Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zerowakondycja

CHCĘ IŚC NA SIŁOWNIE! POMOŻCIĘ BY NIE NAJEŚC SIĘ WSTYDU.

Polecane posty

Gość zerowakondycja

Witam. Chcę jutro póśc na siłownie, pierwszy raz... Jednak mam ogromne obawy... Nie mam kompletnie kondycji. Jedyny mój "sport" to spacer do przystanku jakis 1 km... Mam obawy, że jak tam pójde to narobie sobie wstydu. Po 1. zakładam, że po 5 minutach spoce się jak mysz i nie bee miala siły na nic wiecej. Po 2. kazdy tam bedzie pewnie juz tak wprawiony, ze wstydbedzie mi za swoj brak kondycji. Ile czasu powinnam ćwiczyc za pierwszym razem? Jak często powinnam chodzic? Mam ogromne obawy i to mnie zniecheca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzaj ćwiczeń i ich długość zależy od tego co chcesz osiągnąć. Chcesz schudnąć czy mieć lepszą kondycje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez obaw
na kazdej siłce powinien być instruktor on powinien dobrać ćwiczenia i powiedzieć co i jak nie stresuj się, nie idziesz tam by wyglądać ale po to by poćwiczyć i nabrać konndycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez obaw
a jak masz schizy to lepiej kupić np Shape z płytami DVD albo Chic (koszt ok 10 zł) i poćwiczyć w domu wyjdzie taniej i bez stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerowakondycja
chce nabrac kondycji i ujedrnic swoje cialo przy czym od razu splaic resztki tluszczu z brzucha i ud. Nie chce cwiczyc w domu, bo wtedy to juz w ogole nic nie bede robic. Jak pojde na siolwnie to tylko moge tam cwiczyc, wiec bede to robic a w domu jest duzo pokus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żołądkowa gorzka i balsam
Podaj wiek, wzrost, wagę i BMI swoje to ustawię dietę, zestaw ćwiczeń i suplementację. Hardgeiner'ka czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerowakondycja
20 lat, 170 cm wzrostu, 57 kg wagi, BMI to 19,72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyuiop[asdfghjkl
Krycha78 czy byłabys tak miła i zdradziła na forum sklad i sposob sporzadzenia "CELLULITU CUD"???bardzo mocno Cię o to proszę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiele osób sie boi...
ale nie ma czego. Na siłownię i do klubów przychodzi wiele różnych ludzi i na prawdę warto iść i spróbować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość df grfgysfd
dokladnie, tam ludzie cwicza i raczej wiekszosc patrzy przed siebie licząc serie,a nie wypatruje innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiiiikaaaa
W ogóle się nie przejmuj! Na siłownie chodzą różni ludzie, oczywiście sporo jest takich, co znają się na rzeczy, ale reszta to amatorzy. Są np. panie ok. trzydziestki, które przychodzą po pracy pobiegać na bieżni, są dwudziestoparoletni studenci, którzy niby coś ćwiczą, ale tak bez ładu o składu (widać, że na siłownię chodzą 3 razy w miesiącu), coraz częściej widać też starsze osoby. Najśmieszniejsze są młode laski poubierane w koszulki z cekinami i króciutkie szorciki, umalowane i wyperfumowane jak na dyskotekę, a przychodzą chyba tylko po to, by robić maślane oczka do instruktorów, bo ćwiczyć to one za bardzo nie ćwiczą, bo jak się spocą to będą wyglądać nieestetycznie i rozmaze im się makijaż:P (mam wrażenie, że nawet instruktorzy się z nich nabijają). Oczywiście wiadomo, że pierwszy raz będzie stresujący, ale najlepiej od razu podejść do instruktora i powiedzieć, że jest się pierwszy raz. Oni na początek ustalają naprawdę lekkie obciążenie, że się w ogóle nie zmęczysz. Pierwsza wizyta na siłowni ma raczej zapoznać użytkownika z przyrządami i z własnymi możliwościami, program i obciążenie ustalisz sobie podczas kolejnej wizyty. A i uważaj na małe, osiedlowe siłownie, bo tam chodzą same koksy. Lepiej wydac więcej kasy i pójśc do dobrej siłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni26**
Właśnie a czy to dobry pomysł,żeby wykupić sobie trening personalny i ćwiczyć z trenerem. Wstydzę się, ze jak zobaczy jaka jestem beznadziejna to się popuka w głowę i powie, zebym najpierw poćwiczyła sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi też się robiły...
Ja byłam na siłowni kilka razy, ale mi się nie podobało. Wolałam zajęcia grupowe szczerze mówiąc, bo przychodziły same kobiety i jakoś łatwiej było mi sie "wtopić w tłum"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *_*-*_*
każdy ma coś dla siebie- ja myślę, e trening personalny jest włąśnie dla nowych osób, które nie mają planu treningu, nie wiedzą od czego zaczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rania**
Słuchajcie, a macie jakieś doświadczenia z personalnym treningiem? ja co prawda nie mam do zrzucenia za bardzo czegokolwiek, ale myślałam o nabraniu masy mięśniowej... A nie chodzę do klubu i nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @**
Ja byłam i całkiem przyjemne doświadczenie. Nawet nie wiedziałam, że niektóre ćwiczenia źle wykonywałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×