Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość yanoulla

JESTEM MĘŻATKĄ ALE POCIĄGAJĄ MNIE KOBIETY I MAM OCHOTE NA ....

Polecane posty

Gość Nataszaaa z KRK
Ja mam 18 lat, jestem bardzo szczupła, wysoka.. wysportowane ciało . Mam chłopaka, ale chciałabym spróbować czegoś z kobietą, najlepiej starszą trochę od siebie, 30-34 letnią, fascynują mnie kobiety w tym wieku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziabi
Jestem mężatką od 8 lat,mam dwójkę wspaniałych dzieci:) Przed trzema latami zaczęłam odczuwać pociąg do kobiet:) Porozmawiałam o tym z mężem,a on to zrozumiał:) Przeżyłam niesamowite chwile z kobietą,dziewczyną:) Mój mąż jest tylko obserwatorem,no może ze dwa razy się przyłączył:) Ale na prawdę warto dziewczyny!!! Nie hamujcie się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewyzyta...:)
Madziabi:0 i co nadal jesteś z ta kobieta?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziabi
Nie jestem z jedną kobietą:) Jak mam ochotę to się spotykam,na zabawy i pieszczoty:) A TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest tu mężatka, ktora miała seks z kobieta i maz nie miał nic przeciwko i sie na to zgodził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, chetnie oddam atrakcyjna, filigranowa zone w mile kobiece rece... jest zbyt niesmiala, ale od dluzszego czasu ma ochote sprobowac kobiecego towarzystwa maz nie ma nic przeciwko, przygotujmy jej razem niespodzianke :) filmani10 (at) o2.pl dyskrecja i higiena gwarantowana Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli w Twojej sypialni zgasł ogień namiętności, borykasz się z problemem w tej sferze życia i jesteś otwarty by podzielić się wraz z partnerem/ partnerką swoim doświadczeniem– zapraszamy do kontaktu z redakcją programu „Dobrenocki”. Bolesne stosunki, brak ochoty na zbliżenia, kłopoty z erekcją, fanaberie partnera, którym trudno sprostać ? – odezwij się ekipa programu wraz z seksuologiem dr Andrzejem Depko podpowie jak znów cieszyć się bliskością, znajdzie receptę na rozwiązanie partnerskich problemów. dbnocki@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RATTARA
Jestem mężatką, mąż niestety bardzo często wyjeżdza a moje potrzeby są bardzo duże. Kiedyś zaspokajałam się sama, używałam róznych zabawek. Miałam wiele okazji żaby zdradzić, ale nigdy nie zrobiłam tego. Poznałam miła, wspaniałą kobietę. Mamy podobne potrzeby i pieścimy się szalenie. Mąż trochę wie, ale nigdy nie uczestniczył w naszych zabawach. Seks z kobietą nie uważam za zdradę a jednocześnie jestem wyluzowana, wypieszczona. Zauważyłam jednak, że seks z mężem jest już jakiś inny, gorszy, mniej mnie pociąga. Będąc z nim myślę o swojej partnerce. Czy macie coś podobnego? Napiszcie pogadamy Magda mój namiar magi898@wp.pl. Czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznań, Wrocław i rejony- dojadę. Spełnię marzenia dojrzalej kobiety. Ona 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RATTARA
Zapraszam do pisania. Dziewczynie która do mnie napisała dziękuję. Może stworzymy klub kobiet i bedziemy wzajemnie sie wspierac, doradzać a może ... coś więcej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RATTARA
Do gość ( wczoraj 23.31) Jak rozumieć Twoją propozycję? Czy jesteś kobietą, która spotyka sie z innymi kobietami i którą "wynajmuje" się jak dziwkę? Trudne to do zrozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.12.2012 o 21:43, Gość Nataszaaa z KRK napisał:

Ja mam 18 lat, jestem bardzo szczupła, wysoka.. wysportowane ciało . Mam chłopaka, ale chciałabym spróbować czegoś z kobietą, najlepiej starszą trochę od siebie, 30-34 letnią, fascynują mnie kobiety w tym wieku!!

Odezwij się :*

haszutest@icloud.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2010 o 19:47, Gość Beata22wroc napisał:

z mojim facetem napewno nie. on jest tylko dla mnie... pozatym ja mu tam pozwalam na inne zabawy :D tworzymy bardzo fajny związek. a jesli chodzi o nasze zabawy to mysle ze wyszło by to w trakcie... nie chce odrazu tak do łózka, zależy mi na tej całej otoczce... a jak wygladam? hmm... jak juz sie znajdzie chentna to wymienimy sie fotkami... tak na poczontek to: jestem wysoka, zgrabna, duże piersi. a i bardzo ważne, nie znosze palaczy pappierosów i zadymionych miejsc... :D

Hej :) odezwij się :)

Jestem właśnie z siostrą nad ciepła woda niedaleko :)

haszutest@icloud.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.12.2012 o 18:58, Gość Madziabi napisał:

Jestem mężatką od 8 lat,mam dwójkę wspaniałych dzieci:) Przed trzema latami zaczęłam odczuwać pociąg do kobiet:) Porozmawiałam o tym z mężem,a on to zrozumiał:) Przeżyłam niesamowite chwile z kobietą,dziewczyną:) Mój mąż jest tylko obserwatorem,no może ze dwa razy się przyłączył:) Ale na prawdę warto dziewczyny!!! Nie hamujcie się!!!

Może chcesz poznać się z moją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×