Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diabollica27

Zakamarek Ciepła-kto się dziś przyłączy???

Polecane posty

nooooooooooo niwskromnie powiem ,ze pychota :) a jak to opinia z ust nie moich to chyba musi byc po prawdzie :D eee tam ciagle sie badziestwo zapycha i wylewa mi na łazienke :O szlag mnie dzis z nia trafia :O eks nagle kocha:O ee tam szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolałabym tę drugą...wyjechac najdalej stad,nowy dom,praca...ale wiesz jak to ja...nie rzuce sie na głęboką wodę ,raz sie o to prawie pokusiłam...obiło mi tyłek solennie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko dobrywieczór powiem :) :) bo padam twarz nie dawno z pracy wróciłem :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi...gdybym miałą taką mozliwosc-wyjechałabym....nie patrzac na nic i nikogo zaczełabym daleko stad od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Was ja to już przerobiłem nie jest to takie proste :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycie tu tez nie jest proste... ja nie mam punktu zaczepienia wiec w ciemno nie wybędę...ale gdyby ktos bliski ,z rodziny,juz tam byl...pewnie by mnie juz tu nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diablo ...ja tam i tak nie daję za wygraną ,będę miała to na czym mi zależy ,prędzej czy później ....ale będę ...:) Upssss co słychać ??? :) skończyli wreszcie remont tego dachu czy dalej go dewastują :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Cię rozumiem i nie krytykuje tych co wyjechali albo chcą wyjechać z różnych powodów hmmm tylko tam człowiek nigdy nie jest u siebie przynajmniej ja tak mialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diablo ...przecież wlewam ją także w Ciebie ❤️...weź tyle ile potrzebujesz ja mam jej ponad normę :D :D :D Upssss...tak, pewnie masz rację ....ale ja uważam ,że nie ważne miejsce w jakim się znajdujesz ...wszędzie można stworzyć Swój własny kawałek Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazny jest człowiek...nawet najbardziej zimny dom potrafi stac sie nagle ciepłem ogniska domowego,jak są w nim odpowiednie osoby...to nie adres zameldowania czy pobyt czasowy nas charakteryzuje tylko to,co mamy w srodku...i to,czy ludzie lgną do nas czy tez uciekają.czasem wystarczy jeden usmiech i serce na dłoni...a wtedy nie bedzie wazne gdzie mieszkamy ale z kim i obok kogo Fifi...Maleńka...ja sobie tak po prostu dreptam w miejscu i zastanawiam sie nad drogowskazem...😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diablo ...nie drepcz ,tylko wyznaczaj sobie cele ...zacznij od tych zupełnie banalnych ...ten drogowskaz jest nie daleko ...:) Upssss...mocno zmęczony ??? Jak sobie radzisz w pracy z ta chora nogą ???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Fi Fi noga praktycznie mnie nie boli troszke słabsza jest dobrze że się goi pomału ale goi :) :) Tylko osłabiony jestem po tym antybiotyku i jeszcze te upały :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tylko przez te upały to apetytu nie mam hmmm musze sprawdzić jak z prowadzeniem sam jest po tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sprawdzić w opisie bo normalnie to pracuje :) Uciekam FiFi dobranoc miłych snów :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×