Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ewelinkaa ;))

szampon na porost włosów.

Polecane posty

Gość gość
Spróbuj szamponu Biokap. Zauważyłam, że po jego stosowaniu znacznie zwiększyła się ilość "baby hair" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skróciłam włosy do bardzo krótkich i niestety nie było to udane posunięcie.. więc przekopałam cały internet o sposobach na porost włosów. Najlepsze efekty u mnie dawała wcierka jantar naprzemiennie z olejowaniem metodą inwersji. W 4 miesiące włosy urosły mi 15 cm :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelass
Mi bardzo pomogły kosmetyki marki Nisim (tu można zamawiać – www.nisim.pl ). Używam ich od dwóch miesięcy. Po pierwsze zatrzymały wypadanie włosów, a traciłem włosy całymi pękami już. Po drugie wyeliminiwały łupież, który też był moją prywatną tragedią, zawsze miałem pełno białych drobinek na karku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bartek
Nie, nawet nie słyszałem o czymś takim Ja stosuję Profolan bo poza tym, że hamuje wypadanie włosów to jeszcze zatrzymuje naturalny kolor włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, odradzam szampony na porost (one najzwyczajniej w świecie nie działają, szampon jest do oczyszczania włosów i skóry). Odradzam również tabletki (po co niszczyć sobie wątrobę)? Polecam masaż skóry głowy, który poprawia krążenie w efekcie czego bardzo szybko zauważysz pojawiające się nowe włoski. Masaż warto wspomagać olejkami np. rycynowym, arganowym, kokosowym, który świetnie wpływa nie tylko na cebulki ale na całą długość włosów. Polecam również płukanki. Z moich obserwacji wynika, ze najlepszy efekt udało mi się osiągnąć w czasie uzywania koziderki.(naprawde działa cuda) dostapna jest w sklepach zielarskich + mozna ja rowniez spozywac jednka dla mnie jej smak był nie do zniesienia. Przede wszystkim warto odłożyć na bok suszarkę i prostownicę. Jak również zadbać o zdrowa dietę, lub przynajmniej urozmaicić codzienne posiłki owocami i warzywami, które poprawią kondycje nie tylko włosów ale również korzystnie wpłyną na nasza skore i cere. Pozdrawiam, Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosuje profolan który zamówiłem na tabletkinawlosy.co.pl i jestem bardzo zadowolony. W końcu coś skutecznie hamującego wypadanie włosów oraz stymulowanie ich odrastaniu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henio753
Ja stosowałem różne szampony ale żadne jakoś nie przynosiły zadowalających efektów. Zacząłem szukać jakiejś alternatywy bo coraz gorzej było już z moimi włosami i tak znalazłem Profolan http://wypadaniewlosow.milejdi.pl i powiem szczerze że nie zamieniłbym go na nic innego bo działa na moje włosy doskonale po mojej łysinie już prawie ani śladu a stosuje go 1,5 miesiąca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu na pewno znajdziesz coś dla siebie www.suple24.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna_loka_l
Ciekawym rozwiązaniem jest mało znany w Polsce szampon i kuracja do włosów LOSS CONTROL włoskiej firmy INSIGHT, warto poczytać na ten temat w sieci. Gdy byłam na stażu we Włoszech spotkałam się z ta marką w salonach fryzjerskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamówiłam sobie szampon z niemieckiej strony Milva.de. Szampon jest ekstra. W miesiąc włosy zrobiły się zdrowsze, i dłuższe. A na dodatek gęste. Dodam jescze ze były tak osłabione i cienkie bo przechodziłam z czarnego na blond a wiadomo ile potrzeba chemii żeby włosy jakoś wyglądały. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimka121
U mnie rządzi Biotebal :) szampon i odżywka, bo najlepiej działać kompleksowo. Zawarta w nich biotyna i żeń-szeń zmniejszają wypadanie włosów i pobudzają wzrost nowych. Dodatkowo bogaty skład sprawia, że odżywiają i nawilżają włosy, a nawet wspomagają regulację pracy gruczołów łojowych i łagodzą podrażnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszuniaszy
ja używam premium collagen 5000 i działa świetnie nie tylko na włosy ale i na paznokcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vampii
Nie szampon, ale mogę polecić olejek Swati ze sklepu iChemia.pl! Od dawna miałam problem z tym, ze wlosy wolno rosly jednak po zastosowaniu tego olejku az jestem w szoku. Miesiac wcierania we wlosy i teraz rosna jak szalone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie, nie wierzcie tym wszystkim naciągaczom polecającym wam szampony na porost włosów, nie ma czegoś takiego. Wydałem na te szampony koło 3tyś, zdecydowanie nie polecam Revita, zero efektu. Uzyskanie efektu kosztowało mnie 22tyś, niestety nie ma innego sposobu tylko przeszczep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aszka901
Dla mnie najlepszy jest Biotebal. Przetestowałam dość sporo kosmetyków i nie dość, że włosy się nie wzmocniły to jeszcze trudno się rozczesywały. A z biotebalem już w 8 tygodni wypadanie włosów się zmniejszyło, lepiej rosną i nawet trochę baby hair zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adbbb

Kupowałem Hair Medic namówiony przez siostrę i to był dobry pomysł. Pierwszy preparat po którym gołym okiem już było widać że włosy zostają na głowie zamiast wyłazić całymi strąkami. Polecam zwłaszcza jeśli komuś zaczynają się pogłębiać zakola...u mnie tak było na szczeście w porę stwierdziłem że trzeba coś z tym fantem zrobić.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie i męża sprawdził się szampon wzmacniający przeciw wypadaniu włosów marki APIS. Jest produkt naturalny który dobrze spełnia śwoje zadania. No i jest stosunkowo tani. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×