Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

Inka ja zawsze mialam full sluzu przed i w owulacje a kilka dni po tez byl ale zmieniala sie barwa i konsystencja, robil sie bardziej zoltawy i gesty. natomiast kiedy zaszlam w ciaze to mialam duzo takiego rzadkiego, wlasnie bialawego. tak mam do tej pory. Dziewczynki jak mnie boli glowa od wczoraj:( Cala noc mnie bolala i dzis obudzilam sie z bolem:( Nie chce brac srodkow przeciwbolowych ale nie wiem czy dam rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati.Pati
Inka linka po owulacji śluz przyjmuje cechy śluzu niepłodnego tj. staje się lepki, gęsty, nieprzejrzysty lub zanika zupełnie. I tak jest do miesiączki. Ale to nie jest regula. Olcia mozesz wziac jakas przeciwbolowa tabletke jesli bol jest ostry, zmiany pogody, spadki cisnienia - pewnie to jest powodem. Trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Witam! Dziewczyny mam radosna wiadomosc, test powtorzony, jest druga kreseczka, beta zrobiona, wynik to 980 wiec udalo sie:-D Nie moglam i nadal nie moge w to uwierzyc. Uwierze dopiero jak zobacze;). Do lekarza jeszcze nie zapisuje sie bo za wczesnie, mysle ze za jakis miesiac sie wybiore. Troszke obawiam sie o to moje zapalenie pecherza, juz minelo ale bralam leki:( Wszyscy mnie pocieszaja ze we wczesnej ciazy kiedy sie jeszcze nie wie to leki nie wyrzadza krzywdy ale ja sie boje:( Takze laski, nie traccie nadziei pod zadnym pozorem! My juz bylismy w dolku i to w takim mega dolku. Moze wakacje, imprezki, grile, luzik ze znajomymi cos zdzialal, nie wiem. Zycze wam powodzonka i trzymajcie za mnie kciuki, plissss. Piszcie co u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Bea super,że Wam się udało:)Oczywiście 3mam kciuki!Myślę tylko,czy nie lepiej Ci się wybrać wcześniej do lekarza,choćby ze względu na te problemy z pęcherzem?Przynajmniej ja bym tak zrobiła:)ale to Twoja decyzja:)Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea to moje gratulacje to mamy kolejna mamuske a ja mykam na polpołudnie do pracy a zaraz lece troche posprzątac i jeszcze do sklepu . My z moi m calkowicie dalismy na luz i jakos nam z tym dobrze nie myslismy przede wszystkim o tym i o wiele lepiej takze bedzie co ma byc w tymm iesacu to ani niewem kiedy mam dni płode i jakos mnie to cieszy a czy uda sie w tym roku czy w przyszly to nie istotne wazne ze inaczej terz do tego podchodze milego dnia dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale super wiesci na poczatku tygodnia:-D Malineczka, ciesze sie ze udalo wam sie wyluzowac, zobaczysz, to bedzie procentowac:-). Widzicie dziewczynki, mamy kolejna szczesciare, teraz kolej na WAS:))))) Nie ma innego wyjscia:-). Trzymam za was bardzo mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede chyba musiala zmienic date porodu w tabelce bo z usg wychodzi ze to bedzie tydzien wczesniej. Poczekam jeszcze troszke ale wydaje mi sie ze tak zostanie, to bedzie ok 4.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati.Pati
Hej, musze wam napisac ze czulam ze Bea bedzie w ciazy:-) GRATULACJE!!! Dbaj o siebie kochana. Nadzieja ja swego czasu tez szukalam info nt katowic i troszke mnie zalamaly wypowiedzi dziewczyn http://www.rynekmedyczny.pl/PROVITA,Katowice,%C5%BBelazna,ZOZ,1671608 ale z drugiej strony, roznie to bywa czasami ludzie wypisuja jakies brednie, najlepiej jest samemu sie przekonac na wlasnej skorze, jesli sie okaze ze zalezy im wylacznie na kasie ze ciagna wizyty w nieskonczonosc to zawsze mozna zrezygnowac. nadzieja a ty jestes juz na 100% zdecydowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem i kurwa w mordę sobie pluje,że wcześniej się tym nie zainteresowałam,bo lekarz dr.Cholewa,który przyjmuje w klinice w Katowicach przyjmuje też w Żorach,czyli tak blisko mnie,że na rowerze bym tam mogła śmigać:)ludzie bardzo go sobie chwalą,odbiera każdy tel,a jeśli się zdarzy,że nie odbierze,to oddzwania do pacjentki,zajmuje się kobietą i facetem,jest miły,poważnie podchodzi do sprawy itd.Jestem tak wściekła,że aż ryczeć mi się chce!tak blisko mnie!może już byśmy się bobasem cieszyli:(Moze bym nie poroniła,bo ten lekarz też uratował nie jedną ciążę.ALe człowiek jest głupi!Muszę mojemu o tym powiedzieć i musimy to przemyśleć! http://ginekolog.med.pl/ http://forum.gazeta.pl/forum/w,191,105515867,,dr_Cholewa_Zory.html?v=2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati.Pati
My tez sie zastanawialismy, niestety przerazaja mnie koszty wizyt itp. Musimy splacac kredyt dlatego jest ciezko. Ale uwazam ze nie ma na co czekac, cuda rzadko sie zdarzaja, trzeba dzialac. My postanowilismy ze do konca tego roku probujemy a pozniej nic innego nam nie pozostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati.Pati
Nadzieja a w ktorym miesiacu poronilas? Dlaczego sie to stalo? Sorry ale nie chce mi sie przekopywac calego forum wstecz a pewnie juz o tym pisalas. Bidulko, wspolczuje nawet sobie nie potrafie wyobrazic co musieliscie przejsc:( Oczywiscie jesli jest to dla ciebie bolesne to nie pisz na ten temat, sciskam mooocnnoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nas też przerażają koszty,ale nie mamy rzadnego kredytu itp.więc myślimy spróbować,ale trzeba mierzyć siły na zamiary,więc zobaczymy,na ile będziemy mogli sobie pozwolić!In vitro napewno nie wchodzi w grę,nie o religię tu chodzi,ale mamy na ten temat swoje zdanie,a po drugie kasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze ciężko się o tym mówi i pisze:(Poroniłam w 6tc,nie wiem dlaczego,badań nie było,bo nie było,że się tak brzydko wyraże co badać!:(Lekarze mówią(nie wiem,może dlatego,zeby mi to łatwiej bylo przyjąć),że zarodek mógł być uszkodzony lub za słaby.Jeśli dziecko by się urodziło,to mogło by mieć zespół downa lub jakiś inny Edwardsa chyba czy jakoś tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati.Pati
Dokladnie, ja tez mysle ze jesli nie ma widocznej i latwej do stwierdzenia przyczyny to pewnie tak jest ze matka natura dziala sama i jesli jest cos nie tak to ona 'zalatwia sprawe'. Smutne to ale jesli rzeczywiscie dzidzia mialaby sie urodzic chora albo poronienie mialoby nastapic pozniej to lepiej ze stalo sie tak jak sie stalo. Nadzieja zycze powodzonka!!!! Z pomoca kliniki czy bez, oby wam sie szybko udalo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea Gratulacje 🌻 ❤️ ********************************************************* *** ******************* NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD ********************************************************* **************************** BEA.................29................25.07............ ........wielkopolskie EWELA125........21.................26.07................. ....dolnośląskie KASIULA1983.....27...............29.07............ ........małopolska AGA_TON.........26.................01.08.............. .. mazowieckie KAMA26...........28................04.08................ .....dolnośląskie INKA LINKA.......22................11.08.....................opol skie ANKA76............34................12.08............... .........