Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etooopiryna

Znowu to samo, za chwile lato,bikini :( ehhhhh...

Polecane posty

Gość Etooopiryna

Własnie przymierzałam strój kąpielowy i to co zobaczyłam kolejny raz maksymalnie mnie zdołowało... Mój biust minus A kolejny raz spowodował,że załapalam doła. I jak tu pojechac na wakacje z facetem, rozebrać sie na plaży i udawać,że nie ma problemu? Rany... jak ja zazdroszcze wszystkim dziewczyną, które zostały hojnie obdarzone przez naturę. Zastanawiam sie nad powiekszeniem sobie piersi, poniewaz w takim przypadku jak mój byłoby to chyba bardzo wskazanae,prawda? :( W tym obecnym wydaniu w jakim jestem po prostu nienawidzę siebie :( Poniżej link żeby potwierdzi,że wcale nie przesadzam :( http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/deb1ce34e0b7c0d5.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajjajajaaaaa
ze co????to twoj biust???gdzie ty widziesz te MALE A ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efafwed
akurat wielkosc nie jest najgorsza, ale skora brzydka, malo jedrne te cycki, wez sie za siebie i potrenuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etooopiryna
wyszedł tak,bo maxymalnie podciagnełam biustonosz i poprawiłam miski, naprawde jest bardzo mały,a to że wyszedł tak, to chyba jakies złudzenie optyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marco22252
Co ty chcesz od swoich piersi ,nie jedna dziewczyna może ci zazdrościć,są ładne i widać że jędrne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etooopiryna
skóra brzydka bo po ziemie, to niby jaka ma byc? własnie chciałam isc sie poopalac,ale jak zoabczyłam jak wygladam to odechaiało mi sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Nie jest źle :)opal je bardziej ...i wypnij piersi do przodu jak chodzisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efafwed
nie dziwie sie, tez bym sie wstydzila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajjajajaaaaa
sluchaj...ja mam mniejsze od ciebie, po dwoch porodach zmalal mi tak ze mam makle A , i naprawde sa malutkie mniejsze od twoich i w dodatku z rozstepami...ja to mam sie czym marwic. Ale sie nie martwie bo maz powtarza ze sa sliczne(choc ja wiem swoje, wiadomo ze nie powie ze sa ochydne) ale staram sie tym nie przejmowac....mam inne zalety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudlan
Fajne , jędrne piersiątka. Zacznij je lubić. Nie masz się czego wstydzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etooopiryna
To sie ciesz,że masz fajnego meza i ze usłyszysz od niego miłe słowo, Ja raczej na to liczyc nie moge. Częściej słysze własnie,ze moze bym cos z nimi zrobiła czyt, skalpel i chirurg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajjajajaaaaa
jak twoj facet moze ci tak mowic???? dla mnie to niezrozumiale, mogly chociaz przemilczec sprawe.. :/ A swoja droga naprawde nie masz sie czym martwic, nie sa wcale brzydkie, a na pewno nie sa jakies malutkie jak piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Etooopiryna- wstajesz rano i masujesz je okrężnymi ruchami np pod prysznicem:)A mężowi powiedz by sam sie pokroił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem o co Ci chodzi
ja mam mniejsze i nie jestem nimi zalamana, mam gorsze kompleksy (rozstepy :O ) Skora tez ladna i jedrne piersi, nie rozomuem tych komentarzy przeciwnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marco22252
To jakaś dupa z twojego faceta zamiast cię wspierać co cię dołuje,jak możesz to go zmień chyba że to mąż to już trudniej???,,przecież się nie zastrzelisz że masz takie piersi i daną figurę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etooopiryna
