Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

Anulla gratulacje z głębi serca, cieszę się razem z Tobą, szczęściara :) Inka- daj znac, teraz odpoczywaj ile się da, trzymam kciuki;) Kasia- jestem z Tobą, nie martw się , nasz dzień też przyjdzie, zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka - kurcze faktycznie Tobie już nie cały miesiąc został oj kochana zaraz polecisz:) jak wrócisz z maluchem od razu dawaj znać bo ciocie będą ciekawe:) anulla - senność to normalny objaw ciąży spij ile wlezie:) Dona - wiem że nasz dzień też nadejdzie i czekam na niego chociaż boję się że znów będziemy walczyć 1,5 roku jak z córką. Trzeba być dobrej myśli. Ja dziś byłam u siostry powiesiłam jej firanki żeby nie skakała po tych oknach, śmiać mi się chce jak je śniadanie i się nad nim modli bo tak ja mdli od razu przypominają mi się moje mdłości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Anulla gratuluje i trzymam kciuki!! Inka juz prawie meta:) Kasia badzmy dobrej mysli, ze pojdzie Wam szybciej, fajnie, ze u siostry wszystko gra my dzis mielismy wizyte u gina, skonczylismy 20tygodni iiiiii uwaga bedzie CHŁOPIEC:)....... wszystko jak narazie ok :)pieknie kopie mamusie :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sangriaa - kupę lat:) kochana to już 20 tydzień matko jedyna jak to leci:) dopisz się do tabelki na kiedy masz rozwiązanie no i GRATULUJE synusia:) ale ja tam chcę mieć drugą córcię :P Właśnie wróciłam z Reala kupiłam sobie żelazko bo znów mi się popsuło w ciągu 5 lat kupiłam 3 żelazka Tefala za 200zł a teraz kupiłam Eldom za 59zł i jak się popsuje nie będzie mi żal. Mam chyba pecha do tego Tefala nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia pewnie, ze poinformuje Was jak urodze:) w koncu bylyscie ze mna od poczatku mojej drogi:) Sangriaa a dzis wlasnie myslalam co u Ciebie. jej to juz 20tydzien:) no i gratuluje synka:) ciekawe czy Bea sie rozpakowala. szkoda ze zamilkla milej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka - Bea zamilkła ale tez i Pati i Olcia ciekawe jak jej mała się chowa fajnie by było żeby się dziewczyny odezwały co u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... u mnie w sumie bez zmian.Jedynie poszłam do lekarza ogólnego,troszkę naciemniałam i dostałam skierowanie na krew i mocz pod kątem nerek.Chcę sprawdzić,czy wszystko ok.Teraz kończy mi się@,więc te badania zrobię jak całkiem będe PO!Poza tym ostatnio coraz mniej rzeczy mnie cieszy,na siłe próbuję sobie znaleźć jakieś zajęcie.Robię biżuterię:)Przez wakacje być może,że koleżanka mi synka będzie przywozić,bo ona musi wrócić do pracy,ale wszystko się jeszcze okaże!To chyba tyle narazie.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kochane!... no troszkę ruszył się nasz topik:P inadzieja się kochana odezwała też...:)... ściskam Cię mocno i przesyłam pozytywne fluidki i przytulasy!!! Dona na swoje szczęście czekałam prawie 2,5 roku, albo może 3 lata już nie pamiętam...a ostatnie 1,5 roku to był jakiś koszmar, liczenie, mierzenie, czytanie latanie po lekarzach...kosmos....ale zostałam w końcu nagrodzona...:) za co mocno dziękuję Teraz tylko lęk się czasem wkrada by już wszystko było oki.... Sangria witaj! pięknie, 20 tydz....super!!! dbajcie o siebie....a jakie imię?:) dużo słoneczka na dziś....ja lecę na jazdy, prawie półmetek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********************************************************* *************************** NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ........SKĄD ********************************************************* *************************** MIESIĄCZKA ROK 2011 KB83...............27...............25.04................ .....śląskie ANULLA1003........32................06.04............... ......łódzkie _KaSiA_...........27...........15. 04..............zachodniopomorskie MAMA URWISA.....28..............25.01.....................małopo lskie NADZIEJA86.......25...............12.04................ ......śląskie SODALITE.........35.............30.03................. ....Illinois KAMA26...........29................12.02................ .....dolnośląskie DONA77...........34................25.04..........kujawsk o-pomorskie GOSIEK82.........28................28.03.............. Irl KORA-31..........30.................10.04................ małopolskie ***************************************************** ********************* U D A Ł O SI Ę!!! ................TERMIN ...... PŁEĆ ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r......córeczk a GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... BEA.................................... 26.05.2011 r .......synek INKA LINKA............................16.06.2011r................ .. PATI....................................09.06.2011r...... ............... Sangriaa..............................02.10.2011r........synek....... ********************************************************* ******************************** NASZE NARODZONE MALEŃSTWA ********************************************************* ******************************** OlciaK_LODZ......Iga.....04.03.2011..........3500g....... .54cm.....cc.. *********************************************** **************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dziekuje :* imienia jeszcze nie mamy, w glebi duszy liczylam na coreczke, ale i z synka bardzo sie ciesze, musze sie przyzwyczaic do tej mysli:)w rodzinie na 9 dzieciaczkow, 7 chlopcow :D fakt w domu tygodnie leca mi bardzo szybko, juz blizej niz dalej hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sangriaa - przy 9 miesiącu będzie Ci się strasznie dłużyło i tylko będziesz czekać kiedy już :) W końcu pogoda ładna katar już mniejszy pakuje w siebie dużo wit c i jakoś leci:) nadzieja - pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam dziś serduszko...:)...moja kruszyna ma "aż" 4 mm:)....troszkę odetchnęłam.... najlepsze jest to, że ja nadal nie mogę, nie umiem uwierzyć, że jestem w ciąży, że to się stało! naprawdę, że to nie sen...w sumie co jakiś czas muszę sobie to przypominać:)... miłego weekendu kochane...my spadamy na wioskę odpoczywać....na parę dni, świeże powietrze dobrze nam zrobi:) całusy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulla - super że serduszko bije, gratuluje i nie ma co duże bobo już z Twojego dzieciątka :) przyzwyczaisz się do tego że masz w brzuchu gościa:) odpoczywaj dużo. My jutro cały dzień będziemy siedzieć na działce tata z moim m budują altanę znaczy się taki domek mały a my się poopalamy:) pozdrawiam mocno:) miłego weekendu życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) anulla gratuluje bijacego serduszka:) teraz juz na pewno bedzie dobrze. trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki, pr\epraszam ze tak dlugo sie nie odzywalam ale nie dzialo sie u mnie najkepiej, nie bede sie za duzo rozpisywac, dopadla mnie jakas depresja spowodowana klopotami z sercem po porodzie, mialam kolatania, bole, ogolnie kiszka. teraz jest ciut lepiej, poza tym przestalam sie stresowac ta nowa sytuacja, przywyklam do nowych obowiazkow, juz nie denerwuje sie tym ze cale dnie spedzam sama z maluszkiem bo maz jest w pracy... widze ze duzo sie pozmienialo, gratuluje dziewczynkom ktorym sie udalo:)))))) mam nadzieje ze teraz bede czesciej zagladala. nie mam za bardzo czasu zeby poczytac wstecz ale moze w weekend usiade i nadrobie zaleglosci. moja corcia jest super, grzeczniutka jest, przesypia ladnie nocki, malo placze. konczy juz 3 miesiace. dziewczynki, bea urodzila, dlugi czas spedzila w szpitalu, prawie 2 miesiace, poniewaz skrocila jej sie szyjka i miala rozwarcie. ale juz wszystko jest ok, mam nadzieje ze pojawi sie na forum niebawem i wszystko wam sama opowie. pozdrawiam was goroco, przesylam buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********************************************************* *************************** NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ........SKĄD ********************************************************* *************************** MIESIĄCZKA ROK 2011 KB83...............27...............25.04................ .....śląskie ANULLA1003........32................06.04............... ......łódzkie _KaSiA_...........27...........15. 04..............zachodniopomorskie MAMA URWISA.....28..............25.01.....................małopo lskie NADZIEJA86.......25...............12.04................ ......śląskie SODALITE.........35.............30.03................. ....Illinois KAMA26...........29................12.02................ .....dolnośląskie DONA77...........34................25.04..........kujawsk o-pomorskie GOSIEK82.........28................28.03.............. Irl KORA-31..........30.................10.04................ małopolskie ***************************************************** ********************* U D A Ł O SI Ę!!! ................TERMIN ...... PŁEĆ ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r......córeczk a GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... INKA LINKA............................16.06.2011r................ .. PATI....................................09.06.2011r...... ............... Sangriaa..............................02.10.2011r........ synek....... ********************************************************* ******************************** NASZE NARODZONE MALEŃSTWA ********************************************************* ******************************** OlciaK_LODZ......Iga.....04.03.2011..........3500g....... .54cm.....cc.. BEA..........synek................................................................. Pozwoliłam sobie przenieść Beę nie wiem czy dobrze napisałam do urodzonych maluszków jak się pojawi to poprawi w tabelce:) Olcia - no kupę lat ale bardzo się cieszę że mała rośnie a z Tobą ok, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gedfff
