Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kciukiem

JESLI NIE MAM BULKI TARTEJ, TO Z CZEGO MOGE ZROBIC PANIERKE?

Polecane posty

Gość zjedz czarna gorzka czekolade
z maki :) mozesz obtoczyc w mace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wczesniej w jajku trzeba? sory ze takie glupie pytanie, ale z glowy mi wylecialo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo wystaw kromke chleba na slonce,niech wyschnie i potem walkiem rozbabraj na kawalki...chyba da sie tez z grysiku,ale nie gwarantuje jak to smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MÓJ BRAT RAZ SIE POMYLIŁ I ZROBIŁ W KASZY MANNEJ, TEŻ BYŁ ZJADLIWE A CO PANIERUJESZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu tak wydziwaic nie bede, bo moj mnie przeswieci, jak mu nie zasmakuje:P:P jestem zmuszona w koncu kotlety zrobic, wiec kupilam karkowke:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO CZY MUSISZ JA PANIERÓAC , KARKÓKA JEST BARZDO DOBRA Z SUSZONYMI ŚLIWKAMI, DLA LENIWCH: MIĘSO SIE DOPRAWIA, PODSAMZĄ, POTEM PODDUSZA I DODAJE GARŚĆ ŚLIWEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w pestkach słonecznika
dyni, orzechach, otrębach możesz też zrobić w cieście nalesnikowym genialny w swej prostocie przepis: dwa jajka, dwie łyzki majonezu, trzy łyżki mąki ziemniaczanej, mieszasz, maczasz w tym kotlety i smażysz, wychodzi super panierka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skad ja ci teraz sliwki wezme, musialabym gnac do miasta:P ale panierka z majonezem mi sie podoba, tylko, ze majonezu nie mam, sos tatarski tez by pasowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK DO TEGO CIASTA MOZNA DOŻUCIĆ NP TROCHE STARTEGO SERA, ALE MOIM ZDNAIEM Z KARKÓWKA SREDNIO PASUJE, TO JUŻ LEPIEJ DODĄC TROCHE CZOSNKU I CEBULI, NADZIAC MIESO I UPIEC, A POTEM POKROIĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w pestkach słonecznika
nie próbowałam, ale pewnie tak choć nie wiem po co karkówkę chcesz panierować obtocz w mace, podsmaż, do gara z woda i przyprawami wrzuć na patelni podduś sporo cebuli, która też do gara daj. Jak cebula się rozpadnie a mięso zmięknie będize super sosik, mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden chuj czy morele czy sliwki, bo i tak musialabym do miasta isc:D zrobie z sosem tatarskim i bedzie git:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO WŁAŚNIE PANIEROWANIE KARKÓWKI TO NIEFAJNY POMYSŁ, POPIERAM PRZEDMÓWCZYNIE, NAJLEPIEJ ALBO PODSMAŻYĆ I PODDUSIĆ Z PRZYPRAWAMI ALBO NATRZEĆ PRZYPRAWAMI EWENTUALNIE NADIZAC I UPIEC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na miesach sie nie znam, bo nie jem, dlatego pytam:) okej, to zrobie w mace i z przyprawami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łopatkę tniemy na spore kawałki. przyprawiamy wegetą, duzą ilościa papryki w proszku, pieprzem,solą .Wlewamy łyżke oleju wszystko mieszamy i odstawiamy do lodówki na jakieś 2 godziny .Mięso wrzucamy na rozgrażny olej ,podsmażamy z dwóch stron, posypujemy papryka. Po podsmażeniu dorzucamy pokrojona w kostkę cebulkę i wyciskamy ząbek czosnku .Wszystko razem smażymy, gdy cebula sie zarumieni wlewamy wrząca wode ,zmniejeszamy ogien dodajemy kostke rosołowa ziele pieprz i gotujemy do miękosci mięsa Na koniec mąke rozcienczamy w zimnej wodzie i powoli dolewamy cały czas mieszajac ( inaczej powstanie galareta) dodajemy śmietane. pociety koperek i gotowe. najlepiej smakuje z ryżem :) Albo w płatkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PASUJE ZIELE ANGIELSKIE, LISC LAUROWY, SOŁ PIEPRZ WIADOMO I COŚ, CO LUBISZ MOZE BYC MAJERANEK, A JAK NIE TO DAJ KOSTKĘ ROSOŁOWA NA ETAPIE DUSZENIA ALE WTEDY NIE SÓL MIESA OD RAZU, TYLKO PÓZNIEJ, BO MOZE BYC ZA SŁONE. POWODZENIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×