Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

Hej no i@ przyszła,ale nie jestem zła,bo przywykłam:)Zrobiłam sobie na obiad kluchy na parze i jest super,a jeszcze sobie ciasto upiekę:) Co do tych nie na miejscu pytań...kiedyś już to pisalam,ale nowe dzieczyny nie wiedzą,możecie powiedzieć,że "do portwela i do majtek się ludziom nie powinno zglądać"!A mój mąż oststnio na 80tce jego babcipewnej wścibskiej babie ,na pytanie jak to robimy,że mój teściu jeszcze nie jest dziadkiem powiedział,że"widocznie nie umiemy"i baba się odpierniczyła,a ja jej chciałam powiedzieć,że na pieska,ale się powstrzymałam,bo ona była trochę starej daty i mogła by nie wiedzieć o co chodzi hehe!Ale my już jesteśmy cięci na takie teksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Nadzieja juz sobie wyobrazam co by bylo jakbys taki tekst rzucila - no wlasnie o ile taka babcia by wogole zajarzyla o co kaman;) Szkoda ze @ przyszla, mialam nadzieje ze kolejna dziewczynka do nas dolaczy:-( Tulę mocno!!!!!! Ja dzis zdycham i ciagle pobolewa mnie brzuch:( Nie jakos mocno ale odczuwam to i dlatego jestem jakas rozbita. Chyba sie na godzinke poloze i odpoczne bo sie dzis nalazilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Ogladalam w sklepiej wozki, ceny mnie zszokowaly, bardzo podobaja mi sie x landery - babeczka powiedziala ze ok 1900 zl kosztuje razem z fotelikiem:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea ja też jestem ciekawa,jakby ta ci.pa zareagowała za przeproszeniem! Co do wózka to jak masz możliwość odkup od kogoś urzywany,bo nowe kosztują majątek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Wlasnie nie mam mozliwosci chyba ze na allegro. Moje dwie znajome kupily tansze wozeczki i stwierdzily ze to straszny badziew i zla decyzja bo po pierwsze nameczyly sie a po drugie za cholerke nie moga teraz tego sprzedac. A ja nie chce kupowac jakiegos złoma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Do sklepu weszlam w sumie tylko po to zeby zobaczyc jakie sa ceny, rzeczywiscie sa tansze ale niekoniecznie dobre i bezawaryjne. Mam jeszcze duzo czasu wiec chyba zakupie sobie skarbonke i bede odkladac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra kupiła wózek z allegro i potem jej coś nie pasowało sprzedała komuś i zamówiła kolejny z allegro i tak miała bodajże3-4wózki przy jednym dziecku!!!Ja bym pewnych rzeczy nie kupiła na allegro,bo musze to widzieć!A moze daj ogłoszenie,że kupisz wózek w dobrym stanie i po przytępnej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati.Pati
Hej, ale sie na forum weekendowo zrobilo;) Wszystki pewnie juz leniuchujecie po ciezkim tygodniu:) Bea wozek najlepiej zobaczyc w realu dlatego pochodz jeszcze po sklepach, pomacaj, zobacz jak sie prowadzi a potem mozesz sprobowac kupic przez net, jest duzo taniej. A moze trafisz na niezniszczony uzywany. Ja wiem ze kupie nowy, odzaluje kaske, nawet gdybymmiala zrezygnowac z czegos dla siebie:) Mnie nie bedzie w weekendzik wiec zycze wam udanego konca tygodnia, bawcie sie dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia zdawało mi się,że wczoraj zabiłam tego koprucha,ale dopiero dziś go dopadłam i kwiatka nim nakarmiłam,ale też 2mi tu latał.Chyba jakieś zebranie mają u mnie w domu haha.Kurcze dziewczyny ciasto mi nie wyszło:(I jestem zła normalnie z tego powodu,bo nie lubię jak mi coś nie wychodzi w kuchni,a to ciasto tyle razy już piekłam!Hm...może dlatego,że okres mam?Ale w sumie kluski mi na parze wyszły,a ciasto nie!Lipa normalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja :) jak tam minął weekend ?? u nas była piękna pogoda, ale w sumie za bardzo nie skorzystałam. W sobotę sprzątałam, a dziś chciałam pójść na zakupy ubraniowe do galerii, ale mnie teściowa nawiedziła ;) A co do zakupu wyprawki to polecam sprawdzony przez moją siostrę sposób, oglądać w sklepie a zamawiać przez net, wychodzi dużo taniej. Moja siostra praktycznie wszystko zamawiała przez net łóżeczko, materacyk wózek itp.No i warto kupić trochę wcześniej wózek i łóżko z materacykiem, bo to się musi wyśmierdzieć. No i jak ktoś planuje zakup komody to też kupować wcześniej, bo potem wszystkie ubranka pachną specyficznym zapachem nowych mebli. Ale Wam dziewczyny zazdroszczę (oczywiście tak pozytywnie ;)), ze myślicie już o wyprawce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Ale pogoda bleeeeee. A bylo tak fajnie:( Neti glowa do gory ty tez bedziesz niedlugo myslala nad wyprawka!!! Innej opcji nie ma. Jak sie czujecie po weekendzie? My odwiedzilismy znajomych, wczoraj caly dzien spedzilismy w lesie, ogolnie nawet nie mialam czasu wlaczyc kompa. Nadzieja tak slyszalam z tym ciastem - podobno to sie sprawdza ze podczas @ nie wychodzi - mi kiedys tez nie wyszlo i tez pomyslalam ze to @ byla powodem. Podobnie z farbowaniem wlosow:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,ale dziś przycięłam komara do 8.30!:) Olcia ale drugie ciasto mi już wyszło,w sobotę je piekłam!:)podobne do tego,co wcześniej tylko bez sera,samo ciasto z orzechami:) U mnie od wczoraj pada,a pogoda optymistycznie nie nastraja,ale jutro już kurs,więc humor się poprawia:) A z tymi wyprawkami,to jest jakiś sposób,żeby najpierw w sklepie obejrzeć,a później to samo przez neta zamówić!Skoro wychodzi taniej...(nie miałam jeszcze okazji się przekonać:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati.Pati
Hejka! Ale sie rozpadalo:(((( I zimno jak... Dziewczyny czytam o tym wypadku w Niemczech i mi ciarki po plecach przechodza - niby autostrada, przeciez autostrady sa bezpieczne, poza tym drogi u naszych zachodnich sasiadow sa o niebo lepsze niz u nas a tu taka tragedia:( My z mezem wracalismy z Hiszpanii tez autokarem 5 lat temu i tak sobie pomyslalam ze czlowiek nie zna dnia ani godziny... A teraz cos optymistycznego - kto ogladal wczoraj mecz w siatke???Ciezko bylo ale pokonalismy Niemcow:-D JUPI!!!! Teraz boj z Serbia, juz nie moge sie doczekac, bardzo lubie siatke. No i mamy mistrzostwo swiata w boksie;) i podnoszeniu ciezarow:)))) Nadzieja, tak czasami bywa, ja robie jedno ciasto ktore oboje z mezem uwielbiamy i raz mi nie wyszlo tez nie wiem czemu - niby wszystko robilam tak samo jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati.Pati
Dodam jeszcze ze my z mezem czesto ogladamy cos w sklepie a p[ozniej zamawiamy przez net - wychodzi sporo taniej, to samo bedzie z wozkami, lozeczkami itp. Drobnice mozna kupic a te 'grubsze' rzeczy zamowic przez internet:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************************************** *** ******************* NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD ********************************************************* **************************** KASIULA1983.....27...............29.07............ ........małopolska AGA_TON.........26.................01.08.............. .. mazowieckie MOONIAA123....34................15.08................... ...mazowieckie NADZIEJA86.......24.................24.09................ ......śląskie MALINECZKA.....28.................15.09............... .. ...sląskie SODALITE.........35................23.08................. ....Illinois KAMA26...........28................04.09................ .....dolnośląskie EWELA125........21.................01.09................. ....dolnośląskie Gosiek82........28...................05,09...........Pl- lubelskie, Irlandia INKA LINKA.......22.................09.09.......................o polskie ANKA76............34................07.09............... .........śląskie SANGRIAA..........28................08.09................ ........pomorskie BAUBAU............36.................07.09..........PL-po morskie,Wlochy Pati................30...................09.09........... ........wielkopolskie _NETI_.............27.................19.09.............. .........lubelskie ***************************************************** *************** U D A L O S I E!!! ................TERMIN ...... PLEC ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r.............. ... .............. GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... .................. Bea...................................01.05.2011 r................... Hej Pati,ja strasznie nie lubię jak mi coś nie wychodzi w kuchni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie oglądałam siatkówki:( A o tym wypadku w Niemczech słyszałam i też aż się włos na głowie jeży!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati.Pati
