Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diabollica27

Zakamarek Ciepła-kto się dziś przyłączy???

Polecane posty

Nawet Trzy moje piękne i kochane pocieszycielki :) :) ale serducho zjęte :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam mam ostatnio otwarte serducho :P:P:P ja urody ni posiadam :P szukam Yrurga Plastyka :P skubany nie chce sie znależć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fi Fi a skąd Ty Elektryków wytrzasnełaś ????? Skarbie :) :) Te małe bestie mnie zeżrą dziś :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diadlo.a po co Ci chirurg plastyk :( :) Wiesz co przecież co sie liczy najbardziej ,wnetrze kobiety a nie zewnętrzna powłoka ,a niekiedy maska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa jasne :O zwłaszcza jak ściaga sie szmatki...wybacz ale ja nie wierze,ze wizualnosc nie ma dla Was znaczenia...z dwojga złego zawsze wybierze sie świeżość,jędrność i młodość :P:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kazdym razie...widział kto jakieguś wolnego Yrurga Plastyka???jakby co bądźcie mili podac majne adres jakby pytał ;):D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm,i tu pozwole sie z Toba niezgodzić :P :D Czy ja szukam partnerki czy laleczki do patrzenia :) Ale sie wkopałem:P już ledwo co widzę a tu takie tematy :P ale chetnie do tego tematu wroce z Toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diadlo,ja cie wyleczę z wszelkich kompleksów i takowy Ci nie będzie potrzebny :P ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako przyjaciółki to nie odbierzesz bo się nie da :) :) A wybranki serca nie znasz ale myśle że miło nam będzie wszystkim pogadać :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh dobra zakupie gorset :P nie bedziesz musiał patrzec :P zwabie Cie na szał ciał :Pbiurko po cos wymyslili :P:P:P:P:P:P dobra zaczynam grzeszyc ...chyba sie zaczne ewakuowac do łoża :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upsss,ale Ty poważny :) ja tak oczywiście pół zartem pół serio piszę.mowie :) Oczywiście że przyjaźnie nie da sie ukraść ani też kupić :) ale można ją szybko stracić a stracone zaufanie trudno odzyskać :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już zmykam do spania,bo już nie wiem co pisze i literówki robie :P :D Dobranoc i przepraszam za zamieszanie :O :D co złego to nie ja :D Pa pa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier🌻grzeSznych :P echhhh Fifi....ja bym sie na niego tam skusiła :D co-nieco by sie podreperowało :P:P:P:D😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier ja zmęczony nie poważny a też na pół serio podchodze :):) Diablo a jak zobacze jakiegoś plastyka kole Ciebie to go za Ural pogonie żeby nie zepsuł tego co najładniejsze :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diablo ja też buziaka na sen Ci zapodam :):) Olivier miłej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diablo i sama te szmatki będziesz ściągać hmmm do czego to doszło ehh śpij dobrze Diablo :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie ktoś z Was tu zajrzał :D Tak się ciesze :) witaj Fifi :) Dziekuję Tobie również samych szczęśliwości dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) wczoraj się minęłam z Diabolicą więc spóźnione ale szczere Życzenia dla Ciebie. Aby wszystkie fajne dni w zółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały. By nigdy nie było porannej pobudki i wiał wiatr specjalny co rozwiewa smutki 100 lat kobietko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Diabliczko :) To ja o niczym nie wiedziałem :( no bo skąd :) Dołączam sie do życzeń :) ps czytałaś co się tu wczoraj działo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie :D juz nas połączyli :D a niech sobie myslą co tam chcą a my i tak wiemy swoje :) prawda ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×