Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja1987

co sadzicie o jego zachowaniu???

Polecane posty

Gość ja1987

witam, mam kolege ktory dosc dziwnie ostatnio sie zachowuje... znamy sie jeszcze ze szkoly a teraz studiujemy razem. Do tej pory traktowalismy sie jako kumple i nasze kontakty nie byly zbyt duze. Ostatnio wypalil z tekstem "jak tam moje zycie uczuciowe" a ja mu na to ze jestem z bylym (co jest klamstwem) a on na to ze jakbym miala jakies problemy to on chetnie pomoze ostatnio odprowadzal mnie do domu, bardzo dobrze nam sie rozmawia:) czesto siedzimy razem i wydurniamy sie tzn on mnie laskocze itp ( szuka kontaktu fizycznego) co sadzicie o jego zachowaniu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja1987
???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotnik23
Noooo moja droga- jesli Cie łaskocze to myśle ze jest zakochany po uszy . Łaskotki w kulturze eskimoskiej to wyraz miłości :D A tak na serio to po twoim opisie niewiele mozna powiedziec. Moze bada grunt bo mu sie podobasz - tą opcje bym obstawiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh jak bys opisywala moja sytuacje kiedys :P jezeli szuka kontaktu fizycznego to znaczy ze go pociagasz. proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja1987
czyli liczy na cos wiecej niz przyjazn??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może powiedz mu, że kłamałaś o związku z byłym i wtedy zacznij obserwować jego zachowanie w stosunku do Ciebie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja1987
byla tez sytuacja jak po sylwestrze rozmawialam z kumpela i ona mi opowiada gdzie byla a ten wypalil z tekstem ze ja bylam z nim na imprezie i wciskal jej takie kity (co oczywiscie bylo nieprawda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm moze sprawdz go najpierw? jezeli mogloby dojsc do pocalunku a on bez wahania Cie pocaluje to masz odpowiedz na pytanie, a jezeli sie odsunie czy cos to zignoruj cale zajscie jakby nigdy nic i powiedz mu ze juz nie jestes z chlopakiem, nie warto klamiac czy mu sie podobasz czy nie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja1987
ciagle odemnie cos pozycza a przeciez moze od tylu innych osob... zwierzal mi sie jak to go dziewczyna olala a planowal sie jej oswiadczyc itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja1987
moniQue ale chodzi o to ze ja go traktuje jako kumpla i nie chce niczego wiecej stad te klamstwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh to zmienia postac rzeczy. moze spytaj wprost czy czasami nie lubi cie w jakis wyjatkowy sposob, jezeli nawet nie odpowie to zrobi mu sie troche wstyd i przystopuje, jezeli powie tak to powiedz mu ze jak narazie nie wyobrazasz sobie zwiazku z nim, ale czujesz sie w jego towarzystwie bardzo dobrze. a jak odpowie ze nie to sprawe masz z glowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyś samica, on samiec, utrzymujecie bliskie kontakty nie tylko fizyczne (nie, nie aż o takich mówię) i psychiczne, łączy Was pewna więź oparta na zrozumieniu i zaufaniu więc jak tu się nie "zatracić"? Czasem tylko wieki zajmuje uświadomienie sobie tego iż "dobrze mi z tobą" to nie stwierdzenie a deklaracja potrzeby czegoś więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja1987
mi jest z nim bardzo dobrze ale nie wyobrazam siebie zwiazku:P on jest baaardzo przystojny ale jakos mnie fizycznie nie pociaga!!! dla mnie to najlepsza kolezanka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×