Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LickMyAss

Foto do oceny - moj tylek ;p

Polecane posty

Gość jul74
Nie masz płaskiej pupy, ale masz gruby brzuch i zwaliste uda 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LickMyAss
20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerwo to ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LickMyAss
nie :P nie mam tu czarnego nicka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie jest płaska Nie chcę być chamska ale patrząc na resztę ciała widać że pupa jest płaskawa ale nie jest jakoś tragicznie.. figura w porządku. Może jakieś ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LickMyAss
hola, hola, 5,50 dalam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LickMyAss
zaczelo sie lato, wiec zaczelam od zezlego tygodnia cwiczyc ;) na efekty niestety trzeba poczekac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widz:)
śliczna pupa :) aż chciałoby się klepnąć i ściągnąć te majteczki... kusisz kruszynko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LickMyAss
Co zrobic ;) pytalam o ocene i liczylam sie z tym, co moze mnie tu czekac ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę powodzenia.. ja za leniwa jestem by ćwiczyć. zamierzałam od września ubiegłego r i do tej pory tylko mówię że zacznęod jutra ;p Moja pupcia też nie jest idealna po ciąży jakoś dziwnie się spłaszczyła nie wiem czemu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LickMyAss
Lubie sport, ale niestety studia i praca ograniczaja mocno moj wolny czas.. zaczela sie sesja, nie ma zajec, wiec moge w koncu zabrac sie za siebie ;) dzieki! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LickMyAss
Głupi nick, wiem, ale pozna godzina, nie wiedzialam co inengo wymyslec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitnessFirst
co wy pieniczycie? jaki spaslak? ale z was matoly do kwadtaru! dziewczyna ma ladna, zgrabna figure, nie jest zadnym wychudzonym wieszakiem o rozmiarze zero!!!! potem sie dziwic, ze laski sie odchudzaja tak, ze zapadaja na anoreksje! jak wam sie wydaje, ze ona jest gruba to przyjedzcie tutaj do londynu to zoabczycie jak sie prawdziwe spaslaki tocza po ulicach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LickMyAss
dzieki za mile slowa fitness ;) masz racje Jarku, nie wszyscy zrozumieja :P kiedy widze tutaj posty,w ktorych ktos prosi o przetlumaczenie prostego zdania na angielski,to az mi rece czasami opadaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fitnessFirst jakie spaślaki w Londynie...co ty gadasz.....tam są ale maciorki w ostatnim stadium świńskiej ciąży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LickMyAss
a ponieważ nie jestem jakąś fanką sportów, więc myślę, że efekty będę za kilka lat. Tym bardziej, że bardzo lubię jeśc kebap oraz pizzę. Zresztą napić się zimnego pifka też lubię. Niezbyt często ale w takie upały to jeden czteropak do kolacji musowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LickMyAss
podszywacze nigdy nie spią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LickMyAss
Dzieki Jarex, ale niestety nie pijam :D Muszę byc czynna 24/24 jako kierowca.. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitnessFirst
no tak co racja to racja! to sa maciory! malo tego, te grubasy bez zadnego wstydu i zahamowan paraduja w obcislych legginsach tak ze cellulitis przeswituje, tluszcz wyplywa spod opietych bluzeczek (bo przeciez trzeba pokazac kolczyk w pepku), i to nieraz sa dziewczyny 19 letnie! tak wiec nie piszcie tutaj glupot o wielkich udach i brzuchu bo akurta taka figura jak tutaj na zdjeciu jest to jest pewnei marzeniem 90% angielksich pasibrzuchow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LickMyAss
To jusz ci zdradzę, że pracuje jako burdel-mama i dlatego muszem być dyspozycyjna 24/24, bo nigdy nie wiadomo, kiedy siem trafi klient. Kiedyś sama byłam w tym dobra ale foto mów samo za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LickMyAss
Nie pozostaje mi nic innego, jak wyemigrowac na wyspy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LickMyAss
Ech, te durne podszywy :D wlasciwie to lubie je czytac.. podziwiam kreatywnosc niektorych ludzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×