Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość madeline 86

co jest z tym kolegą

Polecane posty

Gość madeline 86

hej Mam problem ze swoim kolegą, na początku tego roku strasznie dużo z nim rozmawiałam, zwierzałam się mu i pomagałam. Przez te rozmowy rozpadł się mój 7 letni związek. Mój ówczesny narzeczony nie akceptował tej znajomości, pomimo tego że to tylko kolega. Tylko że ja nie wiem czy to tylko kolega. Fajnie się z nim rozmawia, ale ostatnio, kiedy dowiedział się o moim rozstaniu jakby się rozkręcił. Co chwile jakieś telefony, smsy, ostatnio odprowadził mnie na pociąg i pocałował w policzek na pożegnanie. Kiedyś wyszedł ze mną do kina, zabrał na kręgle. Dla mnie to tylko kolega, on niby też się zapiera a wręcz przysięga że jestem koleżanką. Tylko po co te wyjścia, na naszej klasie zobaczył moje zdjęcia, prosi żebym mu je przesłała wszystkie, powiedział mi że chętnie zobaczyłby mnie w majteczkach i pończochach. Mówi że zanurkuje w moim biuście. Niby to tylko rozmowy ale przez niego pokłóciłam się z najlepszą przyjaciółką, rozstałam z facetem ale fajnie mi się z nim rozmawia i nie chce kończyć tej znajomości. Czy możecie pomóc mi zrozumieć czy to kolega, czy on coś ma do mnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×