jedne sie starają a inne zaliczają wpadki i oddają dzieci ja pieska innym na wychowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********************************************************* *************************** NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ........SKĄD ********************************************************* *************************** MIESIĄCZKA ROK 2011 KB83...............27...............25.04................ .....śląskie ANULLA1003........32................06.04............... ......łódzkie _KaSiA_...........27...........15. 04..............zachodniopomorskie MAMA URWISA.....28..............25.01.....................małopo lskie NADZIEJA86.......25...............12.04................ ......śląskie SODALITE.........35.............30.03................. ....Illinois KAMA26...........29................12.02................ .....dolnośląskie DONA77...........34................25.04..........kujawsk o-pomorskie GOSIEK82.........28................28.03.............. Irl KORA-31..........30.................10.04................ małopolskie ***************************************************** ********************* U D A Ł O SI Ę!!! ................TERMIN ...... PŁEĆ ********************************************************* ***************** GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... INKA LINKA............................16.06.2011r................ .. PATI....................................09.06.2011r...... ............... Sangriaa..............................02.10.2011r........ synek....... ********************************************************* ******************************** NASZE NARODZONE MALEŃSTWA ********************************************************* ******************************** OlciaK_LODZ......Iga.....04.03.2011..........3500g....... .54cm.....cc.. BEA..........synek....................................... .......................... Olcia Ciebie też wykreśliłam z udało się żeby był jako tako porządek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)Kasia gratulacje!!!bardzo się cieszę i jednocześnie zazdroszczę! Olcia oby Ci się wszystko ułożyło i dużo zdrowia! Anulla super,ale to musi być radość:)POwodzenia! A u mnie bez zmian;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Kasia naprawde? wow gratuluje kochana:) super wiesci:D Olcia fajnie ze sie odezwalas:) wszystko bedzie dobrze. kurcze Twoja mala konczy juz 3 miesiace...wow ale to zlecialo no i gratulacje dla Bea:) juz porod ma za soba nadzieja przytulam:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje:) sama jeszcze nie wierzę:) nadzieja - przytulam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia wielkie gratulacje!!! ale niespodzianka, super ze sie udalo,sciskam cie mocno, dbaj o siebie i malenstwo. nadzieje u mnie tez bez zmian, tak ze nie jestes sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulka i daj znac kiedy robilas test? wyszly 2 kreseczki czy poszlas na bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja tu czytam Kasia gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!to teraz obie Panie w ciazy:))))))))))))))) widzisz jak szybko Ci poszlo!!!!!!!!!!!!! buzki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, zawiozłam małą do przedszkola z piękną sukieneczką bo dziś mamy Dzień Mamy i taty i z mężem idziemy po 15 na występy nasza córcia będzie śpiewać piosenki więc kamera przygotowana. Słuchajcie poprzedni cykl miałam 28 dniowy teraz miałam hmm w sumie nie wiem ile. Wiem na pewno że albo zaszłam w górach (może to prawda że zmiana klimatu robi swoje) albo zaraz po powrocie. Wiem że jajeczkowanie było chyba około 25-26 dc bardzo późno. Pierwszy test robiłam w 32dc i wyszedł negatywny a z Zuzią robiłam w 29 i już była słaba kreska. Więc myślałam że nie jestem ale znajoma mówi że jak miałam tak późno owulację to nie wyjdzie jeszcze, wczoraj miałam 40dc i zrobiłam test przed 16 i od razu dwie mocne krechy. Więc jestem pewna że sporo mi się owulka przesunęła. Z objawów hmmm tylko piersi jakoś dziwnie bolały znaczy się bardzo brodawki teraz mam tak jakby miały mi od środka pęknąć. Ogólnie dobrze się czuję na razie muszę się przyzwyczaić. Termin mi wychodzi na 21.01.2012 czyli dzień Babci:) no i będzie już 4 lata różnicy między dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu ogromne gratulacje!!!! i duuużo zdrówka dla Was!!!! kb, nadzieja, u mnie też bez zmian:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Kasia to teraz czekam na wiesci po pierwszej wizycie:) kiedy sie wybierasz? Sangriaa a Ty jak sie czujesz? Kora, Kb, nadzieja-przytulam 🌻 ja zaczelam puchnac:o codziennie wygladam jak maly napompowany balonik:) po domu wieczorami musze chodzic boso bo mi sie stopy w klapki nie mieszcza pozdrawiam Was goraco 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kora - dziękuje:) inka - dzisiaj mam wizytę na 18 zobaczymy co i jak:) rano mnie troszkę mdliło ale dałam radę:) Wczoraj na dniu mamy i taty w przedszkolu się popłakałam jak moja córcia przez mikrofon mówiła wierszyk, tańcowała, śpiewała. Dumna jestem z niej. inka - moja koleżanka dziś w nocy urodziła miała termin na 2 czerwca byłam już dziś u niej w szpitalu mała śliczna, hmm a pomogło.....seks wczoraj wieczorem wieczorem:) może wypróbuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×