Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nettka_

Staz

Polecane posty

Gość nettka_

Czy ktos moglby mi poradzic? Bylam na stazu w firmie XXX od sierpnia do grudnia ten sam pracodawca niestety mnie nie przyjal bo byl kryzys w firmie i zaproponowal staz w jego drugiej firmie w ktorej aktualnie jestem na stazu od lutego do sierpnia. W lutym powiedzial mi ze po stazu przyjmnie mnie napewno jednak w tym tyg. powiadomil mnie ze przyjmnie mnie jesli wygram 3 przetargi a jak nie to widocznie dowidzenia! I co mam teraz zrobic? Zerwac staz? Bo szkoda mi czasu na siedzeniu tu jak mnie i tak nie przyjmnie. Czy po zakonczeniu stazu moj pracodowca otrzyma jakies pieniadze z up? Czekam na odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto wie??
Podczas wizyty w szpitalu psychiatrycznym gość pyta ordynatora jakie kryteria stosują, aby zdecydować czy ktoś powinien zostać zamknięty w zakładzie czy nie. Ordynator odpowiedział: - Napełniamy wannę, a potem dajemy tej osobie łyżeczkę do herbaty, kubek i wiadro i prosimy, aby opróżnił wannę. - Aha, rozumiem - powiedział gość - normalna osoba użyje wiadra, bo jest większe niż łyżeczka czy kubek. - Nie - powiedział ordynator- normalna osoba pociągnęłaby za korek. Chce pan pokój z widokiem czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi staz z urzedu pracy to mozesz go zakonczyć pod warunkiem, że znajdziesz nową pracę. swoją drogą, niezły cham!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przepraszam masz inną
pracę? zerwanie stażu ot tak sobie skutkuje pozbawieniem statusu bezrobotnego, Dopóki nie masz innej pracy zrywanie stażu nie ma sensu, ale przecież mozesz w trakcie czegoś sobie szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nettka..........
Czy to aby nie firma szkoleniowa w woj wielkopolski? Bo znam tam taka jedna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×