Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Glassss

miejsce na imprezę firmową - Warszawa

Polecane posty

Gość Glassss

Moi Mili, Szukam ciekawego miejsca w Warszawie na zorganizowanie imprezy firmowej. Założenia: 1. Impreza zamknięta - cały lokal lub wydzielona(zamykana)część. 2. Dla 90 osób 3. Z dobrym jedzeniem 4. Z miejscem na "pląsy" Będę wdzięczna wszystkim za sugestie :))) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Worysia
Zdecydowanie Restauracje u Hawełka - bardzo dobre jedzenie i centrum Warszawy! co przy takich imprezach firmowych się bardzo liczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinekss
Dużo miejsca na różnorakie imprezy firmowe udostępnia House of Pool na Marynarskiej. My tutaj robiliśmy ostatnio takie firmowe spotkanie i wszyscy się dobrze bawili. Okazało się, że nie tylko panowie chętnie zagrali w bilard, ale też panie nie pozostawały w tyle. Kontakt do osoby odpowiedzialnej za rezerwacje jest na stronie http://houseofpool.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cellinka23
Z doświadczenia wiem własnie, że warto również mieć namiar do dobrej firmy, która specjalizuje się w przewozach autokarowych. Tu polecam Nat-Mat przewozy-autokarowe sprawdzona wielokrotnie nigdy nie na zawiedli. Mają zarówno autokary, jak i busiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maro30

jak ktoś chce zorganizować dobrą imprezę, tak jak w naszym przypadku dla samych facetów, to polecam klub go go Gold House gdzie leci najlepsza muzyka i jest dobry wybór alkoholi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek

Bardzo dobrym miejscem na imprezę firmową jest ten lokal http://restauracjaborodino.pl. Organizowałem już dwie takie imprezy w tym miejscu i zawsze wszystko było ok. Bardzo fajny i kontaktowy menadżer. Przygotował całą imprezę, wszystko zgodnie z ustaleniami. Ma tez fajne pomysły na dodatkowe atrakcje. Mają świetne jedzenie przygotowywane na miejscu, zawsze świeże i ładnie podane. DO tego sam lokal przestronny i  wygodny. Potrafią profesjonalnie zorganizować imprezę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

http://palaclasotow.pl/ - Tutaj można zorganizować wspaniałą imprezę firmową. Już dwa razy organizowałam tam imprezy i zawsze wszystko było idealnie przygotowane i poprowadzone. Mają wspaniałą kuchnie. Wszystkie dania przygotowywane na miejscu (z tego co wiem nawet makaron robią ręcznie). Wszystko z dobrej jakości produktów. Obsługa jest na bardzo wysokim poziomie. Pałac otoczony ładnym i zadbanym parkiem także możliwe spotkania w plenerze. Do tego bardzo dobrze wyposażone sale konferencyjne. No i obsługa właściciela który dogląda wszystkiego i pilnuje by wszystko grało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111

bedzie ruch..anko moniki pracownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111

monika szykuj sobie kondony 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek Trzoski

Zdecydowanie polecam Restaurację Akademia. Organizowaliśmy tam przyjęcie firmowe na 60 osób i wszystko wypadło idealnie. Jednak śmiało mogę powiedzieć, że to prawdziwa profesjonalna restauracja w Warszawie. Obłędne jedzenie, dobre niespotykane alkohole, desery i wiele wiele innych czynników składających się na idealną imprezę. Naszym zagranicznym gościom ogromnie się podobało a o to właśnie chodziło. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek Trzoski

Zdecydowanie polecam Restaurację Akademia. Organizowaliśmy tam przyjęcie firmowe na 60 osób i wszystko wypadło idealnie. Jednak śmiało mogę powiedzieć, że to prawdziwa profesjonalna restauracja w Warszawie. Obłędne jedzenie, dobre niespotykane alkohole, desery i wiele wiele innych czynników składających się na idealną imprezę. Naszym zagranicznym gościom ogromnie się podobało a o to właśnie chodziło. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek Trzoski

Zdecydowanie polecam Restaurację Akademia. Organizowaliśmy tam przyjęcie firmowe na 60 osób i wszystko wypadło idealnie. Jednak śmiało mogę powiedzieć, że to prawdziwa profesjonalna restauracja w Warszawie. Obłędne jedzenie, dobre niespotykane alkohole, desery i wiele wiele innych czynników składających się na idealną imprezę. Naszym zagranicznym gościom ogromnie się podobało a o to właśnie chodziło. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marthaw

Sakana na Moliera ma ciekawą ofertę warsztatów sushi. Można w grupie poćwiczyć przygotowanie dań, a do tego świetnie się bawić. Nie ma kłopotów z wynajęciem większej ilości stolików praktycznie od ręki. Do tego jest grill, bar i dobrze się znająca na swojej pracy obsługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvka

