Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

Gość Bea.
ja plamien nie wliczalam do cyklu ale w moim przypadku byly to kilkudniowe brazowe plamienia a nie skapa@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
no i oczywiscie oznaczalo to zaburzenia hormonalne wysoka prolaktyne i niski progesteron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja miałam tylko plamienie raz w 19 dniu cyklu i było to rano a do teraz nic tylko gęsty biały śluz i co chwilkę siusiam...:) i bolą mnie piersi jak dotknę szczególnie prawa pierś.... czasami czuję kłusie prawego jajnika a dzisiaj mam 21 dzeń cyklu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
mgielkusia juz niedlugo wszystko sie wyjasni, jeszcze troszke cierpliwosci. ja w cyklu kiedy zaszlam w ciaze nie mialam wlasnie tego bialego sluzu on pojawil sie pozniej dopiero, sluchajcie cycki mnie nie bolaly wogole czulam sie swietnie. a rozne dolegliwosci pojawily sie z czasem dlatego mgielka nie bede cie nakrecac, czas pokaze ale oczywiscie zycze brzuszka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
kiedys czytalam o tzw plamieniach implantacyjnych ale cos takiego mi sie przytrafilo w ktoryms cyklu, chwilowe poranne plamienie i strasznie sie nakrecilam ze to ciaza a jednak d... dlatego zalecam cierpliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem cierpliwość popłaca chyba dzisiaj pójdę na rower ze troszkę się odstresować i przestać myśleć... co ma być to będzie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,ale się rozpisałyście:) Mój mąż twierdzi,że za często sprzątam,że "przecież jest czysto"tak jak Wasi mężowie,ale ten typ tak już chyba ma,ale on mnie tym do białej gorączki potrafi doprowadzić! Mgiełka ja test robiłam dopiero w 40dc,ale to wtedy jak byłam w ciąży,bo kiedyś jak @mi się spóźniała to robiłam wcześniejj ok 35dc itp!Dziś mam 34dc i obym jakimś cudem nie btyła teraz w ciąży,bo musiałam brać antybiotyki itp!:(ale raczej przez chorobę mi się znowu popierniczyło!Wczoraaj mnie trochę brzuch bolał,jak na@a jej nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati.Pati
Czesc dziewczyny. Nadzieja, trzymam kciuki, kurcze moze sie udalo:) A ja wczoraj mialam wieczorkiem posiedziec na kafe ale okazalo sie ze juz o 20 wyladowalam w lozku - dopadl mnie straszliwy bol glowy:( Nie chcialam faszerowac sie tabletkami wiec polozylam sie wczesniej spac. Dzis czuje ze znow chodze jakas rozbita, podejrzewam ze lapie mnie jakis wirus. Mgielka mi sie tez zdarzylo takie plamienie i tez myslalam ze sie udalo a pozniej przyszlo rozczarowanie ale pamietam ze w tamtym cyklu @ pojawila sie wczesniej o kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati.Pati
Nadzieja zawsze mozna jakos wybrnac i nie brac antybiotykow wiec i tak trzymam kciuki zeby sie udalo:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati.Pati
To ze bylo malo przytulania to nic nie znaczy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. chyba dopada mnie przeziębienie jakieś.Wróciłam z pracy jakaś rozbita. Bea my mieszkamy w Irlandii, już prawie 6 lat.Ciągle mieszkaliśmy z kimś bo trzeba oszczędzać, w końcu po to przyjechaliśmy itp. Jesteśmy już ponad 4 lata po ślubie, staramy się o maleństwo i powiedziałam basta.Pieniądze to nie wszystko, może odłożymy trochę mniej ale przynajmniej będziemy mieli święty spokój.Na razie chcemy wynająć 1 albo 2 pokojowe mieszkanko (ceny bardzo zbliżone), o kupnie nie myślimy bo jeszcze nie wiemy gdzie chcemy. Tak to wygląda.... Nadzieja trzymam kciuki, może teraz twoja kolej na przeniesienie do dolnej tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek rzeczywiscie takie mieszkanie z innymi moze byc uciazliwe zwlaszcza jesli jest sie juz po slubie, dlatego rozumiem wasza decyzje i zycze powodzenia, mam nadzieje ze znajdziecie cos fajnego:) Ja wam napisze ze tez chodze lekko zakatarzona, dzis widzialamn sie z kolezanka ktora od 1.5 tyg. ma non stop zawalony nos, trzeba sobie jakos radzic, herbatka z cytrynka, malinami, duzo owocow i warzyw i bedzie dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny:) rzadko zagladam ale staram sie wszystko czytac choc ciezko u mnie z czasem. praca...praca...i jeszcze raz praca... zaczal sie okres wesel wrzesien/pazdziernik co wiaze sie z mnostwem roboty.. nadzieja trzymam mocno kciuki. mam nadzieje ze bedziesz nastepna bo u mnie teraz bedzie trudno:( wczoraj moj wyjechal do niemiec i wroci dopiero za dwa tygodnie no ale coz.. takie zycie. zycze Wam milej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze powroce do tych plamien ale przed @...keidys zdarzylo mi sie w paru cyklach, ale to wtedy kiedy bylam tak nakrecona na ciąże, teraz wszystko jest normalnie, hormony nie bylo absolutnie zaburzone, poprostu chyba psychika sfiksowala:) jak mija Wam dzien?moj bardzo pracowicie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati.Pati
