Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w domu mamy

co robicie z dziećmi szkolnymi w wakacje??

Polecane posty

Gość Maryjetta.
Szkoda ze nie mieszkam w Pl,bo z checia bym pobyla na wakacje w jakims ciekawym miescie nawet za 600 zl miesiecznie jako niania. O ile dziecko normalne. Moja kolezanka szla pilnowac 10 latka ktory co chwile pokazywal jej siusiaka i chodzil za nia. Powiedziala to w koncu rodzicom to biedny chlopczyk sie poplakal i nagadal jaka ta niania jest zla. Zwolnili ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qźwa
nie umiesz pisać i zytać kobieto? wystarczyło wklikać w google http://zory.com.pl/p,s,200120,o,listing_informacji,id_kat,100,id_informacji,306608.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qźwa
czytać http://zory.com.pl/p,s,200120,o,informacje_wyszukiwarka,id_informacji,306608.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryjetta.
Doczytalam watek. Autorko, my mielismy tylko 1200 zl na 5 osob i mama potrafila nam zalatwic kolonie. Jak bylismy mali (bylo nas 3),mama szla do pracy,ojciec spal pijany a my bawilismy sie z dziecmi na podworku ogrodzonej kamienicy. Ja swoja corke na plac na osiedle bym nie puscila,brak ogrodzenia,za duza przestrzen,ruchliwa ulica itp,chyba ze pod opieka. Ty masz prawie 4 tys i gadasz ze cie nie stac? A na papierosy to ci nie zal wydawac a na dziecko to juz tak i kisic w domu? Co ty za rarytasy jesz ze cie nie stac odlozyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qźwa
ogólnie to super mamusia,dopiero teraz się obudziła,że nadchodzą wakacje :D Zamiast rozejrzeć się po okolicy to żali się na forum jaka to ona biedna, może miała nadzieję,że ktoś jej opłaci kolonie dla dziecka, albo najlepiej wakacje w ciepłych krajach. wkurzyłam się, mogę zroumieć brak kasy,ale brak mózgu mnie złości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddddd
Przestancie sie wyzywac na tej kobiecie. Zapytala sie o rade, nie o pieniadze, nie o przyjscie do domu i pilnowanie dziecka, ale o rade i pomysl. A tutaj zaraz linczowanie, ze po co jej dziecko, brak mozgu, brak pieniedzy, etc. Ludzie, troche empatii. Autorka jest pierwszy raz w tej sytuacji, i szuka rozwiazania. A ze troche pozno-kazdemu sie zdarza, moze nie pomyslala o tym wczesniej, moze miala bardzo zajety okres w pracy, nie wiadomo...i co nam do tego. ONa sie pyta co moze zrobic dla dziecka teraz, a nie co mogla zrobic wczesniej. Autorko, niestety innych rad nie mam, niz tez, ktore juz tu inne osoby podaly. ALe rozumiem Cie doskonale bo tez jestesmy sami (rodzina bardzo daleko) i rozumiem Cie doskonale, jak to fajnie jest, jak trzeba radzic sobie samemu z opieka do dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi bracia często co roku jeżdźą na kolonie. To chyba jedna z lepszych form spędzania wakacji, oczywiście jeżeli dzieci mają poukladane w głowach:P Ostatnio "wyhaczyłam" fajna ofertę na jednym z portali zakupów grupowych: http://www.fastdeal.pl/oferta/warmia_i_mazury/last_minute_tylko/1587 O tyle fajny, że może sie przyczynić do odciągnięcia dzieci od komputera i przekoananie, że świat daje mnóstwo możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffwwere
