Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diabollica27

Zakamarek Ciepła-kto się dziś przyłączy???

Polecane posty

Upsssss zastanawiam sie nad czyms..wlasciwie gryzie mnie coś niemiłosiernie.węszę spisek i drugie dno w pewnej zaistniałej ostatnio okolicznosci powrotu z przeszłosci ...wiecej nie moge napisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego nie da się opowiedzieć Musisz poczytać troszke wstecz ale to pewnie jutro a pewnie zaraz Fi Fi się zjawi :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwól że ja o tym zdecyduje :D porozmawiamy troszke i się okaże co z Ciebie za ziółko :D ale sądze że będę mile zaskoczony :) mam nadzieje że Ty również :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi...nie miałąm łączniosci z netem heh zostałam porffana ;) ale nadrabiam włąsnie zaległość obecnościowo-wirtualną ;) takie małe tam szaleństwo ;) dzis pachne czosnkiem ,mięchem ,sałatką i pifem wiec ciesz sie Maleńka,ze blisko mię nie siedzisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Elemencie :) mnie również miło Cie poznać :) eh ,nie wiem jak mam się do Was zwracać :O może mi sie przedstawicie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety przegapiłam najlepsze tak wczesnie opuszczając dżampreze bo kumpela własnie dzwoniła z wiescią,ze ominęło mnie nagie party basenowe :O no alle wiecie...siła wyższa...mleczko ,kołysanka i nocna służba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok,to juz wiem jak mam się do Was zwracać i nie musze sie stresowac że coś przekręcę :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wychodziłam było na wpół nagie :P pewnie stolik dostawili w basenie zeby sie nie nachodzic :P:P a ze zimna nieco woda była zostałam postawiona na bacznosc i grzecznie do domciu dotarłam :P :P:P nastepnym razem najme nianie i nie wroce przez kolejnych kilka dni :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diablo,a co to za skojarzenia :D nie jestem :D tankowałem dzisiaj na "auchanie " grzecznie :P :D wiec daleko mo do niego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To następnym razem podaj adres to sie tu razem wszyscy wybierzemy :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm,tylko nie wiem czy dam sie namówić na to rozbierane party basenowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym woda czasem odbiera walory czuciowe :P jak macando to poza wodą :P:P:P:P:Pplaża???????lepiej brzmi :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już Cie tam znajdę i po ciemku :D może i po omacku .czyli ... :D Ja jak znam siebie to bym w kąciku cicho siedział i obserwował towarzystwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jade sobie ostatnio do domciu i stoje czekajac na lokomoto a tu w odwrotnym kierunku facet ze snow moich :P no moze nie do konca bo na pierwszy rzut oka raczej nie,bo brunet alle bez irokezza raczej a'la boss mafii...ale ta ikra...te ruchy...ta klata....ten zegarek na dłoni...echhh plułam sobie w twarz,ze nie rzuciąłm uroku...fajoski był :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa chcesz powiedziec,ze znalazłbys mnie za łydkę????albo nie daj boshe po kształcie pośladka ????no ładnie :P:P wszystko powiem Diabliczce78 :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diablo spokojnie Będzie jechał w Twoją strone i to lepszy he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ani jedno ani drugie :D a posladków Twoich nie znam :O ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diablo,to ja nie mam szans u Ciebie :O bo ja do tego opisu ni w ząb nie pasuję :O :P :D :D Za to lubie czytac Twoje posty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moją stronę odwołano wszelkie dojazdy :O:O:P:P:P:):) wiec po ptokach :O bo wiecie....cos w nim diabelsko niegrzecznego było :P a ja lubie kłopoty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam opis opisem a czasem trafiamy na nieziemską chemię z kims kompletnie różnym od wyimaginowego Żigolla co porwie i nie odda nikomu :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie usuwam w cień bo za dużo mnie tutaj :P a ja tu gościem jestem :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×