Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ojciec i juz wkrotce byly maz

Rozwodze sie z zona!!!

Polecane posty

Gość ojciec i juz wkrotce byly maz

Mam 57 lat, moja zona 47. Kilka tygodni temu postanowilismy ze wezmiemy rozwod, tylko mamy dwoje dzieci. 28letni syn, wdowiec samotnie wychowujacy blizniaki i 27 letnia corka ktora ma dziecko. Dzieci sa juz dorosle, ale za dom ktory sprzedamy zamierzamy kupic dwa mieszkania, i syn zamieszka ze swoja matka a corka z ojcem(ze mna). I to z takich powodow jak pranie, sprzatanie czy gotowanie. Ja sam nie umiem tego robic, poza tym corke ma jedno dziecko a syn dwoje. Dwoje dzieci pod moim dachem to juz nie na moje lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
bywa. Może będziecie przyjaciółmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojciec i juz wkrotce byly maz
Watpie bysmy zostali przyjaciolmi. Przychodze z pracy to nawet obiadu na stole nie bylo. Zona niespelniala moich potrzeb, nie chciala nawet sie ze mna kochac. Nasz kryzys malzenski trwal od czterech lat, w koncu powiedzialem jej ze skoro nie chce mi uprasowac koszuli, ugotowac obiadu i jestem zmuszony do zycia w celibacie to wole byc sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tego co piszesz nie będziesz sam,bo bierzesz córkę która bedzie robić wszystko koło ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dobrze robisz
Żona jeszcze młoda ma szanse znaleźć sobie godnego partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojciec i juz wkrotce byly maz
w sumie czemu nie lubi seksu gdyż mam aż 4 cm we wzwodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojciec i juz wkrotce byly maz
Owszem, corka bedzie to robila bo i tak robila to do tej pory. To corka szykowala mi jedzenie czy brala do prania lub prasowania moje ubrania. Poza tym ja pomijam juz to ze corce napewno pomagam bardziej niz matka. A zona moze sobie kogos znajdzie, ja tez jeszcze mam szanse znalezc kobieta ktora bedzie wiedziala czego ja jako mezczyzna potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojciec i juz wkrotce byly maz
a potrzebuje sprzątaczki i kucharki. Kobiety miejsce jest w kuchni. Jak jest w pokoju to znaczy że ma za długi łańcuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
NO A CO PAN ZROBIŁ BY OBIAD NA STOLE BYŁ I SEKS:-)? ktoś tu powiedział trafnie, że obrobi Pana córka...mężczyźni... kobiecina sobie odpocznie od Pana w koncu choć uważam , że popełnia Pan duży błąd-można czasem samemu coś ugotować, może żona ma jakiś problem ze sobą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość backspace///*
A dlaczego zona nie chciala Ci usługiwac? Czyzby jakieś brzydkie zagrania z twojej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za marne
PROWO :o nie wierze ze taki dojrzały dziad pisze na KAfe!!!:o Boże widzisz i nie grzmisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
każdy może wyrazić swoje poglądy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze ktos sie zdenerwowal i sie pode mnie podszywa. Jest ciekaw tylko dlaczego? ze potrzebuje tego co kazdy mezczyzna wymaga od swojej zony? Uwazam tylko ze moja zona siedzac w domu mogla by ugotowac obiad czy wyprac mi koszule. Tym bardziej ze dobrze zarabiam, wiec moja zona moglaby sie dla mnie poswiecic. Teraz napewno nie bede szukal kobiety do stalego zwiazku. Swojemu synowi mowie by znalazl sobie taka kobiete ktora zrobi wszystko to o co ja poprosi. A zona caly czas ma problemy ze soba, na seks nie ma ochoty, nie chce bym zapraszal swoich kolegow do domu. Przykro mi, ale tak sie nie da zyc. Owszem corka mi ugotuje czy wybierze ale niestety kobiety mi nie zastapi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Moze zona ma depresje? Nikt tak bez powodu nie przestaje sie nagle zajmowac domem. A jesli taka byla od poczatku to mogles sie wczesniej rozwiesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za marne
POGLĄDY CZY ŻENUJĄCE UBOLEWANIE NAD TYM ŻE ŻONA NIE JEST SŁUŻKĄ?! SKORO TO TAKIE FAJNE USŁUGIWAĆ TO CZEMU PAN SAM TEGO NIE ROBIŁ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
nie uważam, by zona musiała się dla pana poświęcać. może czuje, że przez takie pana myślenie zmarnowała swe życie? dobrze Pan zarabia ? uprasowanie koszuli kosztuje 4 zł w markecie a z praniem 6 . w czym problem?może wynajmijcie kogoś do sprzątania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13 jest moim guru kompromis
u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bersilia
a ja nie widze w tym nic zlego, ze facet chce miec ugotowane i uprasowane...skoro corka dala rade tzn. ze nie wymaga nie wiadomo czego...nie musiala chyba prac stosu koszul i majtek, albo gotowac obiadu z 3 dan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zona zrobi, ale wszystko zrobi tylko sobie, ewentualnie jeszcze wyprasuje i wypierze rzeczy syna. Ale obiad juz gotowala moja corka dla calej rodziny. Wiec teraz bedzie gotowala obiad tylko dla 3 osob. Dla mnie, dla siebie i swojego dziecka. A zona i tak bedzie miala wiecej do zrobienia, bo w dodatku bedzie zajmowala sie dwojka wnuczat, ja tylko jednym. Czemu tego nie robilem?, bo nie jestem od tego, przeciez mam a wlasciwie mialem od tego zone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
no więc? może jeden wieczór do kina z żoną a drugi z kolegami piwkowanie? nie [omyślał Pan o tym? oj, przywyklo się do służby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
odwróćmy więc pytanie- od czego żona miała Pana?;-) mam nadzieję że jest dobrze zabezpieczona materialnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość backspace///*
heh czasem moj mąż mówi mi cos takiego: ja : Bozia rączek nie dała on: dała, ale dała mi również zone na co ja wybucham panicznym smiechem...a raczej nerwowym..bo takie cos mnie przestrasza!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Słuszna decyzja. Żonie bedzie lepiej samej niż z takim burakiem i szowinistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
OD CZEGO ŻONA MIAŁA PANA? Ponawiam pytanie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za żałosny mutancik
BUHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAA!!!!!! Żona jest od prania, prasowania i gotowania :D Nie dziwię się, że babka miała cię dosyć, pustaku :D Robisz jej przysługę tym rozwodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
:-) kochający i szarmancki? stać Pana na kosmetyczkę dla żony a nie stać Pana na pomoc domową? ej coś tu nie gra:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miala poczucie bezpieczenstwa. Zawsze dostawala tego czego chciala, chciala na fryzjera dostawala pieniadze, chciala na ubrania rowniez dostawala. Nawet ostatnio dostawala, ale gdy ja namawialem ja na seks to mowila tylko ze boli ja glowa, zle sie czuje i ze nie jest w stanie. Gdy zwrocilem jej uwage ze nic nie gotuje to tylko odpowiadala ze nie ma do tego glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×