Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarownica z uśmiechem

wódka na wesele

Polecane posty

Gość czarownica z uśmiechem

mam prośbę gdzie mogę kupić tanio z normalnego źródła wódkę na wesele Wesele jest na podkarpaciu Prosze o pomoc ps jeśli ten topik się powtórzy to przepraszam, ale coś mi wcieło i poprzedniego tematu nie dołączyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najprościej podzwonić lub pojeździć po hurtowniach i porównać ceny. Zwykle przy większej ilości nie ma problemu z upustami czasem jest to nawet kilka zł na butelce. Warto też obserwować promocje bo np w tesco czy Auchanie nie raz są niezłe obniżki na popularne marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownica z uśmiechem
dziekuję Miarko tak robię, ale czasem trafiam na hurtownie, gdzie mi mówią, że przy 100 butelkach to oni upustów nie dają ..... Może źle trafiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My przy zakupie prawie 100 butelek na finalndi która w sklepie kosztuje nieraz 35 zł płaciliśmy 27.50. Niestety trzeba szukać. A jaką wódkę chcecie kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownica z uśmiechem
jeszcze trwają naradzania między soplicą a stock prestige choć już sama nie wiem, jestem świadkową i to ja mam to załatwić Ale nie mam pojęcia, nie znam się na wódce i popadam w panikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poważnie Młodzi wam dali takie zadanie? Przecież to ich święty obowiązek;-) U nas Soplica była jak wódka w zapasie;-) gdyby brakło Finalndii. I teraz się na imprezach zużywa. Całkiem znośna jest. Stocka jeszcze nie miałam okazji pic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty masz zalatwic alkohol
??? to sie niezle mlodzi ustawili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownica z uśmiechem
no tak jakoś wyszło, ze ja to robię Bo młodzi za granicą pracują a tylko wesele w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozumiem przysługi;-) Ale niech choć sami zdecydują jaką tą wódkę chcą. Żeby potem do was pretensji nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownica z uśmiechem
to niby ma być tak, że ja im jakieś rodzaje polece a oni sobie wybiorą Ale mam stracha, bo co potem jak będzie niedobra wódka albo coś A ja nie wiem jaka jest dobra :( ale się wkopałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fxdgvdxgvcv
poszukaj taniej smirnoffa my mielismy jest najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownica z uśmiechem
szukam róznych, ale nie wiem co im bedzie pasowalo i chce im zaproponowac ze 4 rodzaje i niech sobie wybiorą narazie mam takie propozycje dla nich: soplica, luksusowa, zawisza, pan tadeusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownica z uśmiechem
i jeszcze stock prestige co wy uważacie o tych moich propozycjach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokatka
my sie chyba na Stocka zdecydujemy :) w smaku w sumie wódka jak wódka ;) ale pilam ostatnio w drinkach, nie za ostra i nie mialam po niej migreny na drugi dzien wiec jak dla mnie ok :) widzialam stocka w ofercie Selgrosa bodajze, juz w cenie z Vat za 18 czy 19zl, wiec spoko :) bo niestety nie mozemy pozwolic sobie na wodke typu Finlandia, bo mamy za duzo gosci i jeszcze 2-dniowe wesele wiec bysmy zbankrutowali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarownica z uśmiechem - ja z Twojej listy wybrałabym Pana Tadeusza. Bardzo dobra wódka i ładna butelka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokatka
hehe wiedzialam ze od razu ktos sie "przyczepi" :P nie ja naprawde mam migrene po niektorych trunkach :P niektorzy maja jak sie napija Coca Coli czy kawie, a ja mam np po Tequilii czy czy Brandy czy Malibu :p a kacyk, to juz zupelnie inna spraaaawa ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokatka
a co do Pana Tadeusza, to owszem dosc dobry, ladna butelka ALE bez lejka tak samo jak w Pałacowej na prawde zle sie z tego leje do kieliszka i nawet na trzezwo ciezko jest nie wylac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To u nas znajomi maja dobre zdolności manualne;-) B na imprezy to tylko Tadek albo Finlandia. I nic się nie wylewało póki co:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokatka
ale finlandia ma lejek :)to jest w ogole moj ulubiony trunek :) Finlandia pozeczkowa, sprite i plaster limonki, mniam! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokatka
oczywiscia czarna pozeczka ;) pachnie jak guma do zucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownica z uśmiechem
więcie co jak rozmawiałam ze starszymi ludźmi mającymi doświadczenie w prowadzeniu sklepów to doradzali kupić np wódkę, która weszła na rynek, bo są małe szanse, że trafię na podróbkę ogólnie to jestem w szoku, straaasznie wielki wybór tych wódek ps. ja także nie chcę proponować młodym finlandii bo droga, a u nas raczej wódka się nie będzie lała, raczej wino lub piwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO to tym bardziej lepiej kupić dobrą wódkę skoro jej mało potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eziamy
my kupiliśmy sobieski 0,5l za 17zl ..też jestem z podkarpacia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja mysle o wyborowej lub stock prestige. ale bardziej prychylam sie do tej drugiej bo wszyscy ja chwala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownica z uśmiechem
właśnie stock prestige pił to ktoś ?? jaki to ma smak? to taka ostra wódka? czy może taka delikatniejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownica z uśmiechem
podbijam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klkhk
SOPLICA!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×