Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość troche zagubionyy

czy z taka pensja mam szanse na fajna kobiete?

Polecane posty

Gość troche zagubionyy

zarabiam 3800 netto i mam z tego powodu dola. fakt, doksztalcam sie jeszcze i w przyszlosci powinno to zaprocentowac, ale poki co mozna powiedziec, ze rozowo nie jest. i teraz pytanie do fajnych kobiet - czy mimo takich zarobkow jest mozliwosc zainteresowania sie sympatycznym bardzo wysokim brunetem z wieloma zainteresowaniami? moge w sumie sporo dorobic biorac zlecenia (druga pensja spokojnie), ale nie potrzebuje poki co wiecej kasy, wiec ich nie biore... czy uwazalybyscie mnie za lenia, bo wole pograc na gitarze w wolnej chwili albo pojechac rowerem na plaze? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkasz w duzym czy małym
mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche zagubionyy
niestety w duzym! tzn stety, tylko z taka pensja w duzym zadnego szalu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadasz glupoty
chcesz sie pochwalić. nawet w duzym mieście nie ejst źle. Ja mam w dużym mieście 1880zł netto. zamienisz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgfgfdgfdd
mnie się wydaje, że to dobre zarobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikioooa
Skoro uważasz że "fajne" kobiety to te które lecą na kasę to współczuję. Jestem ładna, młoda i jedno wiem, że facet który chce zaimponować kobiecie kasą nie ma nic ciekawego do zaprezentowania sobą... Wole biednego, ale z którym życie będzie piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadasz glupoty
a jak jestes brunet co lubi piesze wycieczki to ja cie mogę chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkasz w duzym czy małym
no właśnie bo tak to jest że w dużym wszystko droższe (dlatego nie mam możliwości przeprowadzki sic! pytałam bo chciałam się pożalić :D ) oj spoko, to ni jest tak tragicznie, wgl zależy jeszcze ile masz lat, jeśli po 30 i jak mój brat ciągle z mamą to masz się czym martwić, ale jeśli studiujesz to po co się tym zadręczać, jeśli znajdziesz kobietę swojego życia to przecież wszystko przyjdzie z czasem, i kasa i dom :D naturalnie jeśli planujesz związek małżeński :D uważam, że skoro masz zainteresowania a nie tylko butelka piwa i przed TV z pewnością nie jest to problemem, tylko pustogłowi rozgłaszają wszem i wobec że kasa najważniejsza, przeważnie nie mają czym innym zainteresować osobę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwetka71
Wykształcony FACET nie może być tak pusty!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche zagubionyy
no nie, mam 27 i od 8 mieszkam sam. z ta butelka piwa i TV to chyba jakis zart. generalnie chodzi o to, ze ja nie narzekam, ale mam swiadomosc, ze zycie to nie do konca bajka ;), a chcialbym swojej przyszlej rodzinie zapewnic zycie na odpowiednim poziomie. takze nie uwazam, ze kasa jest najwazniejsza, ale nie oszukujmy sie - potrzeba jej. skonczylem jedne studia i robie drugie wiec generalnie staram sie cos z tym zrobic, po prostu takie ostatnio przemyslenia mam, ze moze musialbym dac z siebie wiecej - tylko o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwetka71
FAJNE kobiety wolą FAJNYCH mężczyzn,a nie wór kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe niezla prowo
zarabiasz dobrze a udajesz smutnego z tego powodu chciales sie pochwalic, taka prawda otwierajac ten temat mozna myslec ze zarabiasz 1800 na reke a nie 3800 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie jak napisal ktos powyżej... jeśli mierzysz swoje szanse u kobiet zawartością portfela, to jest z tobą coś nie tak..... raczej się chwalisz lub żalisz, aby wywołać burzę :O żenujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladygaga778899
nigdzie nie brak empatycznuch kobiet z szerokim usmiechem i nogami wiec tak mozliwe nietsety chociaz osobioscie bym nie poleciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękny Grześ
Ja chętnie nawiążę z tobą kontakt , też dobrze zarabiam i też mam doła , bo rozstałem się po trzech latach z miom Romualdkiem. jestem wysokim blondynem, biorę do buzi , ale nie daję od tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche zagubionyy
Grzesiu nie masz szans , ja miałem kontakty z pedałami , ale jak mi odbyt taki jeden pocharatał , bo miał kondona z kolcami , to od tego czasu unikam sodomitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×