Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agatachachaa27

ma ktos gorzej?

Polecane posty

Gość agatachachaa27

czy juz powinnam ze soba skonczyc? mam 27 lat, skonczona pedagogike i polroczny staz i wczesniej pracowalam ale na czarno wiec zero dokumentow. cv poroznosilam, wysylam cv nawet na ogloszenia na kase (zrobilam kurs kas) i cisza. od 4 msc-y dno! zebym jeszcze bvyla zapraszana na rozmowy, to bym wiedziala ze cos na nich zawalam, ale cisza! nawet sprawdzalam czy nie robie jakis bledow ortograficznych. nie wiem po co jeszcze zyje, nie mam juz po co. chyba nie ma gorszego przypadku ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Jeden Facet ...
Nie powinnaś ze sobą skończyć, niestety mamy teraz takie czasy że samo wykształcenie (no chyba że jakieś kierunki mało oblegane, skomplikowane) nie za dużo znaczy, a pracodawcy patrzą na doświadczenie, na umiejętności. Nie poddawaj się, bądź wytrwała a będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bynajmniej to nie przynajmniej
nie zalamuj sie bo tak czesto bywa, czesc stanowisk juz jest obsadzona wiec ogloszenia sa tylko dlatego bo z powodu jakichs przepisow musza byc, czasem firmy nie wiem po co, zbieraja tylko dane, no i brak doswiadczenia tez utrudnia bardzo- ja mam bardzo podobnie, wiec szukaj dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatachachaa27
szukam caly czas, nie wiem skad mam sily. jak widze ze do sklepu spozywczego chca osobe z 5 letnim doswiadczeniem no to smiac mi sie chce. sama kiedys mialam praktyki w takim sklepie wiec nie wiem co w tym az tak skomplikowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieda
ja powiedzialem sobie ze jak w tym miesiacu nie zarobie 10tys to tez skoncze ze soba zarobilem 8800tys bylem zdruzgotany ale mowie sobie a co tam nie jem obiadow za170zl jem za 50 -60 przyzwyczajam sie zyc skromnie i sie juz prawie nauczylem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×