Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagubiona w tym beata

po czym poznac ze mu sie podobam

Polecane posty

Gość zagubiona w tym beata

kumpel moich znajomych z akademika czasami mnie zagaduje zaczepia , raz nawet gdy byl pijamy zaczal mi wyznawac jaka to ja jestem piekna i ze bardzo mu sie podobam i caly czas sie przymilal do mnie , nie weim co o tym myslec bo gdy jest trzezwy owszem traktuje mnie nieco inaczej niz reszte dziewczyn ktore sa obok zawsze mnie tylko zagaduje itp ale nie wiem jak to odbierac myslalam moze ze jest niesmialy wiec po tym jak zaprosil mnie na nk napisalam mu wiadomosc , odpisala ale nic specjalnego nie wiem co o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szosta rano...
gdyby byl zainteresowany, pewnie by odpisal cos takiego, co by pociagnelo znajomosc i umowilibyscie sie. z doswiadczenia swojego mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
chce sobie podupczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona w tym beata
no niby cos takiego napisal ale to bardziej w zartach chyba bylo ze mysli intensywnie o mnie a ja mu na to ze dziwne mu sie glupotki rodza a on ze nie wie czy dziwne , nic nie odpisalam juz bo nie iedzialam co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuska franca
chce cie zerznac, inne dziewczyny pewnie tez ale ciebie widocznie bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilla Eden Ev
wiesz... mnie się wydaje, że o ile facet nie jest chorobliwie nieśmiały, to od razu przechodzi do działania i jak mu się dziewczyna podoba, to się stara z nią umówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona w tym beata
chyba macie racje , czyli dupa blada nnic z tego nie wyjdzie a liczylam ze moze mi powiecie ze sie tak maskuje itp nie jestem znawca życia niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczy szatana
mysle ze mu sie podobasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×