Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ogier_wawa

szukam

Polecane posty

Niedźwiedź to nie zabawa typu słoneczko. Lubisz ostro więc trzeba i deko siły (bez przemocy rzecz jasna) Mamy śliczną pogodę, szkoda ją tak marnować? Ograniczmy się więc do ciepłego klimatu, np amfiteart pełen widzów (mnóstwo słońca, przyjemnego wiatru, zgiełk koników polnych) my aktorzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups... to ja już nigdzie indziej się nie udzielam, w tym topiku też tylko do Ciebie już piszę... brak sexu przez rok? to nie realne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Niedźwiedź to nie zabawa typu słoneczko. Lubisz ostro więc trzeba i deko siły (bez przemocy rzecz jasna)" idę o zakład, że poległeś. ;) ja dziś mam ochotę na przemoc. położenie kobiety na łopatki. rozsunięcie nóg i zaspokojenie się. mężatka dziś nie wskazana. pytanie męża: - co ty masz na nadgarstkach za siniaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu czy mogę odpisać dobrej dupie? hehe no taki tam żarcik dobra nie czaisz klimatu który przedstawiam. Nie odtwarzam tu sceny rodem z tytanica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"hehe z liścia to nic, gorzej jak nie dosięgnie i postanowi poprawić z kolana." Tak brutalnie to ja mężczyzny jeszcze nigdy nie potraktowałam. A co do zazdrości to jest to uczucie zupełnie mi nieznane, a przynajmniej nie w formie zazdrości o inną kobietę. Jakaś taka dziwna jestem pod tym kątem. "Ograniczmy się więc do ciepłego klimatu, np amfiteart pełen widzów (mnóstwo słońca, przyjemnego wiatru, zgiełk koników polnych) my aktorzy ?" Dobrze, że doprecyzowałeś kim będzie publiczność, bo przy ludziach to ja się wstydam. "Lubisz ostro więc trzeba i deko siły (bez przemocy rzecz jasna)" Deko przemocy też nie jest złe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
""Niedźwiedź to nie zabawa typu słoneczko. Lubisz ostro więc trzeba i deko siły (bez przemocy rzecz jasna)" idę o zakład, że poległeś." A Ty skąd wiesz? Siniaki faktycznie trudno wytłumaczyć, zwłaszcza latem, bo zimą można nadgarstków nie odsłaniać :p Do tej pory jedyne ślady jakie mi zostawały to ślady zębów na moich dłoniach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to chyba jeszcze nie poległem :D Może deko minusik ale prostując czyt. uściślając swoją wypowiedź przemoc uważam za kary cielesne "bo zupa była za słona" ;) Swojej osoby dla szerszej publiki także nie chciał bym udostępniać. Magdo czy masz jakieś specjalne swoje życzenie do naszego spektaklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ułożę scenerię, zaproszę widzów, scenariusz już napisany... przydała by się korekta aktorska...? Dobra D postaraj się wczuć w rolę reżysera, mało kto jest w stanie odgadnąć o co Ci naprawdę chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.odlotek.pl
spotkałem sie z Tobą Madziu 2 dni temu w złotych tarasach w coffee heaven...niebyłaś taka otwarta jak twierdzisz na forum...pozatym kłamiesz.raz mówisz ze masz 23 lata innym razem że 25.raz jesteś z wileniaka raz z śródmieścia...masz jakiś syfilis na cyckach wiec lepiej powiedz o tym panom którym chcesz podarować tą chorobę...mówisz ze jesteś wysoko postawioną osobą w wielkiej korporacji...czy te stanowisko to galerianka w wileńskim??chłopaki szkoda zachodu bo leczenie wyjdzie drożej niż ona tego wart...a zapomniałem dodać na sam koniec ma strasznie żółte zęby-niewiem czy wie co to szczoteczka i pasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.odlotek.pl
a nie pamiętasz Tomka?? bo ja ciebie odrazu poznałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieważne kto i kiedy
do: słodko_gorzki możesz mi napisac skąd jestes? mam wrażenie, że się (po)znaliśmy kiedys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż za konsternacja :P odlotek jedziesz po bandzie. albo wcinasz się z dowodem albo zazdrością ... Magdo, często po sexie miewasz siniaki? zastanawiam się jaką apteczke do teatru wstawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.odlotek.pl
to mnie teraz rozbawiłaś nikt ci w to nie uwierzy... a do innych rwałem ją że mam 18 lat a ta bladź tylko patrzyła na mój złoty zegarek mówie galerianka z wileniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odlotek... albo nie, nic nie napiszę, poczekam :) Magda jakaś fota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odlotek, nie uważam, że galeriany szukają po kafe, siedzą w galerii i tam szukają ;) Magda jak co to chyba wiesz jak mnie znaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.odlotek.pl
niech wyśle fote z dekoldem sam zobaczysz...no chyba ze tego paskudztwa nabawiła sie po zrobieniu zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×