Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotekoot

Tanie ubranka dla dziewczynki markowe 3-6-9 mcy

Polecane posty

Gość tak tak tak kolejna schiza
ale to juz było i nie wróci wieceeeeeej :D:D:D te niebieskie buciki córcia miala kupilam je nówki za jakies 10, 15 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry ale nie wszystkie
są ładne.. i zastanawia mnie dlaczedo sprzedajesz poplamione ubrania??????? skoro piszesz że plamy powinny zejść w praniu... nie prałaś ich????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotekoot
Tylko jeden bodziak ma male plamki i napisalam ze do sprania z mala pomoca Vanishu, ja Vanishu nie kupuje i dlatego nie zlikwidowalam tych plamek. Pozostale ubranka nie maja zadnych plamek ani dziurek ani nic. Gorzej jakbym sprzedawala poplamione ubrania nie zaznaczając tego w aukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góry .......hej
wiesz co ty nie znasz znaczenia słowa tanie :D:D:D za taka kasę to ja w lumpie same cudeńka mogę dostać takich marek jak netx, earl days, ect.... i to nie kilka sztuk u ciebie tylko porządne 2 reklamówki ..... ps ile raz jeszcze będziesz to próbowała sprzedać ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjsllojnbhhh
dla mnie to też nie jest tanio a po doliczeniu kosztów wysyłki.... wolałabym iść i kupic w lumpie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga baba
Najbardziej podoba mi się bodziak z napisem "If you think I'm cute... you should see my mother" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry ale nie wszystkie
plamki nie koniecznie się spiorą odplamiaczem - nie głupio ci takie szmatki poplamione sprzedawać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjsllojnbhhh
przy cenie kup teraz wychodzi 7,50 za sztukę a takie ubranka można kupić w lumpie za 5zł więc niestety nie opłaca się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotekoot
To idzcie do lumpka , nikt wam tu nie kaze wchodzic. najlepiej to zebym za darmo oddała rzeczy, za które duzo zaplaciłam w markowych sklepach a nie jakiś śmierdzących lumpeksach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjsllojnbhhh
widzę, że masz jakieś spaczone pojęcie o tych sklepach nie czepiłabym się gdybyś nie napisała w tytule aukcji "tanio", bo to nie jest tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bbbvaaa
te sukieneczki są słodkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errteee
nic ciekawego, sory ale za taką cenę to raczej nie sprzedasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotekoot
To moze zaproponujcie za jaką cenę powinnam wystawić taki zestaw? Za wszystkie te ubranka w sklepach zapłacilam ok. 490 zl!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z do góry.... hej nie wierze ci ,że tyle zapłaciłaś :-o poza tym, autorko też widzę iż po raz któryś próbujesz to sprzedać i jakoś chętnych brak to powinno dać ci do myślenia , ja bym zrobiła aukcję bmc od 1 zł ,przynajmniej być coś zyskała , bo za żądaną kwotę nikt ci tego nie kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intela
Ja kupiłam nowy kapelusik w 5 10 15 za 4,50 zł, nowe body z H&M za 5 zł w reservedzie za 10 zł kupiłam piękną sukienkę. Wystarczy poszukac na wyprzedaży i mam nowe ubranka za małą kase . Twoje ubranka nie wszystkie są ładne a na dodatek wcale jak na używane tanie nie są . Wątpię,że znajdziesz chętnych za tą cenę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i co do lumpów : dla mnie nie ma różnicy czy z lumpa czy np pd ciebie używka to dla mnie używka , tyle że w lumpie mam większy wybór , niektóre jeszcze z metkami i prawdziwe cudeńka a u ciebie coś cienko .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi się rzuciło w oczy
tak tak , my znamy te plamy ..... wystarczy vanish ..yhhyyyyyy dupa a nie vanish i tak nie zejdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdfgggg
daj do cholery biednym, potrzebującym a nie zaśmiecasz forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak fakt tanioszka
spodnie za 60 zl :-o Chyba Ci slabo za reklamowanie na forum płacą bo kiepska ta twoja reklama. Moze uderzaj w jakość bo ceny są raczej wysokie, a ubranka takie sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×