Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamakrasnalki

niepokoj przed snem

Polecane posty

Gość mamakrasnalki

hej Mamusie chcialabym sie was poradzic moja coreczka ma miesiac od paru dni mam problem z jej usypuianiem, tzn zajmuje to nam ok 1,5 godziny, zarowno po poludniu jak i na noc karmienie ma mieszane, tzn piers i butelka-bebiko ha wieczorem kapiemy ja, masujemy, karmimy butelkea ok 120 ml i kladziemy do loeczka i tu sie zaczyna...a to smoczek a to przewrocic na drugi boczek co zrobic zebyszybciej zasypiala?blagam o pomoc, bo to strasznie meczace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek też miał problem z zasypianiem, usypiam go na rękach ale czasem strasznie płakał przy tym. Zauważyłam, że to po mleku BEBIKO HA, teraz dostaje zwykłe BEBIKO i jak na razie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakrasnalki
LiteroweLiterki moze rzeczywiscie masz racje ze to po bebiko ha bo przedtem jak dawalam zwykle bebiko to bylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialabym schudnac
a Wy byscie zasnely gdyby ktos Was bujal w lewo i prawo? moj synek sam zasypia.lezy sobie,czasem pomarudzi,dam mu smoka,poglaszcze po policzku 15 minut i spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakrasnalki
chcialabym schudnac halo!!! a kto powiedzial ze bujam dziecko?! wyraznie napisalam ze klade ja do lozeczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8SWEETHONEY
już wiedze oczami wyobrazni jak za kilka monut wpierdoli sie tu wszechwiedzaca jadzka ze swoimi złotymi - gównianymi radami, już współczuję..:o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×