Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POWINNI ZAKAZAĆ ROZWODÓW

CHCIAŁBYM ŻEBY BYŁO JAK KIEDYS

Polecane posty

Gość POWINNI ZAKAZAĆ ROZWODÓW

KIEDYS LUDZIE BYLI INNI/........ROZWÓD TO BYŁA RZADKOSĆ A DZIS RZADKOŚCIĄ JEST JAK MAŁŻEŃSTWO TRWA CAŁE ŻYCIE . DLACZEGO TAK JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego, że nie ma niewolnictwa kobiet, prosze pana między innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakazac rozwodów??
człowieku, wybacz, ale nie życzyłabym sobie dalej życia z pijakiem i damskim bokserem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samami:)
jak kiedyś?? a coż to znaczy? ano jedynie tyle, co okres bez problemów i zobowiązan.. Pamiętaj, że po ślubie właśnie, wychodzą na jaw nasze prawdziwe oblicza..ich nie zmienisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
wśród moich znajomych- a mam ich wielu na palcach jednej ręki mogę policzyć rozwodników i zawsze są to jakieś mocno pokręcone sytuacje więc nie jest chyba do konca tak, jak to na forum jest przedstawiane. Jak to mówią- papier wszystko przyjmie a ja dodam , że klawiatura to nawet podwójnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa33 znów
na psoterunku ! wszedzie się pakuje. A rozwód to dla niej chleb powszedni - to zwodowa dziwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WCALE NIE ZAWODOWA
TYLKO KAFETERYJNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrumrumruu
ewka ....fiu fiu ....no to niezle masz zryty beret skoro malzenstwo do niewolnictwa porównujesz...żalosna babo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdddsdsds
mrumrumruu>> ewka jest rozwodnica a teraz zyje w konkubinacie stad jej poglady hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu temat sie o mojej d... zrobił faktycznie to takie interesujące? no no... nie wiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfdkhddsas
eka wyluzuj nikt nie chce twojej starej smierdzacej dupy spokojnie tlumacze skad u ciebie taka nienawisc do malzenstwa, pewnie zazdroscisz wszystkim malenstwom szczesliwych i wmawiasz sobie ze to niewolnictwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaacha no to dzięki, dobrze, że mi wytłumaczyłaś, bo zupełnie nie miałam pojęcia, skąd to u mnie tak jest jeszcze raz serdeczne dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgosiagosia
Hmm...kobieta w koncu ma prawo decydowac o swoim losie! kiedyś siedziałą cicho a mąz znecał sie nad nią i dziećmi. Teraz ma prawo do wąłsnego zdania i godnego życia! Teraz jak się coś nie podoba to dowidzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
MAŁGOSIU--być może po części masz rację ale wydaje mi się, że bite kobiety rzadziej się(niestety) rozwodzą bo są uzależnione psychicznie od oprawców, przyczyna rozwodów jest inna moim zdaniem-niechęć do pracy nad związkiem i niefrasobliwość to jest przyczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjfjkcfnd
A do czego służył ten przedmiot, nie muszę wam siostry chyba tłumaczyć ??? ESTA, ESTA. SAMIEC TWÓJ WRÓG!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydma piaszczysta
Zapraszam do Międzyzdrojów :) zapraszam nad morze - oferuję do wynajęcia mieszkanie składające sie z 3 pokojów ,łazienki ( prysznic ) i w pełni wyposażonej kuchni . Przeznaczone jest ono dla 5 -6 wynajmujących . W 2 pokojach są telewizory , a przy jednym z nich magnetowid z zapasem bajek ( przydatny na pochmurne dni dla wczasowiczów z małymi dziećmi Zapewniamy parawan i zabawki plażowe dla maluchów - mieszkanie jest bardzo blisko morza - ok 150 m. Nie mamy nic przeciwko przyjazdowi z psem - prosimy nas tylko o tym uprzedzić. Na podwórku - ogrodzonym - mozna bezpłatnie zostawić 2 samochody . Blisko do morza , blisko do sklepów ,blisko na tereny spacerowe , latem mnóstwo atrakcji dla starszych i młodszych . cena 200 zł za dobę chętnych zapraszam - gg 725952

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×