Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bravurka

- 15kg do końca sierpnia. Uda sie????

Polecane posty

Gość bravurka

Witam:) Wczoraj zaczełam swoja dietke i chciałabym schudnąć około 15kg do końca sierpnia...Jak myślicie uda sie? Ja myśle że to realne...oczywiscie z duża dawką ćwiczeń:) Dołaczy ktoś do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autrokiiiiiiiii
samą dietką raczej wątpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy duzej motywacji moze Ci sie udac!Nie lepiej postawic sobie jako cel 10 kg w te 3 miesiace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasads
tez bym tylko 10 postawila, bo 15 to juz za duzo... w sensie jak na 3 miesiace, mnie sie udalo 8 przez 4 i jestem zadowolona, a ciezko bylo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy ile ważysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bravurka
waże 80kg przy wzroście 176...:( Jak schudne 10kg przez te 3 miesiące to też bede mega zadowolona...:D oczywiscie wiem że sama dieta nic nie zdziałam dołaczyłam też do niej ćwiczenia..:) zdrowe jest chudniecie 1 kg na tydzien wiec do końca sierpnia mam 13 tygodni....wiec 13kg powinno być zdrowo i realnie osiagnięte...ale myśle że 2 kg wiecej też da sie schudnąć...:) Dołaczy ktoś do mnie? Razem raźniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autrokiiiiiiiii
wiesz co to rzeczywiscie fakt, kilo na tydzień, tylko ze przychodzi potem taki moment że nic a nic waga się nie chce ruszyć ;) Zwłaszcza w tym trzecim miesiącu... Wiem coś o tym bo też chudłam... W pierwszym leciało nawet po 1,5 na tydzień a jak sie zatrzymała to nawet jak jeszcze ograniczłąm żarło i dodawałm wysiłku, za nic nie chciała ruszyć... Schudłam jeszcze potem 5 kg ale już długo to trwało... Pierwsze 8 zabrało mi w sumie 3 miechy, a potem jeszcze parę zanim schudłam do wymarzonej wagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobranockaaaa
ja przez 6 tyg schudłam 9 kilo. samą dietą. z 94 na 86 przy wzroście 173

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autrokiiiiiiiii
jak się waży prawie 100 to szybciej spada - ona waży troche mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) bravurko to mozliwe bo prawidlowo przy rozsadnej diecie powinnas tracic 1 kg tygodniowo:),sama taka stosuje i wiem,ze to najlepsze rozwiazanie,dobrze,ze dolaczylas cwiczenia ,pij do tego duzo wody niegazowanej,ziola i nie lacz weglowodanow i bialek:),poza tym ruch kochana to podstawa:) zycze powodzenia i trzymam kciuki bo dla chcacego nic trudnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pewna
Ja potrzebuje schudnac 15 20 kilo:p do konca wrzesnia zaczynam dzis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bravurka
wiem że mi sie uda...:) musi!!! jak schudne 10kg do końca sierpnia to też bedzie super w sierpniu ide na wesele i chciałabym do tego czasu jak najwiecej schudnac ale jak sie nie da schudnac 15 to nic sie nie stanie...nie chce joja chce sie odchudzac zdrowo bo jojo już niedawno przeżyłam i nie chce tego powtórzyć....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki i jak wam idzie? chwalcie sie albo zalcie kochane;) bravurko mam nadzieje,ze jakos sie trzymasz-:) nie pewna a tobie jak idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelaida
Witam dziewczyny! Lepiej uzbroić się w cierpliwość i jednak powoli zrzucać te zbędne kilogramy. Ja mam ciągle ten problem i brak cierpliwości też... Najpierw 10 w dół, a potem 12 w górę i tak już od lat....... Katastrofa Teraz pora znowu zaczynać, mogę się do Was dołaczyć? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bravurka
no Ja powiem dziewczynki że podjadałam troszke ale dzis już super...dużo ruchu i dietkowo....musze wytrwac,musze wytrwac,musze wytrwac i tak bedzie:) Niedawno moja mama smażyła racuszki a ja sie nie skusiłam:) dałam tylko synkowi a sama nawet kesa nie spróbowałam:) jestem z siebie dumna:) Od jutra postaram sie wiecej udzielac i mam nadzieje że wy też zaczniecie bo nie chce prowadzić monologu:) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×