Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ogier_wawa

szukam

Polecane posty

powiem szczerze o co mi chodzi szukam chetenj na niezobowiazujacy sex co jakis czas, kreca mnie nietypowe miejsca i szukam uległej bo lubie dominowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Haczyk tkwi jedynie w tym, że trzeba mi zaimponować.." przez internet to trochę ciężko. ;) co Ciebie Magdo skłoniło do tego kroku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W zasadzie i w ogóle...
powinienes jeszcze powiedziec czy masz duzego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przez internet to trochę ciężko. co Ciebie Magdo skłoniło do tego kroku?" Wcale nie tak ciężko, już kilku osobnikom się udało ;) Do jakiego kroku? Że się oddaję za darmo? :D Lubię seks, jak mam na niego ochotę to po prostu go uprawiam. Za darmo, bo nie lubię czuć się do czegoś zobowiązana. Nie oznacza to, że oddaje się każdemu. W zasadzie to ja do tej pory uprawiałam seks z trzema facetami. Jeden jest moim mężem, a pozostali czymś mi zaimponowali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już "nie jesteś dla mnie" ;) mężatki i dziewczyny w związku mnie nie interesują. taki mam charakter(ek). Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdo nie mam zamiaru wymieniać rożnych rzeczy które mogłyby ci zaimponowac, po prostu szukam laski chetnej na sex jesli masz jakiej oczekiwania i wymagania to powiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie znalazło by się więcej kwestii, w których się zgadzamy :) W gruncie rzeczy to jeszcze w jednej kwestii można powiedzieć, bo uważam, że lepiej zdradzać z osobą, która też jest w związku, najlepiej małżeńskim. Jeszcze byś się we mnie zakochał ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam inspiracji
ciekawie mówisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat jest o seksie, nie o zdradzie. czyli czyjś mąż czy ojciec nie może się w Tobie zakochać? Ty w nim? wtedy to dwa rozwody, a tak tylko jeden. ;) skąd wiesz, że to ja zakochałbym się w Tobie, nie Ty we mnie? dlaczego chcesz zdradzić męża? co jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dużo pytań... Mniejsze prawdopodobieństwo, że czyjś mąż, a już tym bardziej czyjś ojciec będzie "nalegał" na mój rozwód, bo się we mnie zakochał i chce ze mną być. To ma być seks bez zobowiązań, lubimy się, jesteśmy dla siebie w jakimś stopniu atrakcyjni, ale jednak bez zobowiązań => bez zakochania. Jest nawet większe prawdopodobieństwo, że ja zakochałabym się w Tobie, bo kobietom z reguły trudniej oddzielić jest seks od uczuć. W małżeństwie seksu mam za mało i nie taki jakbym chciała. Poza tym wszystko gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki sex cie interesuej ja lub ie ostro bez skrepowania lubie to robuc w dziwnych miejscach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam inspiracji
co tu duzo mówić:)-chciałbym Cię poznać Magdo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W małżeństwie seksu mam za mało i nie taki jakbym chciała. Poza tym wszystko gra." zgodziłabyś się na skok w bok męża? on kochankę, Ty kochanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WziWo
Chłopaki, nie trudźcie się, Magda ma ochotę na dawkę emocji, którą dostarczę ja :) M-28l /182/75 zakolczykowany, perfekcja w czynie, dużo ciepła pod zimnym prysznicem, ze sprawnym sprzętem dolnym i górnym zapraszam Cię do kina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie przez chwilę :) "zgodziłabyś się na skok w bok męża? on kochankę, Ty kochanka?" Tak, bez najmniejszych oporów. "co tu duzo mówić-chciałbym Cię poznać Magdo" Nie Ty jeden :p "Magda ma ochotę na dawkę emocji, którą dostarczę ja" Magda ma ochotę na dawkę emocji, ale... Jesteś pewien, że możesz mi ją dostarczyć? Kino niebezpieczne, ktoś mnie może zobaczyć i rozwód gotowy. "a jaki sex cie interesuej ja lub ie ostro bez skrepowania lubie to robuc w dziwnych miejscach" Lubię ostro i bez skrępowania, rozwiń co rozumiesz przez dziwne miejsca. Powtórzę się-niektóre miejsca są niebezpieczne, bo grożą rozwodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WziWo
Kino nie znaczy miejsce upublicznione, nie oznacza seansu filmowego, aczkolwiek seans się odbędzie :) Propozycja moja... wysoka trawa, kocyk dobry trunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W zasadzie i w ogóle ...
na hotel Cie nie stac trawa a co z alergia i robactwem w tylku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WziWo
Podszywom mówimy papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu mnie różne różności odciągnęły od komputera :) Seans brzmi interesująco, kojarzy mi się z sesją, a sesja kojarzy mi się bardzo miło. Alergii nie mam więc trawa mi niestraszna ;) Robaków trochę się boję, ale prawdziwy mężczyzna mnie obroni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×