Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandisia

Sprawdzona klinika chirurgii plastycznej - LIPOSUKCJA

Polecane posty

Gość amigami77

Sprawdzona przez mnie klinika i godna polecenia to łódzka klinika Dermed, operowałam się u dr Dorotki Żukowskiej, wspaniała chirurg plastyczna, a opieka w klinice godna pochwały . Super personel medyczny, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Liposukcję ud, pośladków oraz okolic klan robiłam u dr Pabiańczyka w Krakowie i mogę z czystym sumieniem polecić. Treningi i dieta nic u mnie nie dawały, dlatego to rozwiązanie okazało się dla mnie najlepszym. Lekarza mogę polecić w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Jak się boisz klasycznej liposukcji to praktycznie identyczne wyniki masz przez teambeauty.pl/kriolipoliza, ale w nieco mniej inwazyjny sposób. Po około tygodniu zauważyłam wyraźne, punktowe wyszczuplenie i to mnie bardziej zmotywowało, aby korzystać regularnie z medycyny estetycznej. Trochę się płaci, ale uważam, że w siebie warto inwestować, jak najwięcej pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Miałam wykonaną klasyczną liposukcję w AGklinik u dr Gumkowskiego. Trochę czytałam w internecie o nim, troche negatywow jest, ale jeśli mam byc szczera - miło się zaskoczyłam. Doktor uratował mi nogi i brzuch po lekarzu z Wrocławia. Pobrany tłuszcz dokotr podał mi do piersi, dzięki czemu są większe, pełniejsze i jędrne. Doktor ma specyficzne poczucie humoru i ogromną wiedzę, ale w klinice jest super atmosfera.Doktor ma super ekipę operacyjną, szczególnie pani Justyna która od samego poczatku pomagała w przygotowaniach do operacji i Pan Leszek, który mną się opiekował. Polecam również oleje Wyszynskiego dostepne w klinice doktora. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×