Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etooopiryna

Znowu to samo, za chwile lato,bikini :( ehhhhh...

Polecane posty

Etopirynko... widzisz... to jest tak... czasami warto zaszaleć żeby usłyszeć co inni sądzą o Tobie... zwłaszcza że mimo iż piersi masz małe to są bardzo ładne i kształtne... a to liczy sie dla facetów bardziej niż cokolwiek innego...wiadomo... są też zwolennicy ogromnych balonów... ale wielu facetów uwielbia małe kształtne piersi... zresztą moja teoria jest taka że główna krytyka małych piersi pochodzi od... innych kobiet a nei od facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etooopiryna
ze smiechu pewnie, hehe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEżeli to faktycznie Twoja pupa to ja spadłem z fotela....daj teraz jeszcze przód i bede leązał cały dzien :D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etooopiryna
Moja, moja, tak jak te małe cycuszki wyżej, też moje. Naprawde jest ok? Hmmm, to chociaz rekompenuje mi to male cycki ;p Chociaz tyłek mam ok ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...pokaz teraz przód tych slicznych majteczek...:) i brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Naprawde jest ok? Hmmm, to chociaz rekompenuje mi to male cycki ;p Chociaz tyłek mam ok ;p" 1) Jakie małe? sądziłem, że już sie uleczyłaś 2) TAK tyłeczek jest OK 3) Całość jest 1 klasa 4) nie ze śmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etooopiryna
Uleczyłam się w tym sensie, ze zrozumiełam,ze moga sie podobać, co nie zmiania faktu,że sa male, ale ok :) A macie też przód, heh, niech strace. Mój facet ma neutralny stosunek, to niech chciaz jakis inny facet sobie ogladnie. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/61a64c7252c15d95.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja padłem......jestes zajebista laseczką......achhh odchylił bym je teraz...:P te majteczki a moze ty to zrobisz co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopaki dajcie dziewczynie już spokój z tymi fotkami. Przecież ma chłopaka :) to nie temat podrywu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etooopiryna
Odnosnie odchylania majtek, heh , prosze sie nie rozpędzać tak ochoczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etooopiryna
ooo, jaka męska solidarność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jeżeli mógłbym tylko doradzić to korzystaj ze słońca :) śliczne piękne ciało... ale białe strasznie... ale figurka... piękna :) a co do chłopaka... spokojnie koleżanka twarzy nie pokazuje więc nie będzie miał pretensji... no ale moze faktycznie mu się nie przyznawaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etopirynka wrzuc taką foteczke z rączka na tych majteczkach w miejscu..wiesz...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etooopiryna
Myśle,ze nie zrobiłoby to na nim najmniejszego wrazenia, wiem,ze nawet by go to nie ruszyło. Odnosnie słona to, wiem, musze sie troche opalic, na razie to jestem po zimie, brzuch odkryłam pierwszy raz do fotki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooddd ten tekst przypomniał mi jeden dowcip... Ratownik luka lornetką na plaży po laskach i myśli... -Tę miałem - O tę też - tę również miałem - oooo tej to jeszcze nie (po czym zaczyna trzepać gałgana) coś mi się z tym kawałem za bardzo kojarzysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..złe masz skojarzenia ...ale znasz to chyba z autopsji a nie z żartu..:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etooopiryna
Nie będzie żadnych łap na majtkach ani w majtkach ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no widzisz, ja nie praktykujący ;) Etopirynko zaczernij się, bo jeszcze ktoś Ci głupiego podszywa strzeli, a temacik skręca na tor, gdzie podszywem można dużo zamotać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etooopiryna
Jakos przezyje z ewentualnym podszywaczem ;p Najwyżej zdementuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etooopiryna
Dziękuje za miłe słowo :) Odnosnie fotek, to już "sprzątnełam" ten narobiony bałagan ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Jeszcze jakieś kompleksy do wyleczenia? Mam nadzieję, że nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjjj
wrzuc jeszcze raz calosc bo chce sie dowartosciowac;) mam podobnie jak Ty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etooopiryna
dowartościować? ale to mi mówili miłe słowa a nie Tobie ;p Chyba,że masz duzo wieksze cycki i patrzac na moje chcesz sie dowartosciowac, to byłoby logiczne wtedy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×