Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etooopiryna

Znowu to samo, za chwile lato,bikini :( ehhhhh...

Polecane posty

Gość Etooopiryna
Nikt sie nie smieje?! O rany, zaskoczyliscie mnie,powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etooopiryna
Moje pytanie, czy ten push up nie wyglada sztucznie (na dwóch ostatnich fotkach)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanikomaaankaa
wziwo - żadna reklama, prawda jest taka, że większość kobiet ma źle dobrany stanik, niestety, a ten kalkulator oblicza po prostu prawdziwy rozmiar, a wiadomo, że w idealnie dobranym staniku piersi wyglądają o niebo lepiej i długo zachowają dobrą formę, natomiast w żle dobranym, szybciej stracą jędrność i zaczną wisiać ps. autorko wyliczyłaś rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etooopiryna
rany, ja mam takie schizy w głowie, które pielegnowałam przez pół swojego zycia, czyli mój przód nie przywodzi na myśl w pierwszym skojarzeniu klatki faceta?heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe a widzisz gdzies wloski na tej klacie? Ja nie wiec faceta mi nie przypomina tylko ślizną kobietę. Gdzie a bluzeczka kupiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczera prawdaa
o matko! jakie sztucznie? właśnie takie powinny być! jędrne, sterczące cycki to marzenie każdego faceta, nie ma nic gorszego niż obwisłe cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etooopiryna
heh, a co podoba Ci sie ta bluzka? Nie pamietam gdzie, ale było to jakies dwa lata temu chyba, wystawiłam ja na allegro,w sumie to ani razu jej nie ubrałam , nie miałam odwagi, bo ma za duzy dekolt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno przesadzasz
i to strasznie przesadzasz !!!!! ja nie mam wogle cycków ;/ jestem płaska jak deska nie ma róznicy pomiędzy plecami a klatką piersiową no nie liczac sutków :P i nie mam problemów z wyjściem na plaże nawet na basen sie nie wstydze, bo biust to nie wszytsko jak urodze dziecko to pewnie i biust mi urosnie mam 25 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etooopiryna
ja tez mam 25 lat, ale dziecko jeszcze długo nie bede planowac, wiec nie mam czasu na czekanie az mi urosnie, przez ten cały czas trzeba jakos zyc i funkcjonować, na szczescia sa wkładki i staniki push up ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bluzeczka wpadła mi jakoś tak w oko na pierwsze spojżenie. Pasuje do ciała, za dużego dekoltu wale nie ma. a wlaściwie jakie miasto rozbłyszczasz blaskiem swego ciała? P.s. Czujesz się "uleczona" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etooopiryna
okolice wrocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etooopiryna
Tak , potrzebowałam take terapii szkowej ;p Myslałam,ze bedzie smiech na sali i szyderstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno przesadzasz
hehe no ja tez nie mam w planach zdjęcia ale juz nie jeden raz przekonałam się, że faceci nie zwracają uwagi na cycki :P jak chodziłam do liceum to mi dokuczali,ze mam za małe cycki, jak poszłam na studia na akademie morską i miałam obowiązkowy basen i chłopaci z mojej grupy przychodzili popatrzec to czułam sie strasznie skrępowana jednak nie usłyszałam od zadnego faceta wtedy, że nie mam cycków rok temu latem przełamałam sie aby wyjśc bez stanika ;) ubrałam lużnką kiecke umalowałam sie i wyszłam tak na miasto nikt nie wytykał mnie palcami ;) choiciaż nigdy nie zapomne jak mój przyjaciel opowiadał mi o swojej nowej dziewczynie i powiedział, że był rozczarowany jak zobaczył ją nago bo w bluzce miała wieksze cycki no myślałam, że padne z jego głupoty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno przesadzasz
miało być dziecka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więcej wiary w siebie. W ludzi czasami nie warto wierzyć ale w siebie to zawszę :) aproopos Twojego faceta...Pamiętaj, że jak każdy inny lubi spojżeć na duże a wybiera w sam raz :) Jak by mu nie opowiadało to by Cię już dawno zmienił ale widać ma olej w głowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etooopiryna
