Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

Gość Bea.
Gosiek witamy:-)) Zapraszamy do naszego grona;) Oczywiscie zycze wam powodzenia, i namawiam na podstawowe badania, moze masz jakies zaburzenia hormonalne i dlatego jest problem z zajsciem w ciaze. Bo w sumie nam sie udalo a wyniki mojego meza tez pozostawialy wiele do zyczenia. Co tam laseczki porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************************************** *** ******************* NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD ********************************************************* **************************** KASIULA1983.....27...............29.07............ ........małopolska AGA_TON.........26.................01.08.............. .. mazowieckie MOONIAA123....34................15.08................... ...mazowieckie NADZIEJA86.......24.................19.08................ ......śląskie MALINECZKA.....28.................15.09............... .. ...sląskie SODALITE.........35................23.08................. ....Illinois KAMA26...........28................04.09................ .....dolnośląskie EWELA125........21.................01.09................. ....dolnośląskie Gosiek82........28...................05,09...........Pl- lubelskie, Irlandia INKA LINKA.......22.................09.09.......................o polskie ANKA76............34................07.09............... .........śląskie SANGRIAA..........28................08.09................ ........pomorskie BAUBAU............36.................07.09..........PL-po morskie,Wlochy Pati................30...................09.09........... ........wielkopolskie _NETI_.............27.................19.09.............. .........lubelskie ***************************************************** *************** U D A L O S I E!!! ................TERMIN ...... PLEC ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r.............. ... .............. GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... .................. Bea...................................01.05.2011 r...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Na 100 % sie uda, trzeba czasau i nerw niestety ale radosc bedzie przeogromna, zobaczycie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Gosiek:)My też staramy się ponad 3lata.z 1poronieniem w marcu tego roku,mąż miał usg jąder,badanie nasienia a ja hormonów nie miałam robionych.Myślimy o klinice,żeby się dokładnie przebadać i wiedzieć na czym stoimy szkoda czasu na domysły itp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea dzięki za miłe przyjęcie.Wiem że muszę zrobić przynajmniej podstawowe badania, czekam do stycznia, wtedy dopiero mogę jechać do Pl.W ogóle zdecydowaliśmy że jeśli do stycznia się nie uda to udamy się do jakiejś kliniki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Ja wlasnie zrobilam sobie kolacyjke, dzis przeszlam sama siebie, wypucowalam mieszanko, porobilam porzadki w szafkach i teraz padam z nog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja współczuję straty. Masz rację musi się udać, tylko czasem brak cierpliwości i nerwów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea ukłony w twoim kierunku, ja jestem strasznym leniem jeśli chodzi o sprzątanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Gosiek ja tez ale jak juz mnie cos najdzie to... :P Dzis mialam taki napad, pogoda dopisuje, ja jeszcze mam sile wiec heja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Wiecie co najtrudniej jest sie zebrac i zaczac, pozniej juz jakos leci. Fajnie tak sobie wypic herbatke w posprzatanym mieszkanku tyle ze moj maz zaraz cos pewnie odwali, balaganiarz jeden;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
OOO nadzieja:))) a juz myslalam ze nikogo o tej porze tu nie bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że fajnie w czyściutkim mieszkanku, ja niestety mam więcej bałaganiarzy (zamieszkaliśmy z braćmi wszyscy razem zaraz po przyjeździe i jakoś ciężko nam się od nich odciąć teraz.....)Więc sprzątanie po 4 facetachh ufffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście mój w końcu zrozumiał że za starzy jesteśmy na mieszkanie z rodzinką, bo to chyba nawet gorzej ni z teściową....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
