Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa, 33

Wczorajszy odcinek MjM

Polecane posty

Gość ja oglądałam wczoraj
po raz pierwszy od paru lat, nie wiem, kto jest kto, kto z kim i dlaczego. Lucek jaki stary się zrobił. ostatnio obejrzałam kilka odcinków i się dziwię, co się porobiło kto to ten sołtys i do kogo startuje? chyba do HAnki? czytam czasem temat o MJM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skarbik
MM ofładałam Lucek maskara tle ten chłopin ma lat?89?dużo Hanka ogłosiła votum Separatum jedzie do Wawki aha i ten lowelas ośwaidczył sie Marcie typ spod ciemnej gwaizdy ale ja rozrusza bo ona taka ciepłe kluchy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka to jego żona, przyprawił jej rogi i wrócił skruszony a ona sie zastanawia, czy go pogonic czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, czyli dalej nie wiadomo, czy rozwód czy nie, tak sobie pojechała w pi.... ok a ta sędzina to faktycznie też rozmemłana, niby jak ona mogla jakiś wyrok - decyzję podjąć, jak ona nawet nie wie, jak sie do szpitala jedzie, jak ją w końcu ten bawidamek wydydtka, to się może ocknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja oglądałam wczoraj
a no tak, Marek jest sołtysem, rzeczywiście :) pogoniła, a jakże. drzwiami jak huknął, to chałupa się zatrzęsła w posadach :D. ależ ta Hanka to damulka, hohoho i co myślicie? naprawdę się rozejdą, definitywnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja oglądałam wczoraj
a ten Budzyński to skąd się wziął? a Henio to kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja oglądałam wczoraj
a jak się całowała Marta z tym facetem na tle pięknej przyrody, to takim chłodem wiało. a gdzie miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy pierdzielicie
przeciez marek juz nie jest soltysem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja oglądałam wczoraj
ale był, a ja mam zaległości, więc nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Budzyński to koleś Marty z palestry Marek był sołtysem, ale pasuje to do niego jak ulał no i mam nadzieję, że go ta Hanka pogoni w końcu, zdrajcę chociaż jak znam poprawność tego serialu, to mu wspanialomyślnie wybaczy, żeby ją jeszcze trzeci raz zdradził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczoraj był ostatni odcinek
kolejne we wrześniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja oglądałam wczoraj
jak to trzeci? bo zdradzał ją kiedyś z taką Grażyną, to potem jeszcze z kimś? ale jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma 83 lata chyba,nie 89-glupia
Skarbik MM ofładałam Lucek maskara tle ten chłopin ma lat?89?dużo Hanka ogłosiła votum Separatum jedzie do Wawki aha i ten lowelas ośwaidczył sie Marcie typ spod ciemnej gwaizdy ale ja rozrusza bo ona taka ciepłe kluchy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta jest
super, jest taka skromna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×