Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzindzerrs

co zrobić zeby mieć takie nogi

Polecane posty

Gość vnm
yyyyyy a co jest ładnego w tych chudych , krzywych zapałkach ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup se wibrator
naprawdę fajne:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ab7
hehe kosciotrup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzindzerrs
przestancie pieprzyc faceci takie uwielbaja zgrabne umiesnione zero tluszczu!! ja cie to moje marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzindzerrs
powie mi ktos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawrylla
a jak myslisz,mniej zryc- to jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój kapitaniee
jezu:O jak z obozu koncetracyjnego..okropne:O te wystające kolana..:O a ta dziewczyna ma wiotką skórę...przez ten brak jedzenia..ma zły stan skóry..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzindzerrs
tu nie chodzi o dziewczyne przeciez te nogi są świetne to jak twoim zdaniem wygladaj idealne nogi????świetnie opalona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój kapitaniee
mama wrażenie że te nogi vel patyki..zaraz jej się złamią..:O i te kościste kolana.:O okropne.. chude nie zawsze znaczy zgrabne...zgrabna noga to kształt..powab wdziek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajansiarz
Nie podoba mnie sie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzindzerrs
przeciez one sa prawie identyczne a juz napewno tak samo szczuple

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorzuce swoje 6gr
kobiece smukłe, zgrabne, długie nogi są piękne tak jak każda część kobiecego ciała :D ja mam takie-sobie nogi.. ale jak włożę szpilki to wyglądają nieźle :D poza tym, że mam dość wydatne mięśnie łydek.. przez co wyglądają trochę na kanciaste.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okorgin
Takie nogi może mieć tylko bardzo wysoka(i na taką wygląda kobieta ze zdjęcia) i wygłodzona kobieta bo mięśni to tam już są w śladowych ilościach. Nogi te są za długie żeby dobrze wyglądały będąc tak chudymi.Jakby miała 10 kg więcej to by było git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss_anja
ee, te ostatnie zdecydowanie ładniejsze, ale to jeszcze nie 'to' ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój kapitaniee
te z grona maja wiecej ciała..brak koscistych kolan..moze dlatego ze sa w rajtuzach...jakos tak skóra na udach nie wisi..jak na 1 zdjęciu..widac ze skóra jest wiotka miedzy udami.... moja sąsiadka ma łądne nogi zgrabne...porobie fotki to sami zobaczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam takie nogi
ja mam dokładnie takie nogi i taką budowę ciałka i co ... jestem sama ! Nie chce być singielką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okorgin
mój kapitanie... na fotce 1 nie jest skóra wiotka tylko kobieta na nim ze względu na zapewne niski poziom tkanki tłuszczowej ma poszczególne elementy nogi bardziej widoczne-każda kobieta ma taką fałde jw tym miejscu jak przybierze odpowiednią pozę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super corrsaa
ale ona ma wiotką skórę tez na udzie i na łydkach..a najabrdziej obrzydzają te kosciste kolana:O noga zgrabna to taka któa ma wszystkie czescie opływowe...a te z nr 1..szpecą te kosciste kolana..i ta chudosc...brzydkie..jak patyki..albo tyczki do roślin..fotka nr 2..ma łądne nóżki..a kolanka marzenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okorgin
gdzie wy amatorzy photoshopa macie u tej tyczki wiotka skórę???Ma jędrną skórę- ciało to nie plastik tylko kosci i miesnie obleczone skora wiec zmieniaja ulozenie jak sie siedzi stoi kuca itp.itd.Musialaby byc z plastelinty-rowniutka i bez wglebien w miejscach gdzie z racji anatomii ma byc wglebienie.Kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suziee
Jak to co zrobić... Nie jeść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna ktora zalozyla temat wstawiala tu kiedys zdjecie swoich nog ktore tez sa chude teraz wstawia laske rodem z obozu i jej celem jest doscignac te modelka masakra nie mam watpliwosci autorka ma zaburzenia psychiczne wmawia sobie ze jest gruba kiedy jest naprawde bardzo chuda i jeszcze do tego nie robi tego dla sowjego samopoczucia tylko twierdzi ze facetom sie to podoba komletny brak poczucia wartosci problem ze soba akceptacja siebie itp dziewczynie sie wydaje ze jak bedzie chuda to w koncu tos ja pokocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie nóżki :) i bardzo ale to bardzo chciałabym mieć grubsze. w ogóle ze mnie chudzinka.. 175cm i 50 kg /// Wiele bym dała by być grubszą ale nic nie pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghhuu67
takie nogi mogą mieć tylko dziewczyny wysokie, o drobnej kości i z natury szczupłe.reszta może zapomnieć, nawet jak będzie jeść wyłącznie marchewkę i amfetaminę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słowo Prawdy
Wypowiadam się jako facet i miłośnik kobiecych nóg (na które jako pierwsze zwracam uwagę) - te ze zdjęcia są proste i długie (czyli plus) ale ZDECYDOWANIE za chuderlawe (czyli minus) = kiepawe i dużo poniżej przeciętnej. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz miec takie nogi? ok... ale tylko na zdjeciach.. znajdz sobie program do obrabiania zdjec.. od razu widac ze ma nienaturalnie'rozciagniete' uda.. zal mi Cie dziewczyno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolanka
mi sie jako facetowi takie nogi podobaja, kolanka koscisste mniammmmmmmmmmmmm maciory beda pisac glupoty bo sa zazdrosne tylko i wylaczny powod jest czysta zazdrosc/Dziewczyny nie przejmujcie sie glupimi komentarzami, to jest tak jak dziewczyna powinna wygladac. Nie idzcie za nowoczesnym trybem ktory lansuje jedzenie fast foodow i nic nie robienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×