Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diabollica27

Zakamarek Ciepła-kto się dziś przyłączy???

Polecane posty

Potiki ,skoro założyłeś o tym temat na kafe to po co jeszcze tu nas o to pytasz :) Ja nie mam poczty na kafe :) Diabliczko :D sam się zastanawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh,Ona sama biedulka została :( :) nie chciała ze mną :D Zresztą to Ona nas połączyła ,a Upss z Fifi :D no i no wiesz już nikogo nie było dla Niej :P :D Ale tak poważnie to ja Was traktuje jednakowo czyli miło mi sie z Wami rozmawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje że pytasz :) Mnie minał bardzo dobrze,ja nigdy nie narzekam :) A u Ciebie co wydarzyło/spotkało Cie ciekawego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj żebyś wiedziała Fifi,ja nie lubie zimna ale ten upał doskwiera każdemu :O :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... u mnie również tyle było:O :) Na całe szczęście mam w samochodzie którym sie poruszam klimatyzację :D ufff :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja,ale z tego co sie orientuję to Ty masz bliżej do morza niż ja :) Nic,nic :P :D po prostu zaczałem czytać wasz topick :D jestem na 30 którejś stronie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w taki skwar,samochód to mój azyl i wybawca :P :D ale powiem Ci w sekrecie że jak normalnie jestem ostoją spokoju i cieżko mnie wyprowadzić z równowagi to jak do niego wsiadam to coś we mnie wstępuje niekiedy :P :D mówie Ci nie siadaj za kierownicę w dużym mieście a w Wawie to... bez komentarza :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Diabliczko :) Uuu,ale sie rozgadałaś :D mam nadzieję że nie Ty za to zapłacisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi :O co Ty też mówisz :O :) przecież ja nic takiego tu nie mówiłem :( Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×