Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ogier_wawa

szukam

Polecane posty

Gość słodko _gorzki
Co taka cisza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W zasadzie i w ogóle...
powiedz od razu ze jestes jej starym widzisz jaki z niej pustak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W zasadzie i w o ogóle
No risk no fun ;) Taki sobie przegląd w głowie zrobiłam i te osoby, które są dla mnie ważne nie poznałaby by mnie po tym opisie. Chyba ;) Swoją drogą pod innym nickiem ujawniłam dużo więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WziWo
Hej Madziu :) Jestem i czekam na Ciebie, nie było mnie z wieczorka, takie życie ;) ale sama znasz sprawę :) Jako pogromca robali wszelakiej maści zapewniam pełne bezpieczeństwo. Masz ochotę poczuć się jak w teatrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jeśli boisz się, że Cie zostawi to ja Cię chętnie przygarnę Takie cycuszki to zaszczyt pieścić." Ładnie tak na dwa fronty działać? :P Polatam po kafeterii i zaraz się okaże, że jeszcze 5 innych bajerujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukaj, szukaj :D Dziewczynę podnieść na duchu trzeba bo wstydzi się swojego fajnego ciała :P Jeszcze żadnej laski nie zbajerowałem, lasek na bajer nie szukam. Ciebie próbuję jako kobietę a nie "laskę" ;) To jak z trawką? proponuję jeszcze grotę skalną w górach :) Będzie zabawa w niedźwiedzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! "co w tym złego, że facet szuka, bajeruje? padły jakieś konkrety z jego strony? chyba każdy lubi mieć wybór.." A trawa i grota skalna to nie konkrety ;) Żartuję przecież, niech szuka, flirtuje, wybiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to jest, ze kobiety siedzac w necie i rozmawiajac tak mocno sie angazują? I w dodatku chca aby rozmowca "bron boze" nie rozmawial z innymi bo traktuja to jak zdrade. Pojac tego nie potrafie, jest tu jakis socjolog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dupa - dobre pytanie. :D też mnie to interesuje. tu teoretycznie każdy może z każdym. czyli konkurencja większa niż w "realu" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak to jest, ze kobiety siedzac w necie i rozmawiajac tak mocno sie angazują? I w dodatku chca aby rozmowca "bron boze" nie rozmawial z innymi bo traktuja to jak zdrade. Pojac tego nie potrafie, jest tu jakis socjolog?" No i znowu ktoś wziął moje słowa zbyt poważnie. Odrobinę dystansu, luzu, poczucia humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
n tak, tylko z ta roznica ze w realu mozesz dostac z liscia (jesli panna jest z tych narwanych) a tu co najwyzej rzuci FOCH'A :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WziWo-nie waż się rozmawiać z nikim innym na kafe poza mną!! :P I żeby Ci nie przyszło do głowy w realu z jakąś kobietą flirtować! Bo będziesz miał szlaban na seks przez rok! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×