wy ludzie nie zrozumieliscie tematu, te dziecko jest juz wieku szkolnym ale BOI SIE samo zostac w domu nawet na troche, autorko jak wy wychowywaliscie, gdzie trzymaliscie te dziecko? w kartonie? tak to jest trzymac dziecko na zlotym łancuszku a poźniej cora w wieku szkolnym i ona placze ze strachu bo bala sie na godzine sama zostac w domu, zachuchaliscie dziecko, jak moglas dopuscic do takiego stanu aby dziecko balo sie we wlasnym domu na pare minut zostacn i rytczy ze stracu, to jest niedopomyslenia Fatalny błądf wychowawczy, zmaiast wesolehj corki masz niemote zalekniona, to jest niedopomyslenia aby szkolne fdziecko balo sie w domu zostac nawet na godzine, katastrofa.Zbyt na nia chuchaliscie i dmuchaliscie i macie teraz laleczke, bedziecie miec problemy i to duze, weź ja do terapeuty zapisz niech leczy swoje lęki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henius
ja wysyłam dziecko na obóz anime i fotograficzny, jest masa przeróżnych kolonii na tej stronie,polecam www.kolonie.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Dobiasz
Ja jestem wielką zwolenniczką obozów i kolonii dla dzieci. Czasem warto im pokazać, że czas najwyższy się usamodzielnić. Rodzice czasem też muszą odpocząć :) Moje dzieci jeżdżą z biurem ATAS na wszelkie wyjazdy ( w tym też językowe). Gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdgkjlk;l\';\
ja nie mam dzieci ale doskonale pamietam jak 20 lat ja byłam w wieku dziecka autorki i owszem zostawałam w domu nie raz sama bo musiałam co nie znaczy że nie bywało że się nie popłakałam że sama siedzie bo się bałam, tylko że jeszcze bardziej bałam się do tego rodzica przyznać. wg nie to za małe dziecko żeby przez cały dzień siedziało w domu samo nie mając rodzenstwa ani nikogo z kim mogłoby się chociaż pobawić. chcielibyście tak spędzać wakacje, bo ja sadze że nie. wg mnie te półkolonie to najlepszy wybór i mam nadzieje że autorka znajdzie jakieś tanie. i prawda jest taka że obecnie naprawdę ponad połowa rodziców zarabia tak mało że ich nie stać na jakieś dalekie wyjazdy dla dziecka.moich rodziców tez nie było na to stac jaki wielu rodziców moich rówieśników i jakoś nie uważam ze z tego powodu nie powinno ise mieć dzieci. to jakaś paranoja co niektórzy tu wypisują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADC
Jest wiele możliwości na przykład zapisanie dziecka na półkolonie w miejscu zamieszkania. Oferujemy takie na lipiec 2013. Koszt 5 dni z wyżywieniem i profesjonalną opieką oraz codziennie wycieczką to 450 zł. więcej informacji na stronie http://www.artdancecomplex.pl/nowe-zaj%C4%99cia-1 lub telefonicznie, pod numerem telefonu : 796 540 372

