Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiattek19

KIERUNKI ZAMAWIANE! Pomóżcie... Może ktoś wie, czy...

Polecane posty

Kierunki zamawiane to kierunki na które brakuje osób i za uczęszczanie na nie dostaje się 1000zł stypendium i teraz mam pytanie, ten 1000zł to tylko na studiach dziennych czy na zaocznych również?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co z zrzuty jak łatwiej
jak studiuje Międzywydzioałowe Sztuki Ars Amandi na wydziale Komunikacji niewerbalnej w szkole baletowej nr. 69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki to są, masz jakieś linki?? Postudiuję sobie chętnie znowu, jak mi jeszcze za to zapłacą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpiszcie w google kierunki zamawiane... np. inżynieria materiałowa, informatyka, mechatronika, matma, mechanika i budowa maszyn... Tylko nie wiem czy to tylko za dzienne jest dofinansowanie czy za zaoczne też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufolelek
Międzygalaktyczne Sztuki Walki Wewnętrznej na wydziale Paroksyzmów psychodelicznych są bardziej prestiżowe moim zdaniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy te 1000 zł to nie jest przypadkiem tylko dla najlepszych studentów tych kierunków zamawianych...?Przynajmniej u mnie tak jest.Np pedagogika czy inny kierunek dostaje za najlepsze oceny 300 zł a informatyka, która jest kierunkiem zamawianym dostaje 1000zł.Wiec to nie ma tak ze "pojde na informatyke, bede jakas ciagnal i dostane co miesiac tysiaka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, to nie jest stypendium naukowe, piewrsza połowa dostanie, a potem dopiero od następnego semestru to od ocen zależy... Ale ciekawi mnie czy na zaocznych też to obowiązuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×