Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katiusza888

problem z sukienką

Polecane posty

Gość katiusza888

Zwiedziłam dzisiaj kilka salonow sukien i jestem zalamana.Nic mi sie nie podoba!Mam jednak upatrzone dwie sukienki i zastanawiam sie,czy ktoras z Was zakupila je lub szyla cos podobnego u krawcowej.Bede wdzieczna za pomoc.W moim miescie niestety tych modeli nie ma,wiec zastanawiam sie nad szyciem, ewentualnie kupnem ktorejs z tych sukienek w innym miescie,ale bede miala sporo drogi,wiec nie wiem juz co robic... Chodzi o sukienki nr 2 i 4 na ponizszym blogu. http://weselicha.pinger.pl/p/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejuu ta 4 przepiękna :) wiem jak to jest , ja do ślubu na razie się jeszcze nie szykuję ale jak widzę na wystawach jakie mają kiece co niektóre salony to straszne :( chyba pozostanie mi znalezienie dobrej krawcowej ale to naprawdę dobrej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 ktoras dziewczyna tu pokazywala!! ale nie pamietam czy ją kupila, czy tylko ogladala. w kazdym razie na pewno ktoś tu ją sobie upatrzyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klodiaaaaaaaa
mi sie podoba 1 bo jest nowoczesna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiusza888
Dzieki dziewczyny.Dzwonilam wczoraj do jedengo salonu,Kristi kosztuje ok.2990 zl,wiec chyba zdecyduję się jednak na szycie podobnej sukienki. Chciałabym wyglądać dziewczęco na własnym slubie,a niestety w większości typowych sukienek ślubnych czuje sie jakbym ważyła 80 kg!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×