Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diabollica27

Zakamarek Ciepła-kto się dziś przyłączy???

Polecane posty

jezdem dzis tutaj :D znaczy dzis nie chlejemy tylko grzecznie przed kompem zasiądzemy :D Fifi...ja nie wyrobie.krfa wszystko rozumiem ale dwa lata jakiejs piepshonej klątwy to juz za wiele na mnie.teraz cios w plecy miał twarz moich najblizszych...po kim jak po kim ale po własnej mamie i siostrze bym sie tego nie spodziewała:( wiec pokaz sie tu prosze ,bo krcze ja juz sił nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabolico :) nie smuć się wszystko będzie dobrze :) Miłego wieczorku dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietasz jak Ci mowiłam,ze moja mama ,jesli znajde sobie kogos,wyklnie mnie i nastawi rodzine przeciwko mnie? Teraz weszłą w to siorka,to ja ją kryję a mama ją za grzeczne katolickie bejbe uważa a ona mamie takich bzdur naopowiadała,ze mama kazdej psiapsiole opowiada dramat co nastapił i niechcący doszły jej słowa do mnie...nie spałam wczoraj całą noc po tym,co usłyszałam od przyjaciół.A sis...no coz ,ona nie znosi jak ktos oprocz niej jest w centrum uwagi...to ona musi byc kochana i uwielbiana... Fifi...trzymają mnie tu tylko przyjaciele...uwierz,coraz czesciej mysle,by wyjechac gdzies na drugi kraniec Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg nich mnie nic nie wolno.Ani wyjsc,Ani kochac,Ani nie daj Boshe byc kochaną...ani nic kupic,ani sie ubrac,ani wypic z przyjaciołmi ...mam dosc z jednej klatki w drugą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diablo sorry ale mam problemy z netem ...:-o Wiesz ,nie rozumiem dlaczego tak jest ,przecież obie zasługujecie na szczęście ...i Ty i Twoja siostra ...nie wolno ??? bo masz dziecko ??? i dlatego musisz zrezygnować i z marzeń ,z miłości , z przyjaciół...nie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o to,ze jej wolno wszystko...nie wiem jak Ci to wytłumaczyc ale ona potrafi mame tak przeturbowac,ze ja jestem ta zła...owca w rodzinie...i tak wiesc sie niesie...dzieki językowi siostry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona ma jakies niewytłumaczalne pokłady nie wiem,czy zawisci czy złosci do mnie.wiem trudno to zrozumiec.moj eks i rodzina eksa zawsze powtarzała,ze mam dziwne układy a tesciowa czesto bardziej ramieniem i sercem wspierała niz własna mama.Tak jak to okreslił kiedys ktos-ona nie moze zniesc Twojego szczescia... eks tez nie odpuszcza ...i nie wiem co gorsze ,to jak zostawil i musiałąm sobie sama dac rade,czy to jak po siedmiu miesiacach stwierdzil,ze jednak kocha:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diablo ...nie rozumiem tego ,ja nigdy nikomu z rodziny niczego nie zazdrościłam ... cieszę się tym ,że są szczęśliwi...:) Co do eks...to nie wiem na prawdę co Ci poradzić ...jakoś mu nie wierzę ....nie można ot tak przerzucać uczuć z jednej osoby na drugą ...:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on niby mowi,ze to ja jestem miłoscią Jego zycia a tamto to byl impuls i najwiekszy błąd w Jego zyciu...ale nie mysle teraz o tym,w ogole o niczym nie chce mi sie mysleć...Fifi co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diablo u mnie ok ,jak zawsze :) Zaplanowałam sobie weekend ale lipa ...pada ...może za tydzień się uda :) A zapomniałam... spotkałam moja koleżankę z czasów podstawówki ,umówiłyśmy się na disco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh ja za dwa tygodnie ide na imprę z szaloną w tle ;) w sumie Millera z bliska nie widziałąm wiec jak tu sobie odmwić tej przyjemnosci skoro juz zajeżdża w moje strony ;) robimy zgrupowanie szalonych przed i po trzydziestek i trzezwe to my stamtad nie wyjdziemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bardzo dobrze Diablo ,tak trzymaj ...:) Kumpela miała jeszcze obdzwonić resztę klasy ale nie wiem ilu ludzików udało jej się zwerbować ...tak czy siak zabawa może być przednia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne są takie spędy,z pewnością ubawisz sie az po pachy Maleńka i wrocisz tu opowiedziec jakies smaczki zapamietane z imprezy ;) warto jest podtrzymywac stare przyjaznie,w tym szale codziennosci czasem braknie czasu ,siły i checi by jednak zadzwonic i sie spotkac...doba za krótka http://joana018.wrzuta.pl/audio/8N7WV5yztAZ/kashmir_-_opowiedz_mi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam kogos kto trafia idealnie w moje potencjalne serducho na jednym z portali,na ktorym o zaiste sie zalogowałąm :O mam dosc młodziezasto młodziezowych zapędow co do mła badz tych jedynie przez zajetych so much.... alle krde jaki bol chyba nie mam u niego szans :O bys go widziała...boshe majj lafff😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diablo :)👄❤️ Wiesz byłam zaskoczona ,myślałam że wszyscy będą się czuli trochę skrępowani...w końcu niektórzy z nas nie widzieli się kupę lat ...ale nie ,było super ...wyściskaliśmy się , porozmawialiśmy ,potańczyliśmy ...ehhh szkoda ,że nie można takich spotkań organizować częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×