Hej! Juz sroda, jeszcze dzis, dwa dni i weekendzik hehe, ktory minie w tempie ekspresowym;) Tez uwazam ze te plamienia nie zawsze sa powodem do niepokoju i nie zawsze oznaczaja to ze hormony szaleja. Czasami moze jakies stresy je powoduja. Nie ma sie co martwic na zapas. A jesli oznaczaja plamienie implantacyjne to tym lepiej:-) Chociaz ja sie juz nie nakrecam takimi sprawami bo nieraz mi sie ro zdarzylo i pozniej dostalam po glowie - byl placz i wielkie rozczarowanie wiec po co sobie nabijac glowe. Mialam juz wszelkie mozliwe objawy ciazy w swoim zyciu, co miesiac inne i zawsze kicha. Mdlosci, czeste siusianie, bol piersi, brzucha, klucie... I pewnie jak sie uda to nawet tego nie zauwaze:P Inka linka mnie tez dzis czeka pracowity dzien:( To dlatego nie udzielam sie tak czesto na forum ale wszystko czytam i w miare mozliwosci dopisuje cos od siebie:) Mysle ze wszystkie to rozumiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati.Pati
Mgielkusia informuj nas na biezaco co tam u ciebie:-)))) Teraz bedziemy zyly twoja ewentualna ciaza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam wszystkie objawy ciązy, jakie tylko mozna i ile mozna, potem jak przestalam miec to tez sobie mowilam ze teraz tez mi sie udalo:)a teraz nie mowie nic....czekam z miesiaca na miesiac na bociana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Nadzieja a ja mam andzieję, że sie uda, trzymam kciukiz a Ciebie :) Proszę jak nasz topik ożywa, coraz więcej nowych koleżanek - aż miło, Mgiełkusia< gosie - witajcie. Wiecie co ostatnio wyczytałam? że nasz rząd planuje wprowadzenie podatku Bykowego dla osób samotnych i tych co sa po 40-tce i nie mają dzieci. Nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać, nie dość, ze nie moge ich mieć, to jeszcze będę za to ukarana - niesmaowity ten nasz kraj, to moze jednoczesnie niech wprowadza refundacje leczenia... ? U mnie tez pracowicie, ale udało mi się zarejestrowac do lekarza (gin) niesamowite, że wogóle sie udało :) na 18 października, pójdę zrobić cytologię - sprawdzę czy wszystko ok... Olcia kuruj sie, ciepły szaliczek, gorąca herbatka z cytrynką, albo z konfiturami z malin, mam troche jeszce w mojej cudonwej spiżarni i sa niezawodne na przeziębienia, chętnie bym się z Tobą podzieliła - tzrymaj sie i z daleka od zainfekowanych :) Pozdrawiam Was wszystkie papa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama ja tez poprosze te cuda ze spiżarni o bykowym tez slyszalam, no kurna chyba sie wyrobimy do 40tki co???????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) Dzięki,ale widzę,że Wy bardziej czekacie na to czy @dostanę niż ja!:) Ja też słyszałam o tym Bykowym też słyszałam,tak to jest jak ktoś siedzi wysoko na stołku i wszystko mu się udaje,a nie ma pojęcia jakie problemy ludzie mają.Dziś słyszałam o tym,ze powodzianie mają czas do maja,na burzenie swoich domów,a właściwie ruin,które po nim zostały uwaga NA WŁASNY KOSZT!Normalnie nóż się w kieszeni otwiera.Wolę za dużo nie pisać na ten temat,bo za dużo mogłabym napisać ,a nigdy nic nie wiadomo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Ale mam fajna pogode, prawda? Ja dzis poszlam na dlugi spacer z psiakiem a pozniej usiadlam w ogrodku na slonku i sie porzadnie wygrzalam:) Jutro ma byc jeszcze cieplej. Jej ja pierwszy raz slysze o takim podatku... Chore to jest. Kama trzymam kciuki za wizyte u lekarza, napewno okaze sie ze wszystko jest ok. Katar juz ustepuje, a ja rzeczywiscie staram sie trzymac z daleka od kaszlacych i kichajacych. Co do malin to slyszalam ze nie bardzo powinnam sie nimi leczyc ale cytrynka i owoce jak najbardziej sa wskazane. Szkoda ze mieszkasz tak daleko bo bym wpadla;). Az mi slinka cieknie na mysl o takich domowej roboty konfiturach. Mniam mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×