Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matka_załama

Problem w rodzinie!!!

Polecane posty

Gość matka_załama

Mam trojke doroslych dzieci, którym się jakosc w zyciu nie ulozylo. Najstarszy syn bezplodny, z tego powodu sie rozwiodl, bardzo to przezyl ze nigdy nie zostanie ojcem. Drugi syn wdowiec z dwojka malych dzieci, jeszcze w dodatku mieszka z nami. I najgorsze jest to co corke spotkalo, w wieku 20 lat urodzila dziecko, skonczyla zawodowke, jakby tego bylo malo 3 lata temu miala wypadek samochodowy w skutek ktorego jezdzi na wozku inwalidzkim. Corka bardzo przyzywa swoje kalectwo, nawet chciala rozmawiac z ojcem swojego syna. Facet porzucil ja tylko wtedy gdy dowiedzial sie o ciazy, ja tez bym chciala by moj wnuk poznal swojego ojca. Tylko ze moj maz nie wyraza na to zgody, wiec corka i jej dziecko jest wlasciwie na naszym. Nie wiem jak sobie poradzic z tym wszystkim, wszystkie dzieci i wnuki mieszkaja z nami. Ja zastanawialam sie jak to bedzie po naszej smierci!(mojej i meza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko powinno go poznaćcc
wydaje mi się, że dziecko mimo wszystko powinno poznać ojca. Może mu się coś jednak odmieniło. A jak nie, tak czy tak alimenty jakies powinien płacić, tym bardziej, że córka jest w b. ciężkiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani xyz
współczuję..ciężka sytuacja.. Nie wiem co powiedzieć na pocieszenie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka_załamana
Tez tak mysle, mowilam nawet o tym mezowi ze corka i jej dziecko sa wlasciwie na naszym utrzymaniu. Dla nas to oczywiscie nie jest problem poniewaz stac nas na to, ale wnuk napewno chcialby poznac swojego ojca. Rozmawialam na ten temat z corka, ona sie tez martwi o przyszlosc swojego syna, najlepiej byloby nawiazac kontakt z tym czlowiekiem. Prosilam meza by zrobil cos w tej sprawie, to on tylko odpowiada ze to nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuje.......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×