Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pobozna

Sex bez ślubu kościelnego

Polecane posty

Gość edssu
hmm w tej religi mozna anal ,oral itp ale kazdy stosunek musi sie w pochwie zakonczyc tzn chodzi mi ze nasienie w pochwiel ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traka mifawga
Nic nie szkodzi, a jak żyje proboszcz co ma kościelny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poboznej
?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samira chandra
nie uważam żebym w oczach Boga była gorsza od księdza pedofila, tylko dlatego że nie chodzę do kościoła a wolę pomodlić się w domu, a on co niedziela celebruje msze - również te dla dzieci.... a jeśli w oczach Boga mimo wszystko to ja jestem ta zła, choć dzieci ani nikogo innego nie krzywdzę... cóż... to może faktycznie tam - po drugiej stronie lepiej mi będzie u Lucka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
Mam wrażenie, że cokolwiek się czyni w tej materii (seksu), i tak się grzeszy (w świetle "przepisów" KK). Masturbacja - grzech. Współżycie przed ślubem - grzech. Antykoncepcja - grzech. Ja wkrótce wychodzę za mąż (ślub kościelny) i tak wyszło, że nie współżyjemy (choć razem mieszkamy). Ale nie to, że z pobudek religijnych, to by było szczytne! my po prostu jesteśmy chyba aseksualni :o Ale oczywiście muszę się pilnować przy spisywaniu protokołu, żeby to nie wyszło na jaw. Bo brak ochoty na seks w kontekście katolickiego małżeństwa to też źle :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pseudonim dla mnie
Moja znajoma nie dostala rozgrzeszenia kiedy powiedziala ksiedzu ze mieszka z chlopakiem- nie męzem wiec z tego wnioskuje ze to ciezki grzech dla katolika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
Pseudonim --> nam odmówiono spowiedzi z powodu MIESZKANIA ZE SOBĄ. Bez współżycia. I nie to, że to grzech, ale "prawo kanoniczne". Zaznaczam, ja w ogóle nie widzę w tym problemu i w ogóle bym o tym nie wspomniała, ale zostałam dokładnie WYPYTANA :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ichtys
Kościół wszystkie swoje prawa czerpie z Biblii i na jej postawie. Jeżeli ktoś śmie zaprzeczać jakiejkolwiek prawdzie, proszę niech napisze na maila: rafcio2157@wp.pl. Jestem bardzo blisko ołtarza, studiuję KKK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
dlatego ja z moim ukochanym wezmiemy ślub cywilny - Bog jest wszędzie więc ślubując sobie w USC będziemy sobie ślubować w obliczu Boga a księży mamy w dupie - w przeważającej ilości są bardziej grzeszni niż my i w dodatku są hiopokrytami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksennnaaaaa
Do tez.....nigdy jeszcze ze soba nie sypialiscie, czy od jakiegos czasu? W jaki sposob mace zamiar splodzic dzieci, jesli nie wspolzyjece ze soba? Sorry, ze tak wypytuje, ale jeszcze nigdy sie z takim przypadkiem nie spotkalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
dziecko można począć w drodze inseminacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe, hipokryzja
jeśli wysłanników Boga masz w dupie to i samego Boga masz w dupie. Nie rozumiem tylko dlaczego tak bardzo boisz się to napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postoję w kolejce
A gdzie w Piśmie świętym jest napisane, że współżycie Kobiety z mężczyzną i to w dodatku gdy nie są związani sakramentem z innymi osobami jest grzechem ? Przecież wy nie popełniacie grzechu cudzołóstwa . WIĘC W CZYM PROBLEM. no chyba tylko w świętojebliwości. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro nazywacie sie katolikami to wszystkie zasady tej religii powinniście przestrzegać. Katolicyzm to nie wiara w to co napisane w biblii wiec bez sensu uwagi ze biblia nie zakazuje. Albo sie przyjmuje zasady danego wyznania albo nie. Wyznanie tworzą np księża biskupi i papież w tym przypadku. Albo jesteście 100procentowymi i aby takimi sie nazywać musicie sie pilnować albo nie 100procentowymi i robta co chceta... Tylko czy sensem jest wtedy nazywać sie kims jesli nie przestrzega sie zasad? Na szczęście dla was jest obejście w tej durnej religi na wszystko - spowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Radzę wiec zastanowić sie czy chcecie nazywać sie osobami wierzącymi czy katolikami. Jesli tym drugim wypadałoby trzymać sie zasad nawet tych głupich. Nie podoba sie?zawsze mozna zmienic.to tylko wyznanie a nie szukanie dyskusji ze kazdy moze cos zmienic w przepisach danego wyznania. W polityce ktos kto sie nie zgadza z czymś to odchodzi lub zakłada własną partie. To bardziej uczciwe niz nazywać sie kims a nie zachowywac jak powinno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×