Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwyczajnynick

UK

Polecane posty

Gość zwyczajnynick

Chciałem rozkręcić temat odnośnie UK. Po dziale chyba wiadomo czego będzie dotyczyć dyskusja. W różnych tematach pojawiają się wątki odnośnie polek w UK. Czas zebrać trochę opinii w jednym miejscu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajnynick
Wyjeżdżają tam zarówno świeżo upieczone osoby pełnoletnie, studenci jak i osoby dorosłe. Jeżeli ktoś miał kontakty lub jakieś obserwacje to zapraszam do podzielenia się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajnynick
Chętnie na namiary jakichś łatwych Polek w UK, które jeszcze się tam nie zaaklimatyzowały i nie znają tamtejszych realiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajnynick
oczywiście spodziewajcie się w temacie wielu podszywów. Ale proponuję konstruktywne wypowiedzi od robienia sobie jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjeżdża taka jedna z drugą z Polski często za pożyczone pieniądze, z małą walizką i bez pojęcia o języku, posiedzi tam parę miesięcy a potem przyjeżdża do kraju i och, ach, co to nie ona...;/ Szpanuje ile to ona zarabia jako pickerka na pieczarkach, jak szybko się nauczyła języka. Przejdzie obok Ciebie na ulicy jak by Cię nie znała i w ogóle. Takie jest moje zdanie o polkach wyjeżdżających do UK. Wiem, że nie wszystkie są takie, ale takie zachowanie zaobserwowała wśród moich znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajnynick
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janeczek85
w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajnynick
W górę pauki, w dół majteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×