Ja tez sie denerwuje jak nastoje sie przy garach a pozniej wyjdzie z tego totalna klapa. Ale czasami tak bywa. Najbardziej sie wkurzam kiedy np. mam miec gosci a tu jak na zlosc cos mi sie pochrzani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam do Was pytanie trochę z innej beczki:) Czy któraś z Was interesuje się szyciem?Chodzi mi o to czy macie może wykrój na jakąś sukienkę na sylwestra?Taką max do kolan,nie za skomplikowaną?Bo chcę sobie uszyć z tafty coś prostego,ale eleganckiego i nie mam nigdzie wykroju na taką sukienkę.Patrzyłam w burdzie,ale narazie tam nic takiego nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wtedy się na mężu wyżywam,bo jest pod ręką,a potem tego załuję:)Tak samo wczoraj skracałam sąsiadowi spodnie jeansy i to był gruby materiał,a jeszcze jak 2razy go musiałam podwinąć to na szwach mie się nie chciało przeszyć i się zaczęłam denerwować,a jak mi wyszło,to odrazu humor mi się poprawił!Znalazłam na to patent:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati.Pati
Ja ci niestety nie pomoge jesli chodzi o szycie bo sie na tym nie znam, kupuje gotowe. ale moze w necie cos znajdziesz, u wujka google? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, ja już po zwolnieniu i w pracy jestem:) Mała była chora, ja zapalenie oskrzeli więc na antybiotyku ojjj jeszcze katar nas trzyma. Pogoda do d...y raz ciepło raz zimno:( Pati - ja właśnie odwrotnie robiłam, wszystkie drobiazgi tzn ubranka itp kupowałam przez allegro a w hurtowni dziecięcej wózek i łóżeczko:) Dziewczyny wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę robię 3 miesiące przerwy i od stycznia wpisuje się do was do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati.Pati
Kupilam sobie princesse karmel love czy jakos tak bo mnie w sklepie naszla ochota ale albo ja jestem jakas dziwna albo to jest wstretne. Jadlyscie kiedys???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati.Pati
Kasia no to suuuuper!!!! Bede trzymac kciuki:) Pomyslalam zeby nie kupowac drobiazgow bo skojarzylam sobie ze koszty przesylek beda tak duze ze nie bedzie sie to oplacac ale wiesz, ty jestes juz doswiadczona w tych sprawac a ja zoltodziob wiec mam nadzieje ze mnie przyszle mamcie nie beda sluchac w tych sprawach bo sie nie znam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati.Pati
Zdrowka zdrowka i sto razy zdrowka dla Małej:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati.Pati
Ciezko bedzie, najlepiej jakbys dorwala jakas krawcowa albo dziewczyne ktora poprostu szyje sobie ciuszki. Moja tesciowa kiedys miala jakies wykroje ale wiesz, to z prehistorycznych czasow hehe wiec nie polecam;) Nadzieja a swoja droga to ty wszechstronnie utalentowana jestes:))) Zazdraszczam;) I kuchara z ciebie i krawcowa, fiu fiu. Az mi wstyd bo ja sie nie moge takimi zdolnosciami pochwalic:( Slyszalyscie ze ostatnio babeczki wyhafotwaly krzyzykowym bitwe pod grunwaldem??? Wieleelllka jest! I cos z innej beczki - moja siostra opowiadala mi ze u jej dziecka w klasie dzieci recytowaly wiersze WESTERPLATTE i koles wymowil tytul wiersza po angielskiemu łesterplatte....:P Ich nauczycielka myslala ze z krzesla spadnie jak to uslyszala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati,maszynę sobię kupiłam zaraz po ślubie,bo nie lubię być od kogoś uzależniona(od mojej mamy np.)wole sobie sama coś zrobić.Maszynę mam na miejscu,więc jak tylko coś potrzebuję to ją załączam i do dzieła.Wielkich rzeczy nie szyję,ale firanki sobie zrobię,spodnie skrócę,poszewki poszyję.Sąsiadce robię często pezróbki.Oststnio skracałam jej sukienkę z tafty na wesele i tak mi przyszło do dekla,że mogłabym spróbować sobie podobną uszyć.Jak nie znajdę wykroju to może na oko spróbuję:)Spódnicę tak raz uszyłam:)a z gotowaniem,to dopiero po ślubie odkryłam tą pasję:)Nigdy wcześniej nie gotowałam,ani nie piekłam dopiero "na swoim" się nauczyłam i to polubiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati.Pati
No walsnie mozesz sprobowac na oko uszyc, cos zawsze wyjdzie:-) Moze nie dokladnie taka sama jak u znajomej ale podobna. Ja w zasadzie gotuje bo muszei raczej za tym nie przepadam. Czasami mnie cos najdzie i wtedy jakies eksperymenty kulonarne wyczyniam ale rzadko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×