Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diabollica27

Zakamarek Ciepła-kto się dziś przyłączy???

Polecane posty

Bardzo prawidłowo na ten upał właśnie podają pogode jutro wszędzie ponad 30 st. to ja prosze taki basen :):) Ja dziś odpoczywałem musiałem podleczyć noge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jużtam jade :) :) Temperatury u nas podobne tylko u mnie gorzej przez te mury beton to tragedia na taką pogode :(:( A z nogą nie jes źle jak jej nie przeciążam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Diabliczko :) :) :) pod wodą może być i bez chyba rekinów tam nie ma he he też mam taką nadzieje że do poniedziałku będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć diabliczko:) :) :) Nie pojechaliśmy bo nie było gdzie mieszkać :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Diabliczko :) Tak czytam na bieżąco Wasz topick :) a Ty mnie odwiedzasz więc i ja Ciebie postanowiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Olivier :) Diabliczko przez cały czas na powietrzu to się nie da he he :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak nie było mnie bo cały tydzień byłem poza domkiem,w pracy,czyli od poniedziałku do środy w Polanicy,a od czwartku do piątku w Płocku :) i miałem laptopka ze sobą ale nie miałem w hotelu dostępu do neta :( nad czym bardzo ubolewałem :( wręcz byłem zły :P :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... a teraz też tylko na chwilkę bo jadę zaraz do miasta :) ale wieczorkiem to zajrzę na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty ? za mną ? kto by za mną tęsknił :O :D :D Dziękuję ,zajrzę tu ,tzn ja zaglądam tylko nie piszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak :D :D podglądam ,mam wprawe :P tylko bez złych skojarzeń,prosze :D wtajemniczeni wiedza o co chodzi :D Zmykam ,do zobaczenia :) Cześć Ups :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Diabliczko i wzajemnie :) ... fajną muzyczkę puszczasz :) fajny ten Enrique :D Pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×