Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milkaqq

jakie ciasto na upały polecacie?

Polecane posty

Gość milkaqq

muszę upiec ciasto na piknik do przedszkola takie żeby smakowało dzieciom, tylko co w takie upały zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadnych kremów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się - andruty są przepyszne :D aż nie wiem czy nie zrobię sobie teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatatstatat
na śnieżce jest przepis na pianke, świetne n a upały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noga z internetu
Proponuję "jeżyki" dzieciaki je lubią, a nie brudzą łapek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakies ciasto z owocami na
kruchym ciescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biszkopt z truskawkami
na wierzchu zalanymi galaretka. to jest pyszne -zawsze na upaly robie-i takie schlodzone najlepsze.Galaretke daje pomaranczowa albo cytrynowa tak sie fajnie komponuje ze slodkimi truskawkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARA196
Murzynka lub kruche ciasteczka wszystkie, które można wziąć w łapkę i się nie rozpadną ani nie wybrudzą rąk. Dzieci na takich imprezach nie mają czasu, żeby usiąść i zjeść coś z talerzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sernik na zimno z truskawkami
albo tarta z kremem i owocami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tu jakie fajne wafelki http://www.fajneprzepisy.pl/go/312870bc03c44fcb5f75c1c77b95beb3 albo babeczki z owocami ,truskawki już potaniały albo nawet możesz kupić mix owocowy w puszcze ,babeczki upieczesz ,do środka dasz sernik na zimno i nałożysz owoce ,polejesz delikatnie czekoladą ,dzieci zjedzą takie kolorowe babeczki . Albo zobacz tu jakie fajne babeczki są http://mniam-mniam.bloog.pl/id,4905327,title,babeczki-z-budyniem,index.html?ticaid=6a53b ,sama bym takie zjadała :D Coś tam coś tam .... http://www.youtube.com/watch?v=SFbDhbl3QPY&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie pisac wiec
ja ostatnio robie sernik na zimno z dzemem, jest pyszny :D 2 serki mascarpone po 250 gram kazdy 1 twardy dzem o ulubionym smaku 340 gram 2 galaretki w takim smaku jak dzem (rozpuscic obie w 1,5 szkl wody) 2 takie same dowolne galaretki na wierz (rozpuscic wedlug przepisu na opakowaniu) owoce ew biszkopty do wylozenia blachy (ja mam mala wiec sie nie mieszcza) serki zmiksowac z dzemem, dodac wystudzone galaretki rozpuszczone w 1.5 szkl wody. wylac na blache wylozona biszkoptami i wstawic do lodowki na ok 10 min (tyle potrzeba zeby masa sie sciela) wyjac, ulozyc dowolne owoce i zalac galaretka. zostawic do zastygniecia ja robie z dzemem jagodowym i galarekta z owocow lesnych, jest super. ale kolezanka woli smak malinowy. jednak na upaly jest rewelacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha77
Polecam ten truskawkowy kopiec kreta doktora Oetkera przepyszny dzieciaki zwariują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym zrobila mocno czekoladowego murzynka z super polewa i pokroic na malutkie kawaleczki cos ala brownies, albo truskawki do polowy zamoczone w czekoladzie zastynietej zeby mozna bylo wziac na raz, jak ktos zauwazyl to sa male dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×