Zgłoście się do The View i zapytajcie się o ofertę. Klub idealny na taką imprezę. No i lokalizacja jest spoko, bo to praktycznie samo centrum więc nie trzeba załatwiać jakiś dojazdów itp. Plusem też będzie samo miejsce - bo to rooftop więc impreza nabierze takiego prestiżowego charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irek

Tu masz fantastyczny lokal na imprezę https://www.warsawpoloclub.pl/. Super miejsce, super obsługa i świetne jedzenie. A przy tym możliwość zorganizowania wielu ciekawych atrakcji. Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek

Tu jest super miejsce na imprezę firmową http://palaclasotow.pl/. Organizowałam tam ostatnio taką imprezę połączoną z prezentacją nowych usług. Wyszło super. Pan Rafał- właściciel mega profesjonalny gość dopilnował wszystkiego. Przygotował sala na prezentację zadbał o sprzęt i wszystkie potrzebne rzeczy. Przygotował tez wspaniałą imprezę. Wszystko idealnie dopracowane. Pyszne jedzenie i super obsługa. Spokojnie można tam organizować tego typu imprezy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Irek dzięki za namiary na Warsaw Polo Club. Własnie jestem po imprezie którą organizowałam dla swoich pracowników. I było super. Jest gdzie się bawić zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Super pomysł z pokazem gry w polo. Świetne jedzeni i super obsługa. Pani Agata niezastąpiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłam na świetnej imprezie firmowej w restauracji Borodino pod Warszawą. Bardzo mi się tam podobało. Impreza na medal. Mają dobrą kuchnie i profesjonalną obsługę. Dodatkowo ładnie urządzony lokal z dużym zadbanym ogrodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajną imprezę można urządzić w Pałacu Lasotów. Organizowałam tam kilka imprez szkoleniowych. Mają odpowiednio przygotowane sale z pełnym wyposażeniem. Do tego ładna okolica. Pałac jest zadbany i robi dobre wrażenie. Moi klienci zawsze byli zadowoleni. Do tego mają świetna kuchnię i obsługę. Właściciel konkretny i pomocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajną imprezę można urządzić w Pałacu Lasotów. Organizowałam tam kilka imprez szkoleniowych. Mają odpowiednio przygotowane sale z pełnym wyposażeniem. Do tego ładna okolica. Pałac jest zadbany i robi dobre wrażenie. Moi klienci zawsze byli zadowoleni. Do tego mają świetna kuchnię i obsługę. Właściciel konkretny i pomocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrym miejscem na imprezę jest restauracja Borodino w Modlinie. Ładna i duża restauracja z bardzo dobrym jedzenie. O teg elegancki ogród i ciekawe podziemia. Serwują dobre i urozmaicone menu. Mają tez super obsługę. Menadżer pan Dorian bardzo mi pomógł przy organizacji imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajną imprezę można urządzić w Pałacu Kobylin. Organizowałam tam kilka imprez i zawsze wszystko było perfekcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczne klimatyczne miejsce mam w Będzinie. Czarci Młyn- bylismy na przyjeciu i  naprawde fajny klimacik, miejsca sporo i dobre jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednym z moich ulubionych miejsc jest Restauracja u Wieniawy, bardzo podoba mi sie tamtejszy klimat oraz jedzenie. Zawsze wracam bo naprawdę warto 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poetka

U mnie w bloku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio super imprez udało nam się zorganizować w Hotelu Złote Runo. Prowadzą go super ludzie. Są kontaktowi i pomocni> Pomogli nam zorganizować całą imprezę. Świetnie przygotowali hotel na nasz przyjazd. Serwowali pyszne jedzenie, pokoje dla gości komfortowe i dobrze wyposażone. Idealne miejsce na takie imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idealnym miejscem na imprezę firmową jest Sala Raj. Organizowałam tam ostatnio szkolenie z imprezą. Perfekcyjnie wszystko przygotowali. Mają dobrze wyposażona salę szkoleniową. Sala bankietowa też elegancka i przestronna Jedzonko pierwsza klasa. Spokojnie można tam takie imprezy organizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pałac Kobylin jest jak najbardziej godny polecenia. Ładnie urządzony pałac z dobrze wyposażoną salą konferencyjna i przestronna salą bankietową. Serwują dobre jedzeni i i obsługa jest na poziomie. Menadżer jest kontaktowy i pomocny. Wie jak przygotować odpowiednio imprezę. Organizowałam tam ostatnio konferencję i było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio bawiłam na imprezie w Pałacu Lasotów. Bardzo mi się tam podobało. Ładny pałac, ładna okolica. Obsługa miłą, sprawna i kulturalna. Jedzonko pierwsza klasa. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elegancką imprezę fermową można zorganizować w Dworku Biała Dama w Nieborowie Organizowałam tam przyjęcie firmowe. Bardzo miła i kompetentna obsługa. perfekcyjnie przygotowali przyjęcie. Zaserwowali pyszne jedzenie. Sam dworek elegancki otoczony ładnym i zadbanym ogrodem. Spokojnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×