śląskie MOONIAA123....34................15.08................... ...mazowieckie NADZIEJA86.......24.................19.08................ ......śląskie MALINECZKA.....28.................20.08............... .. ...sląskie SODALITE.........35................23.08................. ....Illinois _NETI_.............27.............. 25.08................ ......lubelskie ********************************************************* *************** U D A L O S I E!!! ................TERMIN ...... PLEC ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r.............. ... .............. GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Rozmawiałam wczoraj z mężem o tej klinice itp.i stwierdziliśmy,że jak się spotkamy ze znajomymi,to z nimi pogodamy o tych Katowicach,popytamy co i jak i wtedy zdecydujemy,A spotykamy się tak co ok 2-3miesiące,więc do tego czasu będę dalej ten mikroskop stosowała,skoro go kupiłam i zobaczymy. Pati NIE DZIĘKUJĘ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Hello:) Dziekuje za bratulacje, ja jeszcze na razie nie potrafie sie cieszyc tak na maxa, sa we mnie obawy i czuje sie tak jakbym to nie ja byla w ciazy jakby sie to wszystko dzialo poza mna. Nadzieja moze to ze zdecydowaliscie sie na klinike spowoduje ze uda sie i bez tego:)))) Tak czesto bywa. A co u was dziewczynki? Inka, neti?? Nie odzywacie sie:( U mnie szaro i ponuro za oknem:( I zimno. Nic mi sie nie chce, jestem strasznie ospala. Zreszta ja mam niskie cisnienie wiec w taka pogode zawsze chodze po scianach;) POZDROWIONKA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kolezanki Bea GRATULUJE Z CAŁEGO SERDUCHA!!! a u mnie 20dc.i nie licze na nic.mało przytulanek.totalna klapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea nie wiem,może tak.Przed ciążą,którą straciłam lekarz właśnie chciał nas do kliniki wysłać,powiedział"że jak teraz się nie uda"to da mi skierowanie do kliniki i wtedy zaszłam w ciążę.Ale byłam też po clo,więc nie wiem co mi "popmogło" Jak ja byłam w ciąży,to też miałam wrażenie,że to nie o mnie chodzi:)Nie miałam specjalnych objawów,jedynie bolesne piersi i nabrzmiałe i do wc chodziłam wcześniej,to wszystko! U mnie też pada,jest szaro i ponuro i zimno strasznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:-) Chyba zbliza sie jesien wielkimi krokami. U mnie tez pada i jest zimno. Anka76 nie przejmuj sie tym ze bylo malo przytulanek wazne zeby bylo wtedy kiedy 'trzeba' ;) Ja wiem na 100% ze sie 'wstrzelilismy' bo chodzilam na monitoring i pracowalismy wtedy kiedy mialam owulacje - sluchajcie gdyby nie ten monitoring to nie wiem czy by sie udalo bo wczesniej myslalam ze przy 28 dniowych cyklach owulke mam mniej wiecej w polowie cyklu a w tym udanym byla w 11 dc... U mnie wszystko w miare ok, chociaz ostatnio znow czuje sie tak jakbym non stop miala podwyzszona temperature... Juz sie w sumie do tego przyzwyczailam, widocznie taka uroda tej ciazy. Ale nachodza mnie od czasu do czasu mysli ze moze cos jest nie tak. Wiem ze to bez sensu, badania wyszly ok a ja sie doszukuje jak jakis glupek ale co poradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Olcia każda przyszła mama,nawet najmniejszą zmianą w organiźmie się martwi i to jest normalne,ale badania są ok jak piszesz,więc spokonjie,bo dzidzia wszystko czuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo bym chciala byc spokojna i staram sie jak moge:) Czasami nie wychodzi ale jest juz lepiej niz na poczatku, teraz mniej wiecej wiem czego sie spodziewac;) A tyyyle jeszcze przede mną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×