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amaltea_karolina
Zapraszam dzieci w wieku 4-7 lat na zajęcia Wakacyjnej Akademii Bystrzaków. Zajęcia w Warszawie i Pruszkowie przez cały lipiec. 1,5h języka angielskiego i 1,5h treningów kreatywności. Informacje na stronie internetowej (proszę wpisać w wyszukiwarce "Wakacyjna Akademia Bystrzaków"). Zapisy trwają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parafie organizują wakacyjne zajęcia świetlicowe dla dzieci, opłat ajest symboliczna (chyba pokrywała ubezpieczenie i bilety do obiektów sportowych i innych). Wiem, bo sama byłam opiekunką na takich, i to jest dla dzieciaków bardzo fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EduCaria
Witajcie drodzy rodzice jeżeli nie macie planów i pomysłów jak zorganizować wolny czas w okresie wakacyjny swoim pociecho to jesteśmy do Waszej dyspozycji :) Prowadzimy zajęcia w przedszkolach, klubikach, świetlicach, oraz indywidualnie zorganizowanych przez rodziców również w grupach dla dzieci już od 2 roku życia. - dojeżdżamy na miejsce wraz z potrzebnymi materiałami wiec niczym nie muszą się Państwo martwić, - grupy maksymalnie do 10 osób, - jedne zajęcia trwają od pół godziny (na życzenie organizatorów mogą być dłuższe). warsztaty: * językowe angielski oraz francuski * gimnastyka korekcyjna * warsztaty doświadczalne przedmiotów przyrodniczych (połączenie biologii, chemii i fizyki) * warsztaty muzyczne * zajęcia z logopedą indywidualne oraz grupowe * warsztaty egologiczne o zdrowiu oraz odżywianiu dla rodziców Zapraszamy przedszkola i żłobki, świetlice i klubiki oraz indywidualnie rodziców do współpracy. Wystarczy zebrać grupkę dzieci skontaktować się z nami by zorganizować swoim pociechom niezapomnianą zabawę wakacyjną. Jesteśmy bardzo elastyczni, czekamy na propozycje. Zapraszam do kontaktu educaria@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerr
Jeśli szukasz półkolonii w Warszawie bądź okolicy polecam http://pokolonie-warszawa.com . Z tego co się orientuję, najlepsze warszawskie miejsca są na Mokotowie i Szczęśliwcach. Dzieci podczas takich półkolonii mogą brać udział w zajęciach artystycznych czy sportowych. I co najważniejsze – są pod stałą opieką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przez cały rok dbam o to, by moje dziecko się rozwijało, synek najbardziej jest zainteresowany sztukami plastycznymi, kupuję mu (w http://www.plastyczne-lublin.pl/index.html ) różne farby, m.in. do szkła i tkanin, bardzo pochłaniają go takie zajęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoje wysyłam na półkolonie - bardzo przydatna sprawa, bo między 7.30 a 16.30 mają zajęcia tematyczne, jednocześnie bawią się i uczą. http://www.parkrodzinka.pl/o-parku.html Moim zdaniem bardzo fajne rozwiązanie. Wcześniej był oczywiście wyjazd do babci i dziadka, a niedługo jedziemy na wakacje, wiec jakoś to zejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 letnie samo dziecko w domu na cały dzień, czy wam już całkowicie odwaliło. Przecież dzieci mają różne pomysły. To nie te czasy co za komuny. Jeżeli autorka bierze 500+ to winna zamknąć jadaczkę i nająć opiekunkę, może nie do pilnowania na każdym kroku ale taką która będzie miała dziecko na oku, np. sąsiadkę czy tp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoje wysyłam na kolonie z biurem http://ctravel.pl a sama w ten czas korzystam i nadrabiam zaległości z koleżankami w okolicznym spa. Nie mogłam wymyślić lepszego kompromisu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to szczęście, że moja mama mieszka w Paryżu i tam pracuje, ale mogę jej podrzucić dzieci na jakiś miesiąc. Kupuję im wejściówki na jakieś atrakcje, żeby nie robić mamie problemu. A w przyszłym roku kupię bilety do Disneylandu na stronie Parkmanii,bo w końcu będzie mnie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chodzi o wakacyjne wyjazdy, to wcale nie trzeba jechać jakoś bardzo daleko czy na jakieś bardzo długie wyjazdy :P dla młodszych na pewno bardzo dobrą opcją bedzie jakieś park rozrywki. Od siebie polecam rabkoland, jest naprawdę super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W czerwcu już synek po raz pierwszy spędzi wakacje w mieście i zapisałam go na półkolonie u nas w Warszawie. Fajną ofertę znalazłam w Akademii Nauki, fajne bloki tematyczne, zajęcia ciekawe, dużo wyjśc ale takich interesujących. Spodoba mu się na pewno, a ja będę pewna że jest pod dobrą opieką nim wrócę z pracy http://www.akn.pl/polkolonie2018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela Kopiec
Półkolonie są teraz bardzo popularne, to bardzo ciekawa alternatywa, nauka po przez zabawę. Wpisz sobie w wyszukiwarkę np półkolonie Poznań i wyskoczy Ci mnóstwo opcji. Ja coś takiego znalazłam https://www.planetarobotow.pl/polkolonie-pozn an Wakacje mamy zaplanowane dopiero na wrzesień ale chciałabym aby dzieci już teraz gdzieś mogły się rozerwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój maluch uwielbia basen, ale nie taki zwykły, tylko jakiś park wodny, więc w te wakacje uznaliśmy, że pozwiedzamy właśnie takie parki. Ulubiony jest Aquapark w Polkowicach, bo ma rwącą rzekę i ściankę wspinaczkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacie! Ja też jeździłam do tego Aquaparku za dzieciaka. Ale to było fajne. Muszę się nie długo wybrać z własnymi dziećmi. Może im też się tak spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy znaleźć miejsce, które jest idealne do wyjazdu dla całych rodzin. Ja na przykład wybieram się teraz do ośrodka Zalesie Mazury. Tam ja, mój mąż i moje dzieci na pewno nie będziemy się nudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bask33

co roku w wakacje dzieciaki wysyłam na kolonię - w tym roku są na półkolonii językowej w Gdyni w Toddler British Centre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×