O rany, gratuluje odwagi, ja bym w zcyiu nie wyszła bez podwójnego push upa ;) heh... Czułabym sie wtedy strasznie. Basenu i plaży jednak skutecznie unikam, moze kiedys mi to przejdzie, nie wiem. Odnosnie mojego factea, to mysle,ze to tylko kwestia czasu i za chwile sie rozstaniemy, juz dawno nam sie nie układa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etooopiryna
dziewczyno przesadzasz, to moze skoro taka odwazna jestes, to moze zaprezentujesz sie na fotce bez stanika? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wof... to mi kolca zapodałaś z tym facetem ;) Bywa, takie życie. aha, bądź sobą bo ze zbyt dużym podkładem kiedyś Ci się noga podwinie i wtedy będzie kaszanka a tak można podziwiać piękno w samej naturze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno przesadzasz
jesli chodzi o fecetów na których trafiałam to miałam duże szczeście :) ale gdybym trafiła na takiego co mu moje piersi się nie podobaja a raczej ich brak :P to bym go w podskokach zostawiła :P a jak wygląda z twoja waga i wzrostem?? ja mam 164 i 47 kilo :) czasami mysle,ze może gdybym w szkole podstawowej nie oddawała kanapek albo ich nie wywalała miała bym większe piersi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etooopiryna
To sie predzej czy pozniej tak kończy. Jak to podwinie mi sie noga? że co niby ma sie stac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno przesadzasz
Etooopiryna hehe odpada :) obecnie jestem w pracy to po pierwsze a po drugie nie bawei się w umieszczanie zdjęć w internecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etooopiryna
Do dziewczyny , u mnie rozkłada sie to nastepujaco , 167 cm i ok 52 kg, takze jestesmy zbliżone ;) heh. ja tez nie jadłam sniadania w podstawówce, tyle tylko, ze wywalałam do smieci... Teraz juz wiem,ze nie powinnam ;) heh, myslisz,ze nasz mikroskopijny biust jest zemsta za sniadania? ;p Przestroga dla innych dziewczyn, nie róbcie tego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etooopiryna
no a ja sie dzisiaj zabawiłam , ale to pewnie pierwszy i ost raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
Absolutnie powinnas zainteresowac sie radami na temat stanikomanii, rozmiar piersi to nie problem, ale to, ze sa umieszczone pod pachami, to gorzej. A dbanie o skore to wcale nie opalanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etooopiryna
do wrrrr, jak ma sie co wkładac do miseczek, to pewnie jest wieksza motywacja to zainteresowania sie tematem odpowiednio dobranego stanika, a jak sie ma takie małe cos, to zwykle kupuje sie jakis najmniejszy stanik, bo czlowiek ma dosc przegladania sie w lustrze i dołowania sie, wtedy po prostu chcesz jak najszybiej cos wybrac i miec juz to z głowy, ale jak nie masz takiego problemu jak ja, to nigdy tego nie zrozumiesz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno przesadzasz
hihih czasami tak mi się wydaje, że to przez te sniadania :P całe życie mam niedowage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etooopiryna
hehe, dziewczyno, wreszcie spotkałam kogos, kto ma podobne dylematy do moich, bo juz myslałam,ze swiat skała sie z samych grubasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
Etopiryna, mam biust, w Twoim pojeciu, 75A, prawidłowo dobrany 70E, po zdjęciu powiedziałabym, że moje piersi są takie same, albo nieznacznie mniejsze od Twoich. I co to w ogóle za bzdura, że duże piersi mają grubaski? Mam nadzieję, że to podszyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no toś nieźle pojechała
etopiryna;) ty to chyba malych cycków na oczy nie widziałaś... p.s chciałabym mieć takie jak Twoje :( więc nie marudź :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×