Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Awrukk

Znowu mnie nachodzą te myśli...

Polecane posty

Gość Awrukk

Zdarzają się co jakiś czas, chociaż ostatnio udało mi się jakoś obrzydzić, ale teraz znowu... Mam 21 lat, jestem prawiczkiem. Miałem kiedyś dziewczynę, ale jak sobie to przypomnę to wydaje mi się to jakieś niemożliwe. Wszystko rozbija się na niskiej samoocenie i nie jestem w stanie jej przełamać. Przyzwyczaiłem się jakoś do bycia samemu, nawet potrzeby seksualne mnie nie męczą. Może dlatego, że cały czas mam coś na głowie, jestem zbyt często zestresowany? Mógłbym nawet zdiagnozować u siebie nerwicę, ale jakoś daję radę, tyle, że rzeczy, które dla innych są proste, mi sprawiają pewne trudności. Ale nie o tym temat, tak sobie po prostu tłumaczę zaniżony popęd. Chociaż wydaje mi się, że gdybym miał w końcu jakiś kontakt bliższy z dziewczynę to znowu byłoby dobrze. Natomiast chodzi teraz o coś innego... Tak jak napisałem te myśli przychodzą co jakiś czas. Powiedzmy co miesiąc, co dwa. Łapie mnie wtedy jakieś podekscytowanie. Wyobrażam sobie, że mógłbym być w sytuacji intymnej z innym chłopakiem, np. dotykać jego penisa, a on mojego. Samo to nie wydaje mi się obrzydliwe, ale jak zdam sobie sprawę, że myślę tak naprawdę o innym facecie to robi mi się niedobrze :/ W dzieciństwie miałem najlepszego kolegę i pokazywaliśmy sobie penisy. Pamiętam właśnie to podekscytowanie jak zamykaliśmy się w klatce i ryzykując nakrycie pokazywaliśmy sobie i się nimi bawiliśmy. Ale nie miało to podteksty seksualnego. Nie wiem, może coś mi zostało z wtedy? A może chodzi o moje opory związane z kobietami i w ten sposób próbuję jakoś znaleźć sobie zamiennik seksualny na łatwiejszy? Dzięki za możliwość wypisania się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×