Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Serduszko puka w rytmie HH

Jestem w 6 miesiącu ciąży i boję się co będzie za 2-3-4 miechy...

Polecane posty

Zaczęłam 6 miesiąc a już mam problem z pomalowaniem paznokci u stóp- boję się, że zgniotę brzuch i w ogóle trzeba się nagimnastykować... Chyba za 3-4 miesiące położe się i będę się turlać z pokoju do WC z Wc do kuchni i gdzieniegdzie mignie jakaś noga czy ręka... Osoby trzecie patrzą na mnie i mówią, że mam bardzo mały brzuch. Czemu mi się wydaje, że jak jeszcze trochę urośnie to pęknę ? :( Z czego zrezygnowałyście w ciąży z powodu dużego brzucha ? Z czym miałyście problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracha
bez obawy,więcej się ruszaj,bo takie odczucia się nasilą.im wiecej ruchu,tym łatwiej rodzić,powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w prywatnym
ja koncze 6mc i czuje sie jak slonica :/ juz 2 raz w zyciu, w 1 ciazy nie umialam zalozyc butow od ok 7mca, paznokci obciac u stop, ogolic sobie okolic bikini itpp teraz jest troche lepeij bo mam codzienna gimnastyke w postaci synka za ktorym biegam bawie sie na dywanie schylam nosze itd.. :) ale tez jest ciezko, nie tyje duzo ale brzuch mam wielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie u mnie jest podoobnie. Jestem w ciąży 5 miesięcy i prawie 2 tygodnie. Jest to ciąża zagrożona, byłam 2 razy w szpitalu i powinnam cały czas leżeć, ale czasem MUSZĘ wyjść z domu i iść na spacer bo zwariuję... O gimnastyce nie może być mowy. Nie sądziłam nigdy, że to tak ciężko nosić ten brzuszek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylo minęło xD
Jesteś w 6mc i piszesz ,że za 4 mc.... helloł trąbko o ile wiem to ciąża trwa 9 mc a nie 10 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w prywatnym
sama jestes trabka :/ ciaza trwa 9mcy i ok2 tyg a mzoe i 10mcy trwac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylo minęło xD
weź tej nie szpanuj !!! 10 mc to chyba za cara trwała a nie we wspólczesnym świecie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylo minęło xD Lecz się. Skoro dziewczyna jest 5,5 miesiąca w ciąży to jeszcze musi chodzić w ciąży pół miesiąca do szóstego czyli: 0,5 do szóstego 1 od szóstego do siódmego 1 od siódmego do ósmego 1 od ósmego do dziewiątego 1 cały dziewiąty czyli 0,5 + 4 = 4,5 miesiąca do rozwiązania co najmniej Wracaj do osiedlowego gimnazjum na korki z matmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fedddd
idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgtrgrtg
Ja starałam się z niczego nie rezygnować ale i też urodziłam trochę zbyt wcześnie, i jakby nie zgrało się u mnie odejście wód z resztą oznak porodu. Podejrzewam że to przez moje zmagania z sobą i aktywność aż do rozwiązania. Co było trudne? Najtrudniej było zadbać o sfery intymne np ogolić się do porodu. Niektórym trudno jest nawet wstawać z wanny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze że
nie jestem sama obie będziemy się bujały z brzuchami całe lato:) a na kiedy masz termin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka30
Hehe ostatnio dokonalam generalnego strzyzenia i golenia wiadomej strefy za pomoca lusterka, musze przyznac ze to lepsze niz joga! (28tc). Czasami tylko jak siedze to czuje ze brzuch mi uciska klatke piersiowa, gniecie watrobe itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiem comyslex
Ja okres ciąży wwspominam wspaniale miala niewielki brzuch chociaz przytylam 13kg to 10 stracilam jzu przy porodzie takze wychodzac ze szpitala moglam zalozyc obcisly top zadnych faldek tylko brzuch chociaz wklesly to bardzoo byl miekki. mysle ze wiek to wazna sprawa mialam22l. rodzilam naturalnie i chyba dzieki temu tez tak stracilam brzuch.duzo tez chodzilam.polecam kobietom ciąze w rozsadnie mlodym wieku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka30
Najzdrowiej podobno rodzic jak sie ma 18 lat. Kwestia kiedy jest sie naptawde gotowym ;-) ja w wieku 22 lat zajmowalam sie studiowaniem, piciem i ogolnie szlajaniem sie, a potem tzw kariera i podrozowaniem. Nie myslalam wtedy o jakosci brzucha ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaaa253
oj ja tez to widze ze bedzie ciezko jestem teraz w 25 tc i brzuszek niby tez nie jakis ogromny bo zgrublam do teraz 4,5kg ale troszke przeszkadza i ciezko mi sobie wyobrazic co bedzie poźniej i jeszcze lato przed nami....chyba bedziemy jak prwdziwe slonie a tu bedzie cieplo wiec trzeba sie luxniej ubrac a nie ukrywac :( mysle ze bedzie problem z wkladaniem butow szczegolnie zapinanych i sznurowanych ale przed nami lato wiec zaopatrzylam sie w japonki i klapki bez zapinania :) a sandalki na rzepy :) poza tym bedzie problem chyba z dluzszym chodzeniem po sklepach juz to widze dlatego nastawiam sie jakos teraz zeby kupic ta wyprawke a nie w ostatnim miesiacu... boje sie tez o brzuszek i piersi zeby nie bylo rozstepow no duzo jest tych obaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiem comyslex
na rozstepy stosowalam MUSTELA na brzuchu zero rozstepow na piersiach 3 ale nie sprawiaja jakichs kompleksow ale musze przyznac ze o piersi mniej smarowalam.ilosc zuzytych tubek 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×