Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witam, jestem tegoroczną maturzystką i bardzo zależy mi, aby doastać się na jakąś uczelnie w warszawie (publiczną) z matury jestem ogolnie zadowolona ale moglo byc lepiej, spodziewam sie wynikow powyzej 70 % z rozszerzonego Wosu i ponad 80 z reszty przedmiotow czyli angielski i polski na podstawie i rozszerzeniu oraz matma. W planach mam zapisanie się na 8 kierunków na trzech uczelniach, na UW socjologia, kulturoznastwo i prawo lub dziennikarstwo, na UKSW socjologia, kulturoznawstwo i dziennikarstwo i na APS na socjologie i psychologie...pytanie brzmi:czy przesadzam z iloscia kierunkow?czy dostanie sie na studia w Warszawie jest graniczne z cudem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kartka z gór MMM
Chcesz ciągnąć prawo i psychologię jednocześnie ? plus kilka innych kier? nie wiem ile przedmiotów by Ci przepisywali ale wydaje mi się, że za dodatkowe kierunki się płaci . Zresztą masz przerost ambicji chyba nieadekwatny do możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kompletnie nie o to chodzi zeby ciagnac te rzeczy naraz....chodzi o to aby sprobowac w tylu miejscach i miec wieksze szanse gdzies sie dostac...studiowac chce jeden kierunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×