Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ogier_wawa

szukam

Polecane posty

hehehe, odlotek skoro jesteś taki pewien to oświeć mnie proszę, po czym poznajesz. Dałeś tu link do dosłownie jednego posta a dalej... ? Ja po jednym poście kompletnie nic nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieważne kto i kiedy do: słodko_gorzki możesz mi napisac skąd jestes? mam wrażenie, że się (po)znaliśmy kiedys... ---------------- kiedyś? jak dawno temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wszyscy poszli jeść obiad :D Może niektórym się lekcje skończyły i są właśnie w drodze do domu hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.odlotek.pl
chłopaku widze po tym co pisała w tym temacie i porównałem to z mailami od tej zdziry...a co do niej jeżeli chcesz sam ją sprawdź.umów sie z nią i zobaczysz ze to tablica mendelejewa...nie mam powodu chłopaką urywać rozrywke...uważam tylko że istnieje też coś takiego jak męska solidarność,i wierze ze jak ty byłbyś na moim miejscu to też byś nas ostrzegł...jak chcesz to mozesz ją walić ile kiedy i gdzie chcesz ja mam to w dupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra pisz :) Ja mam wyobraźnie :) Nie zrozumiem to domyślę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.odlotek.pl
sorry chłopakom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odlotek, nie twierdzę, że chcesz dla własnej zabawy popsuć naszą, Ty mogłeś z kimś innym rozmawiać i spotkać się. Tyle ludzi na kafe, że można się zagubić :P ale to że dbasz o męską solidarność to się ceni :) Tak czy siak w głębi duszy przekonany jestem, że mylisz osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.odlotek.pl
być może ale troche znam sie na kobietach i moj rozum podpowiada mi ze to ona na 95%...naprawde nie mam w tym interesu żeby kłamać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.odlotek.pl
ale chce żebyście wiedzieli jedną rzecz...h.j mnie obchodzi czy mi wierzycie czy nie.poprostu jak zoorientowałem sie ze to ona to moim meskim obowiązkiem było sie z wami tym podzielić i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Magdo czekam iii czekam... hehehe DD łyk zimnego piwa przyniesie ukojenie i natchnie do pisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie stawiam niczego, ja po prostu wierzę, wiara czyni cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.odlotek.pl
i sie wiara jak bedziesz opowiadał o sowim nowym problemie lekarzowi od chorób wenerycznych...zobaczysz to bedą najczęściej powtarzane słowa przez Ciebie"wiara czyni cuda"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×