To fakt, najlepiej jest mieszkac tylko razem, nikt sie nie wtraca, mozna robic ze tak napisze co sie chce bo od nikogo nie jest sie uzaleznionym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
No po 4 facetach to pewnie jest co sprzatac;) Zreszta jeden czy czterech to mala roznica czasami hehe, ja sie nasprzatam sluchajcie a moj mezus wroci z ogrodka i tak pieknie umyje sobie raczki ze zlew jest czarny i dookola nachlapane jakby sie dziecko pluskalo... ciuchy porozwalane, wymietolone i tak moglabym wymieniac do jutra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci, nic dodać nic ująć. Moi na hasło sprzątanie mówią że mają ważniejsze rzeczy do zrobienia ,albo że jest czysto przecież......ale już niedługo zamienię cały ten galimatias na malutkie, czyściutkie, przytulne mieszkanko....Sorki rozmarzyłam się troszkę.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Moj tez to wiecznie powtarza hehe, ze jest czysto;) Gosiek ale co planujecie? Wy w Irlandii mieszkacie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Dobra dziewczynki ja zmykam bo doslownie zasypiam przed kompem. Bede jutro, milej nocki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Czy wy tez jestescie takie spiace dzis? Ja nie moglam wstac z lozka a najgorsze jest to ze zaczyna mnie bolec glowa:( Bez kawusi sie nie obejdzie. Dzisiejsza noc byla okropna, kilka razy budzilam sie przestraszona, wydawalo mi sie ze ktos chodzi po mieszkaniu, pozniej nie moglam juz zasnac:( I tak drzemalam i budzilam sie na przemian. Pewnie dlatego mnie teraz boli glowa i jestem jakas nieprzytomna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci to rzeczywiscie w wiekszosci balaganiarze, to fakt. Moj maz jak szykuje kolacje to oczywiscie jestem mu wdzieczna ze sie za to bierze ale jak pozniej wejdzie sie do kuchni...... Poza tym on ma manie chowania wszystkiego tak zeby nie bylo widac, np. cos lezy na lawie to mu przeszkadza i od razu bahh do szafki, tyle ze pozniej w tej szafce jest nie powiem co;) Bo wg niego najlepiej upchnac wszystko, byle nie bylo widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie babki! ach faceci, moj tez pewnych rzeczy wogole nie zauwaza, np przykladowych okruchow od chleba, wszystko inne po co w sumie sprzatac jak i tak sie pobrudzi:) wymieniac mozna bez konca tylko, ze i tak jestesmy na nich skazane:D zimno dzis mi , kawke pije moze sie rozgrzeje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mgielkusia
Hej dziewczyny, tak piszecie o bałaganiarzach to od razu widzę swojego M .. jak zostawia ciuchy rzucone na ziemi w łazience, a jak gotuję to wszystko wkłada albo do zlewu, nawet mu się nie chce powkładać naczyń do zmywarki...:(, zastanawia mnie skąd to się u nich bierze, mój przez 4 lata mieszkał sam i sam musiał sprzątać, a teraz to mu się nie chce woli coś innego robić... przypuszczam, że to jest też troszkę nasza wina, że ich tak rozbestwiłyśmy...po prostu zastąpiłyśmy im ich Kochane Mamusie...:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak się zastanawiałam jakadatę mam obrać za 1 dzień @ bo przed ostatni @ dostałam w 30 cyklu a ostatni w 25 cyklu a przeważne cykle mam 28 dniowe.... zaznaczyłam sobie w kalendarzu ze powinnam dostać 28 września przy cylu 28 dniowym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Hej, Mgielkusia wlasnie z tym jest problem... Nie wiadomo jaka date przyjac jak sie tak pochrzani cykl.... I badz tu pozniej madra i wylicz termin owulacji. Ja bym jednak liczyla chyba od dnia @ z tym ze nastepny cykl tez moze byc taki pokrecony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 1 dnia @.... jaki bedzie cykl nastepny tego nie wie nikt:).. to pytanie moze byc czy plamienia liczycie jako 1 dzien @ czy wpychacie je do poprzedniego cyklu? mgielkusia widze ze sie zaczernilas;)fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc poczekam do 30 września to będzie mój 30 dzień cyklu i jeśli nie dostanę to wtedy zrobię test...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mgielka tak Cie nazwe bedzie mi łatwiej:D, sama zobaczysz jak Ci sie cykl rozwinie, ja z reguly nie zdaze zatestowac bo @ przylazi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×