Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewelina 84

Zatwardzenie u 1,5 rocznego dziecka

Polecane posty

Gość Mama Gosia
Zapomniałam o malinach i jagodach, mój nie chce bezpośrednio dlatego podaję z jogurtem nat ugniecione łyżeczką odrobina cukru bo maliny są kwaśne w jogurcie i wcina i zrezygnowałam z chleba pszennego ponoć też utwardza kupę to co pszenne.. A herbatka koperkowa ponoć działa odwrotnie na kupę niż się wydaje pomaga przy wzdęciach ale nie na kupę ja zrezygnowałam najlepiej wodę i soki wyciskane:) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn miał straszne zaparcia, straszne! Płacz, rzucanie się, kupy w wannie, bo to jeszcze jakoś pomagało. Kupybyły „rodzone”!Masakra!!! Stało się tak po odstawieniu piersi i przejściu na mleko midyfikowane. Syn miał wówczas 16 miesięcy.przez jakiś czas pierś i mleko modyfikowane jadł równocześnie. Już wtedy z kupą bywało różnie, ale dawaliśmy radę. Stosowałam mleko odpowiednie do wielu i w dawce sugerowanej przez producenta. Wiedziałam jednoznacznie, że to sprawa mleka. Syn oczywiście jadał również pokarm „ludzki”. Dużo owoców-uwielbia je, kiszonki... ale jadał też chrupki kukurydziane i ryżowe. Całkowicie wyrzuciłam chrupki z jego diety, zakupiłam mleko nr 2 a nie 3 oraz wsypuję jedną miarkę mleka mniej niż zaleca producent. Jest elegancko teraz! Zapomnieliśmy o problemie! Wszystkim sfrustrowanym mamą sugeruję, zmniejszyćc „gęstość” mleka. W interesie producenta jest zużyć możliwie dużo. A przecież nie trzeba! Te chrupki też vhyba były absorberami wody!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×