Wiecie, on nie mówi mi wprost --> powieksz sobie,ale slyszłaam kilka razy tekst:"W sumie to mogłyby być wieksze...", wiec dla mnie to jednoznaczne... że raczej nie do końca mu odpowiadają i na pewno nie protestowałby gdybym powiekszyła. Jeśli chodzi o skórę, to blada po zimie, musze sie opalić i bedzie wygladała lepiej, a co do figury, to akurat ja mam ok,tylko piersi małe,zupełnie nieproporcjonalne, przez ten mały biust czuje się jak mała dziewczynka, w ogóle nie czuje sie kobieta. Tak jak pisałam wyzej, on akurat tak wyszedł na tej fotce jak poprawiłam miseczki, troche sie zaokraglił, w rzeczywistości okrąglutki nie jest. Zreszta wiadomo, w staniku piersi wygladaja zawsze lepiej niż bez stanika (mam na mysli te mikroskopijne cycuszki), bo jednak stanik zawsze im doda trochę objetnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8MaRtYś8
jeśli możesz to przedewszystkim zmień ten strój do opalania, bo cycuszki są niczego sobie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajhaahaa
hej hej mam taki sam stroj, a majteczki czarne z kokardka:D sliczny nie:)??po pierwsze Twoje cycki nie sa male , ale aktyznie glupio wygladaja jakos, mzoe wlsnie za male miseczki!!!!ja mam mniejsze od Ciebie wygladaja jakos lepiej...no nie wiem samam albo jakos je dziwei wlozylas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WziWo
Dla mnie wygląda zaj...scie w tym staniczku :) Jeśli nie masz oporów pokaż bez staniczka to inaczej podyskutujemy, znaczy większe pole do oceny ;) Ja na miejscu Twojego faceta bym był naprawdę zadowolony :) Ale tak to już bywa, kobiety z mniejszymi piersiami chciały by mieć F a te z F chciały by małe B ot, cała prawda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etooopiryna
coś ty, w zyciu nie pokaze sie tutaj bez, chyba umarłabym ze wstydu, pomim,ze anonimowa. Nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgljf;lihgkjhjk
troche mnie obrazasz... mam chyba identyczne cycki i jestem z nich maxymalnie zadowolona.. wiec nie wiem o co Tobie cho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etooopiryna
sorry,ale dla mnie to żaden powód do dumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WziWo
A czego tu się wsytdzić? Nie upubliczniasz swojego wizerunku :) Pełna anonimowość. Naprawdę po tym zdjęciu w staniczku nie masz się czego wstydzić :) Duże cycki w 90 % są niekształtne, obwisłe, spłaszczone. Pozostałe 10 % to dzieło skalpela a faceci w większej części lubią natural :) Swoją drogą... Jak facet jeszcze raz Ci da do zrozumienia, że piersi mogły by być większe to powiedz mu, że jego penis też mógłby być większy ;) Przestanie robić dziwne uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek_cccccc
piersi ok nie male, ale brzydko na tym zdjeciu wygladaja jakos fakt;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspert od spraw wszelakich
zle dobrany stanik! brzydki do tego, ale to juz subiektywna opinia blada szara skora zero miesnia ogolem FUJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etooopiryna
to akurat było najlepsze zdjecie, heh... Szkopuł w tym,że on wcale nie ma małego penisa, wrecz przeciwnie, dlatego mam wyrzuty sumienia, ze ja jestem tak słabo obdarzona i ,że nie moge dac mu w zamian tego czego oczekuje. Czasem mysle,ze kiedys mnie zostawi i znajdzie sobie kogos z wiekszym biustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdagsdgds
Ja tez mam male B :) i zaden facet mi nie mowil ze powinny byc wieksze, raczej sie nimi zachwycali ze sa takie miekkie i jędrne :) a teraz jak jestem w ciazy zrobilo sie duze B i dojdzie na pewno do C, bo jest poczatek ciazy a juz sa o wiele wieksze, to moj sie podnieca co z nimi bedzie robil niedlugo :) eh ci mezczyzni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam taki sam stroj:) Twoje piersi sa ok, ale mysle, że masz zle dobrany stanik i glupio wygladaja na tym zdjeciu. moze inny rozmiar stanika, albo jakos inaczej je ułóż , opalisz sie bardziej zbrazawiejesz i bedzie git:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×